Jump to content

Moto Zajednica

Forum arhiva

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4869
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Forum arhiva

  1. Ova godina je internacionalna. Opet se islo na jug do staze Alkaras (blizu rodnog mesta Markeza) gde je doticni vozio zimus posle operacije kljucne kosti. Ne sumnjam da je brzi i na NSF100 koji je vozio na ovoj stazi, ali hajde da nastavim sa track day turizmom i prezentacijom staza iz ugla nas smrtnika. Brza staza, dobar grip i valovita je (takve staze najvise volem). Negde od 5:30 me prelazi tip koji brze i bolje vozi. Pokusao sam da drzim priljucak, ali sam bio neodlucan kod dva preticanja sporijih vozaca. Posle mi prezupci pri saltanju, pa sam izgubio ritam i na kraju digao ruke. No bitno je da smo se svi dobro zabavili. Kao i do sada klip u dve rezolucije. 1080p i 360°
  2. Ovo je nerealna - niska cijena za registrovan motocikl tog godista. Ostalo ne bih komentarisao.
  3. @shommy lee Dobar taj Tigar II.
  4. Nije to za putovanja, to je huligan motor za 150 kil maks. U svakom slucaju srecno s prodajom.
  5. aaah, to sto kazes. Nego ja video da se raspitujes 15. aprila za motor da kupis, a oglas da ga prodajes si postavio 20. aprila i rekoh bogami ovo je super ekspresno posedovanje.
  6. Jel' ono u "prodajem" taj Dorsoduro? Jedno od najkracih "posedovanja" motora za koje sam cuo.
  7. U kojoj BiH se ne upisuje broj motora u saobracajnu? Ja zivim izgleda u nekoj drugoj BiH gdje se upisuje? U mojim saobracajnim ( auto i motocikl ) ima upisan broj motora, a sad sam se cu osa drugom u Tuzli i kaze da je bas danas produzavao registraciju motocikla cerki i da ima upisan broj motora u saobracajnoj.
  8. Samo me interesuje jedna "sitnica", a to su papiri ( broj mototra ) od te "nove" 4TX masine u ramu 3VD. Sta je sa tim?
  9. Jos samo 999 do prvog servisa.
  10. ne vidi se najbolje na skeniranom papiru. Jel ono RS38 ili RS35 na pocetku, ne vidi se najbolje. Ostatak je izgleda ono sto si postavio ranije 115- adresa Milovana Lazarevica 80 ili 60? Edit: sad vidim da si napisao rs35
  11. Jel' moze full broj racuna za uplate iz inostranstva? Ime prezime adresa IBAN (SWIFT/BIC)
  12. Jbg, to mora da se cuva, da se ne arci danju. Jedino resenje ti je Goldwing. [emoji6]
  13. Ono, kad punis 70 godina 4. jula i jos vozis motor.....I to na stazi
  14. Samo da znas da tu robu koju narucis kod Sekle mora i on da ceka dok stigne u Louis - Bec gdje on nabavlja, posto se desi da nemaju trenutno na stanju ( u magacinu ) to sto si narucio.
  15. https://www.megazip.net/zapchasti-dlya-motocyklov/yamaha/tt600-4254/tt600-25986/5ch5-775371/rear-arm-suspension-13462886#/il-316808100-974188-974188
  16. Da imas mogucnost da je probas i vratis ako ne odgovara, svakako bih ti je preporucio za stazu. Ako si probao Scorpion u S, onda M u LS2, ili ako je bila M u Scorpion onda L u LS2.
  17. Da zabiberim, pardon zavrsim. Potraga za rezervnom je zavrsena. Stigla LS2 arrow c evo carbon od Motocarda 1375gr u XL. Lezi ko nosha. 319 jevreja ali za klasu bolja od Scorpiona. Torba, dva vizira, tearoffs i kao poklon jastuk na naduvavanje za putovanja.
  18. Nece ti biri neka razlika, posto je motocikl isti danju i nocu.
  19. @blackbeast Jbg-a nisi "drug clan", tj. nisi u Moto stranki, pa tako nemas povlastice i prava kao clanovi stranke.
  20. @Kowalski Ajde neka stoji ne jede hljeba. P.S. Otice on kad se najmanje budes nadao, svaka roba ima svoju musteriju.
  21. To ti je koa i ono pitanje kad spavas sa zenskom,a ona ne vristi ili jauce, je li ti mozda mali? A ti joj u stvari ne zvrces usi.
  22. Ofarbao oklope. Jes da nije pro rad i vidi se da je sprej izbliza, ali za fotke ce biti ok.
  23. Do not feed the troll. @DinkoGsxr Kako sluzi onaj K4, to jest K2, koji vec si kupovao u Svici? Sad si presao na K1? Koliko je on bio 6000 franaka?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja