Forum arhiva
Članovi-
Broj tema i poruka
4869 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Forum arhiva
-
Ja imam taj Helite GP Air i vozim s njim na stazi od prosle godine. Cak sam imao priliku i da padnem s njim, kada sam prosle godine u aprilu na stazi Ales izgubio prednji tocak. Odradio je posao da se manje izbubecam pri okretanju na sljunku, jedino sam morao da menjam kacigu i uzmem novu. Moze da se vidi u drugoj temi kad okrenes kameru na mojim snimcima sa staze koji su 360° . Na ovoj fotki se vidi izgreban deo (jes da nosim kombinezon iz dva dela, ali je dobar i za onaj sa grbom - samo ceka u ormanu da malo smrsam)
-
Pozdrav drugari. Evo novog nastavka track day turizma. Bio sam nestrpljiv da sto pre pocnem sezonu, a jedino gde covek moze da pocne je tamo gde je suncano i toplo. Naravno ima optimista koji pocnu i na plus 3, ali to vec nisam. Elem, gde poceti nego tamo gde oni vanzemaljci zavrse...na toplom spanskom suncu i na Moto GP stazi Rikardo Tormo - Valensija. Predstavljam vam Valensiju iz ugla coveka od krvi i mesa, koji je imao srece da je odvoza. Kao i u prethodnim iteracijama, jedan snimak je 360°, a drugi je 1080p Hyperframe koji prati stazu. Staza je dovoljno dugacka da nema guzve, a i nije nas bilo puno, tako da sam uglavnom solo na snimku. Dodao sam ipak i treci snimak, gde ima vise ljudi na pocetku i gde sam napravio bolje vreme. Malo vise "dinamican" (jedno proklizavanje na 5:08), ali nesto je Garminov GPS zezao, pa 360 pogled nije pratio stazu vec se fiksira s vremena na vreme gde se GPS zabagovao, tako da iako sam od njega hteo da napravim 360 nisam uspeo, jer ne izgleda ok, ali najbolje vreme je najbolje vreme. Ah, da i ton sam opet zeznuo na snimcima , zato sto svaki put posle duze pauze zaboravim koja su podesavanja... sad znam i obecavam da cu se potruditi za sledeci put.
-
-
@Astral Koga su zmije jele i gustera se plasi. Nisam ni ja bio povjerljiv prema Continentalu, pa ga nisam nikad ni vozio, ali eto sticajem okolnosti sam dobio nove gume na motociklu prilikom kupovine i ostao vema prijatno iznenadjen onim sto pruzaju na suvoj cesti, jer po kisi jos nisam ima opriliku voziti. Male su sanse da ih probam u kisnim uslovim, jer u principu vec izbjegavam tu vrstu voznje, ali ce @Alekre vjerovatno imati priliku i prenjeti to iskustvo.
-
To vozim na Banditu od prosle sezone ( sin sezonu prije ) i vrijede za sve pare.
-
Vece pred otvaranje sezone
-
Basta kaktusa Lanzarote
-
Moram da podelim. Uslikah jednu prelepu danas.
-
Auto Moto "Kišobrani" - Lepša strana Auto-Moto sveta
Forum arhiva je odgovorio članu Ćale u Moto Trke
-
Evo sad gledam, mozda bi stvarno trebalo da radis neku kombinaciju sa "cooling vests" u tim uslovima. Posto si u pecalbi, ne bi trebalo da cicijasis na opremi, a mozda ti one rade posao u kombinaciji sa nekom koznom mesh jaknom (koza je ipak koza, a nesto nisam siguran da su im putevi u Iraku cisti i odrzavani pa da imas manje sanse da se ogulis). https://www.motorcyclistonline.com/cooling-vests-for-hot-weather-riding#page-5
-
Mozda bi ti ovako nesto pomoglo, ali se vise ne proizvodi Macna Dry Cooling Vest - buy cheap ▷ FC-Moto WWW.FC-MOTO.DE Macna Dry Cooling Vest - order cheap at FC-Moto ✓ excellent customer reviews ☆☆☆☆☆ fast delivery all over the world ✓... Imao si i BMW VentingMachine, ali izgleda da se i to vise ne proizvodi (valjda nema dovoljno zainteresovanih). BMW Venting Machine Motorcycle Suit WWW.MOTORCYCLISTONLINE.COM If you spend much time riding around America's arid Southwest, Ethiopia or some other sweltering locale, you... Jedino jos imas BMW Airflow, ali i cenu koja ide uz to BMW Motorrad Shop ▷ | Buy your BMW AirFlow now WWW.BMW-MOTORRAD-BOHLING.COM llll➤ BMW AirFlow | Huge product range ✔ | Genuine BMW Motorrad ✔ | Best price ✔ | Order now - safe and cheap online!
-
Mozda da to postavis drugacije? Da li si video uopste nekog od strendzera/expata da vozi motor na tim temperaturama? Ako jesi oni su ti najbolji reper. Lokalci su pretpostavljam na skuterima bez icega, ako i oni uopste se voze kad tako upece zvezda.
-
Vrlo interesantna tura. Gledao sam i ja par puta neke offroad varijante kad sam bio sas zenu i decu na letovanje, ali nikako nisam imao vremena da proverim. Par pitanja: Motore ste iznajmili od Greenways? Bas ste hteli honde crf ili nisu imali dovoljno Yamahi WR 250 za sve vas? Trekove su vam oni dali ili ste sami pravili (nasli negde)?
-
Ovde bih parafrazirao recenicu iz uvodne spice Mikijeve radionice: "Cemu to sluzi, a uz to i ne radi??". Veca dara nego mera.
- 33 odgovora
-
- custom
- protectors
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
To je dosta pouzdan motor, uostalom i sama pogonska jedinica je iz Yamahe XT 660.
-
Pesak je ono pravo. Mocno je imati jednu Deliblatsku pescaru u blizini da se covek malo izluduje na pravi nacin, kad ga uhvati zuta minuta.
-
Samo za zaljubljenike u Honda klasike
Forum arhiva je odgovorio članu lord_oblivion u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
Bila je i zuta, ali mislim samo za Japansko i mozda Americko trziste. -
Samo za zaljubljenike u Honda klasike
Forum arhiva je odgovorio članu lord_oblivion u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
Prva serija CB400Four za Evropsko trziste je i bila samo u dvije boje, crvena i tamno plava. -
Bas sam procitao neke testove. Za te pare best buy, a izgleda da su solidne. Jedina mana im je navodno los grip na vlaznom prema testovima, ako je verovati.
-
Ovo je retrovizor za FJR 1300.
-
"Dizajner" je napravio gresku na crtezu, jer je ostavio zadnje zmigavce od starog GPZ-a, a naprijed stavio nove zmigavce.
-
Sto ne kawu? Za ljude koji zakoracuju u svet motora, ER-6 je jedan od najboljih i najprodavanijih motora za siroke narodne mase u proteklih 15 godina, otkad se pojavio. Plus pouzdan, kao i Versys 650 koji je izveden iz njega, moderan, dobar i izuzetno vozan motor.
-
Imao sam Metzeler M7RR i Supercorsa SP dok sam vozio po putevima. Bitno je sta je kome najbitnije kod gume : cena, trajnost, kako drzi, kako prenosi informacije s podloge po kojoj vozis ili nesto peto. Kod mene je prioritet bio kako drzi guma pri ostroj voznji i zato grip i grip, pa sve ostalo. Da se vratim na gume, Supercorsu SP sam obozavao, jer je prosto lepak za asfalt i imao sam je i na Tuonu i na Nudi, ali se strasno brzo trosi (izvlacio sam 1800km max). S druge trane Metzeler M7RR mi se pokazala kao guma sa odlicnim gripom i vise nego dobra i po kisi, kao i poslednja koju sam imao u toj klasi Bridgestone S21. S ovom poslednjom sam odradio i dosta na stazi i prezadovoljan sam bio, a o tome sam pisao u ovoj temi prosle godine. I Metzeler i Bridgestone su mi drzale sa Tuonom, koji je poznat da jede gume 3500-4000km. Ovde naravno pricam o zadnjoj gumi. @JankelAU svakom slucaju zavisno sta je tebi prioritet, ti odaberi gumu koja ti zadovoljava tvoje kriterijume u najvecoj meri.
-
@romano010 Pokusaj naci ovdje: https://www.manualslib.com/manual/1139013/Aprilia-Pegaso-650-I-E.html Imas od 31. strane momente stezanja za sve sklopove na motociklu.
