Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. Ne pretjeruj ni ti sa prozivanjem, to ti je u poslednje vrijeme preslo u naviku. Dva`put je dva`put!
  2. Pa jel bas mora oglas u ovu temu? Valjda bi trebalo ovako:
  3. Mislis odavde?
  4. Jbg-a je`l ovo drska od kisobrana ili od metle?
  5. Men with elephant balls Bio do Malage pre par nedelja da vozam po lepom vremenu enduro i upoznao neke tipove is Severne Irske, sto imaju svoji tim za road racing. Ne znam sta da kazem, ali stvarno su blesavi kako samo ostrvljani to mogu biti. Evo da podelim interesantan snimak sa jedne od trka gde redovno ucestvuju.
  6. Ne montiras sajlu na tocak, vec na pinjon kilometar sata, a pinjon na tocak. Taj limic mora tako da se pomjera, jer nije fiksan i ta dva "zuba" ulaze u pinjon. Mozda ti je pojedena izlazna osovina pinjona u koju ide sajla pa dolazi do trzanja kazalje, a mozda je pojeden "kvadrat" sajle koji ulazi u pinjon.Znaci nesto od to dvoje, a mozda obadvoje. P.S. Pokusaj pinjon ( satru mast u njemu ) dobro oprati naftom i izduvati kompresorom, pa ponovo staviti nove masti. Mozda zapinje neka prljavstina ili opiljak u njemu.
  7. Bio bi red da Uprava objavi u ovoj Temi kome je dodjelila titulu Viteza, a ne da clanovi zvjeraju po nikovima i gledaju ko je osvanuo sa macem.
  8. @Biker Q Pa evo gledam po Oglasima traze od 100 do 150E za M-57 u zavisnosti kao je sredjen. Stavis 100E sa mogucnoscu dogovora, pa malo sacekas. Mozda se neko javi?
  9. @Biker Q Nije mi jasno da ga nisi pokusao prodati u Oglasima?
  10. @drumskalisica Moguce?!
  11. U racunu iz prodavnice u cijenu je morao biti uracunat i porez. Ako je Faktura ne bi trebalo da je problem ,ali ako je racun "paragon blok" onda ga ne priznaju.
  12. @Jašim A onda MUP proda na licitaciji i uzme novac.
  13. Pa samo bacis pogled na oglase u Evropi i vidis da ne moz da se nadje ispod 2,5 hiljade evrica. To je kao neka magicna najniza cena da moz da stavis kljuc u bravu, upalis i vozis se.
  14. Model sa Ohlins i Oz tockovima je R factory, kao ovaj, a onaj od Savana je obican R, bez ohlinsa
  15. @ThePainkiller Pitaj @lalajko hoce li mjesati ili ne? Ja sam samo odgovorio na njegovo postavljeno pitanje i ne razmisljam sta ce on raditi, to on valjda zna?
  16. Ko je pitao za mjesanje DOT ulja? Pitanje je bilo @lalajko za drugu boju DOT ulja umjesto zute!
  17. DOT 5 https://cometkartsales.com/DOT-5-Brake-Fluid.html
  18. Za te motorcice avio modela se koristila mješavina Metil alkohola, Ricinusovog ulja, Sintetičkog ulja i Nitro methana, a bili su motori bez i sa svjecicom. Bez svjecice sa sarafom: Sa svjecicom: Svjecica:
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja