Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. S tim parama i sas biciklom stizes ceo krug da napravis.
  2. Takvih stvari ( svjetlecih reklama i bilborda ) ima u svakom gradu i to je u nadleznost Opstinske uprave, odelenja za Urbanizam i Komunalne policije. Medjutim tu se Saobracajna policija nista ne pita i radi toga je to sve tako, kako jeste. Da smeta i zbunjuje vozace je nepobitna cinjenica, posto sam i sam imao neprijatu situaciju radi toga.
  3. @Nenadbg88 Slika govori vise od hiljadu rijeci, ali nekada ne mora biti ono na slici sto se trazi. Kontaktiraj sa Foruma @bokilic ili @Havarisan oni mi mozda mogli imati viska tu diht gumu od starih lula.
  4. Jel to "kapica svjecice" ili diht guma sa lule sjecice?
  5. Ne podrzavam unistavanje klasika sem ako nisu polupani pa im se daje novi zivot u drugom obliku, ali je ovo bas dobar rad.
  6. Meni lici na Bandita 600?
  7. Srecno novom vlasniku, a tebi svaka cast na upornosti.
  8. @X8 Vračar Ne moze sad! Napravio je gresku u startu, kupio Hondu, a nije prodao Yamahu. Da je prodao Yamahu i imao novac od Honde mogao je kupiti BMW i biti @bocca_BMW.
  9. Kad bi svi radili ovdje svoj posao profesionalno i odgovorno po pravilima u EU sto se tice TP 30% vozila u startu bi zavrsilo na otpadu.
  10. @bdada Dovoljno!
  11. Ja na mom TDM-u imao zakacenu plocu za taj nosac sa top kasetom od 63L, ako na to mislis?
  12. @Astral Jes` prob`o sa nitro razredjivacem?
  13. Lijep i vjerovatno dobar TDM?! Da imam dvojno drzvljanstvo sigurno bi se dogovorili oko pazara., ovako srecna prodaja i jos srecnija kupovina novom vlasniku.
  14. Ma daj, kakva je to prica? TDM ti je ko lutka.
  15. Fino izgleda, ali si mogao naci i montirati top od nekog boljeg motora nego od Kawasakija Z750. Recimo kao kod mene sto je bio od Suzukija GSXR 750 titanijumski.
  16. Niko nema top za Bandita 650 vodenjaka? Odgovara i od Bandita 1250 vodenjaka.
  17. Popucaju keramicki pa se zapuse.
  18. Ja sam htjeo uzeti OptiGlanz za ciscenje grana, ali sam poslije ovoga klipa odustao i uzeo Autosol. Kad vec moram da trljam poslije OptiGlanza ona bar da trljam Autosolom odmah, posto kod mene nisu grane tako zapustene-zaprljane. Taj posao me ceka u narednom periodu.
  19. Zalazak Sunca na plazi Playa de las Vistas (uz malo "filterisanja" na telefonu) Envoyé de mon Redmi 5 Plus en utilisant Tapatalk
  20. @sashac Ok, razumio sam sta je pisac htjeo da kaze i mogao bih cak reci da se slazem ( vec je negdje pisano na Temu Vitezova ) , ali da bi se bilo sta promjenilo potrebna je kriticna vecina, koja se jos uvijek na nalazi na suprotnoj strani.
  21. Naravno svako ima pravo na ispoljavanje svojih stavova i misljenja u okviru Teme bez obzira na slaganje ili ne slaganje ostalih. Problem je sto se izlai iz okvira Teme sa nekim licnim i frustrirajucim stavovima i komentarim, pa se u Temu izbora Viteza 2018 pise o "djevojci dana", butu i guzu" , broju postova u "bitnim i nebitnim" Temama. Ja sam svoj predlog i glas dao, a Vi?
  22. Jos je nesto veoma interesantno na ovom Forumu, a to je vezano za povrsnost i nezaiteresovanost ljudi ( "clanova" ) koji se ovdje pojavljuju epizodno da komentarisu i postuju ono sto su poslednje procitali i vidjeli, jer ih stranice ispred ne interesuju ili ih ne registruju da bi imali pravu informaciju i sliku o cemu se u Temi govori - pise. Umjesto da daju podrsku predlozenima ili predlazu druge clanove u ovoj Temi oni komentarisu tudje postove ili pisu sa njih "boli".
  23. Па зар није? Nije..., jer ono sto covjeka opusta, daje raspolozenje i volju za zivot je dovoljan razlog da se svati "ozbiljno" posto pomaze. Ako ne pomaze ne moze da skodi!
  24. Interesantno da je najposjecenija Tema i sa najvise stranica na Forumu neozbiljna?!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja