Takvih stvari ( svjetlecih reklama i bilborda ) ima u svakom gradu i to je u nadleznost Opstinske uprave, odelenja za Urbanizam i Komunalne policije. Medjutim tu se Saobracajna policija nista ne pita i radi toga je to sve tako, kako jeste. Da smeta i zbunjuje vozace je nepobitna cinjenica, posto sam i sam imao neprijatu situaciju radi toga.
@Nenadbg88
Slika govori vise od hiljadu rijeci, ali nekada ne mora biti ono na slici sto se trazi. Kontaktiraj sa Foruma @bokilic ili @Havarisan oni mi mozda mogli imati viska tu diht gumu od starih lula.
@X8 Vračar
Ne moze sad! Napravio je gresku u startu, kupio Hondu, a nije prodao Yamahu. Da je prodao Yamahu i imao novac od Honde mogao je kupiti BMW i biti @bocca_BMW.
Lijep i vjerovatno dobar TDM?! Da imam dvojno drzvljanstvo sigurno bi se dogovorili oko pazara., ovako srecna prodaja i jos srecnija kupovina novom vlasniku.
Fino izgleda, ali si mogao naci i montirati top od nekog boljeg motora nego od Kawasakija Z750. Recimo kao kod mene sto je bio od Suzukija GSXR 750 titanijumski.
Ja sam htjeo uzeti OptiGlanz za ciscenje grana, ali sam poslije ovoga klipa odustao i uzeo Autosol. Kad vec moram da trljam poslije OptiGlanza ona bar da trljam Autosolom odmah, posto kod mene nisu grane tako zapustene-zaprljane. Taj posao me ceka u narednom periodu.
@sashac
Ok, razumio sam sta je pisac htjeo da kaze i mogao bih cak reci da se slazem ( vec je negdje pisano na Temu Vitezova ) , ali da bi se bilo sta promjenilo potrebna je kriticna vecina, koja se jos uvijek na nalazi na suprotnoj strani.
Naravno svako ima pravo na ispoljavanje svojih stavova i misljenja u okviru Teme bez obzira na slaganje ili ne slaganje ostalih. Problem je sto se izlai iz okvira Teme sa nekim licnim i frustrirajucim stavovima i komentarim, pa se u Temu izbora Viteza 2018 pise o "djevojci dana", butu i guzu" , broju postova u "bitnim i nebitnim" Temama.
Ja sam svoj predlog i glas dao, a Vi?
Jos je nesto veoma interesantno na ovom Forumu, a to je vezano za povrsnost i nezaiteresovanost ljudi ( "clanova" ) koji se ovdje pojavljuju epizodno da komentarisu i postuju ono sto su poslednje procitali i vidjeli, jer ih stranice ispred ne interesuju ili ih ne registruju da bi imali pravu informaciju i sliku o cemu se u Temi govori - pise. Umjesto da daju podrsku predlozenima ili predlazu druge clanove u ovoj Temi oni komentarisu tudje postove ili pisu sa njih "boli".
Па зар није?
Nije..., jer ono sto covjeka opusta, daje raspolozenje i volju za zivot je dovoljan razlog da se svati "ozbiljno" posto pomaze. Ako ne pomaze ne moze da skodi!