Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. @swift021 Onaj ko pristane na tu cijenu?!
  2. Braco - Bijeljina: +38765917093
  3. Sto rece moj kolega Amerikanac za "nasu" hranu: "It looks like shit, but tastes like heaven"
  4. Bas povoljno.
  5. @tacaiacabgd Nema se tu sta misliti, vec se ode Bokilicu i sve je izmisljeno!
  6. Svjetska moto industrije nije svjesna koji dizajnerski potencijal sjedi besposlen na Balkanu.
  7. Kod @ThePainkiller-a bi se motor najduze zadrzao da ga kupi u kistri - refuzi, po principu sastavi sam.
  8. Nista briga , nista stres pij Kras Expres: Ivan viziri BGD i ne maltretiraj se sa tim krpljenjem.
  9. Ja "tako" jednom pomogao, pa mi oduzeli vozacku 3 mjeseca i platio 200E kazne.
  10. @Dane Deda Cojk misli da si neki balavac?! Eee moj Dane, ko sa djecom uvece legne, ujutro upisan ustane.
  11. @NoX2SR Zar nije mogla manja sarka i da ide iznutra? P.S. To kao na gusarskom kovcegu.
  12. @nikvuksa Dok se @Astral ne oglasi evo ti link, ako je to too. https://www.wemoto.com/
  13. Ja bih stavio 16-47, a ti vidi kako ces.
  14. Auu...Bas tamo neki fin svijet - majstori. Eto zapada, mora doci majstor iz Srbije da ih prosvjetli.
  15. Ako je u pitanju bas turisticka voznja onda se moze lijepo provozati od Sarajeva do Visegrada, pa dalje preko Mokre gore do Zlatibora. Sa sjeverne strane od Zlatibora uzci u Montenegro preko Prjepolja i Zabljaka do Niksica i Podgorice, pa dalje prema Jadranu . U povratku od H.Novog ici za Trebinje i preko Gorazda i Pala se vratiti u Sarajevo.
  16. Odgovara ti sjediste, ali na tom sjedistu ( @idanijel ) nemas mogusnosti regulisanja visine vozcevog sica ( originalno je dvodjelno ) a ovo je iz jednog komada.
  17. Da isla je u IMK , ali kaze da se ne sjeca tvoje mame, tj. ne sjeca se imena profesora koji su drzali praksu, a njoj je bio na praksi profesor.
  18. Moram da pitam suprugu da li je se sjeca?
  19. @FFBikerSar Vjerovatno nije, posto je moja supruga bila na Gradjevini od skolske 80.-81. god.
  20. Eto koja slucajnost da se nadjemo kao direktni potomci drva dobra druga iz onih dalekih vremena. Inace moga djeda su svi znali u Derventi sto se kaze od malog do starog. Kad sam ispricao juce mojoj supruzi da sam nasao covjeka, direktnog potomka djedovog druga nije mogla da vjeruje, posto i ona tu pricu zna od mene kako su njih dvojica dosli Harleyom iz Zagreba u Derventu. . Nadam se da ce biti prilike da se sretnemo u skorije vrijeme i upoznamo. Moja supruga ima neke drugarice iz mladosti u Sarajevu pa smo i njih pominjali, a li su te veze nakon svih dogadjanja 90-tih pokidane, a bilo bi ih lijepo obnoviti. Ona je inace stanovala neko vrijeme u Sarajevu pocetkom 80-tih dok je studirala na Gradjevinskom fakultetu. Pa eto tvoja majka ( neka je ziva i zdrava ) je mladja od moje 9 godina, koliko si i ti od mene.
  21. @Mali Caca Mozda sam se malo nezgodno izrazio sa tom rijeci "budjevina", posto na jedan touring motocikl te kubikaze nema potrebe ista mjenjati, jer je u principu samo ( realno ) bacanje novca za`rad malo galame. Ali u svakom slucaju si mi pomogao da dobijem pravu sliku sta se desava sa kompjuterom pri svakoj promjeni usisa i izduva u odnosu na "okruzenje". Vec sam ranije rekao da je moj ozbiljniji majstorluk oko motocikla zavrsio prestankom proizvodnje karburatorskih motora i prelaskom na FI i kompjutersku tehnologiju. Jos radim samo za sebe ono redovno odrzavanje motocikla, a ti znas sta tu spada. U svakom slucaju ti hvala na pojasnjnju onoga oko cega sam bio u nedoumici, jer je doslo iz prave ruke.
  22. @Mali Caca Da i mislio sam na FI motore sa lambda sondom. Konkretno sam mislio na moj GSF 650 L0. Tako sam uradio na bivsem Z750 2008. i sve je radilo dobro, koliko sam ja mogao iskustveno procjeniti. Znaci ipak preporucujes prethodno da se uradi dijagnostika i ukoliko ima gresaka da se prvo poniste, pa tek onda budzevina.
  23. U ovoj prici ima dio koji govori o programiranju kompjutera i promjeni mapa, pa me interesuje ( posto ima raznih prica ) da se kompjuter sam reprogramira prilikom zamjene vazdusnog filtera ( zamjena papirnog za spuzvasti ili K&N ) i zamjene izduva - topa sa fabrickog na protocni. Samo je potrebno po zamjeni upaliti motocikl i ostaviti da radi na leru par minuta, bez diranja rucke gasa? Hvala na odgovoru.
  24. Slusaj, posto je on dobar s Engleskim (za razliku od tebe) , pitaj ga za e-mail (suprugu mu) i posalji mu ovaj link nek pogleda i procita, pa nek ti kaze sta misli (nek supruga prevede ) Aprilia Caponord ECU Maps WWW.ENDORPHIN-EXPRESS.COM
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja