-
Broj tema i poruka
1366 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: mali_zmaj
-
@montenegrovision365.com što se tiče lanca, lanac je DID 525 VX, i najbolje je prebrojati linkove, jer pošalju 120 linkova.. a mislim da je 118 ili tako nešto. JT Sprocket su lančanici. Podaci u service manualu koji sam ja nabavio su netačni, piše 112 linkova, što je nemoguće!? Ajd mi pošalji link za te male bočne torbe koje si nakačio na crash barove. treba mi jedna za kišno.
-
I ja kažem isto, što bi reko @Andrej_Hotstepper ne pitaj me kako znam!!
-
E to već treba fabrika, i mislim da će to onda izaći iz cjenovnog ranga.. nama to izgleda kao ništa, ali njihova matematika je možda malo komplikovanija!? Ne znam, bubam onako napamet?! A za podizanje koske i amortizeri,opruge, to će se moći kupiti vjerujem.
-
Ma neće Japanci, ali hoće npr. Hyper Pro ili Wilbers po pitanju ovjesa, a mnogi drugi za ove ostale zezancije, auspusi, kreš barovi, skid plejt.. (po Vuku naravno )
-
Prodaju li oni i sistem za podmazivanje? Računam da da, kad i ulje prodaju!? Upss ispravka, imaju sad sam vidio, na stranici, moram to malo proučiti!? Vidim set za zeleno ulje, ono, ovo..
-
@Marko86nf gdje nabavljaš ulje,kad potrošiš? On line ili ima da se uzme kod nas?
-
nije potrošačkom društvu stalo da prave nešto da traje! a naša stvarnost je takva da sebi ne možemo priuštiti da stalno mijenjamo, na svakih par godina,jbg.
-
Bravo momci!!!
-
Uh, imam neka šalovanja i betoniranja oko kuće, ali ako uspijem naći vremena doći ću!! Koji datum i jesu li "Grunfovi" ili "Silwer Wingsi".
-
Uh dobra!!
-
@dule0911 Prelijepi pejzaži!! Svaka čast!!
-
-
Mislim da će oni sad da ponude kojekakve opruge , koje će biti cijena sitnica, da se riješi to poniranje ovjesa do zemlje! Ako ne oni onda Hyper pro, Wilbers i ostali koji se bave tematikom.
-
Pa nisu se kod nas probili na tržištu, ali su rasturili recimo domaće tržište , italijansko.. Ali apropo ta dva modela, mislim da im u planu nije bilo u startu da nasljednik bude kvalitetniji, već možda čak i jeftiniji, pošto su digli kubikažu, ubacili elektronike, itd, itd.. Cijenu moraš spustiti, i mislim da m je to bio glavni adut. Evo već se ljudi žale na novi CF moto 700, on je još jeftiniji od TRK-a. Cijena diktira kvalitet. Mada nije to nešto pohvalno.. ali ne može sve.. i cijena i kvalitet, i jača snaga, i dodatna oprema koja je kod mene mizerno koštala..
-
Mislim da ga nisu ni dizali, to je to, za tu cijenu, tri navoja, od ta tri dva udarna na crash baru , dole ispod hladnjaka, gdje sve udara po njemu.. Problem će biti po meni ako ne poprave to!! U budućnosti. Ja sam realan,ne sakrivam mane, već ih ističem.. Mada po meni to i nije neka velika mana,propust.. koliko recimo korozija na motoru kojeg platiš maltene dva i po ,do tri puta više.. Ja nisam nešto razočaran niti pogođen..
-
Isti moj da izvineš TRK 702!! Samo kolor šema druga!!
-
502-ica je probijala led i tržište i puno je kvalitetniji proizvod od 702-ice.. barem je to neki moj osjećaj, i zaključak, uspoređujući motore, i čitajući testove itd. Mislim nove Honde hrđaju, i kojekakvi brendovi, tako da ovo moje me nešto i ne sekira. Podmažem i idem dalje..
-
@mick Ovo je copy paste sa teme šta sam uradio danas sa svojim motociklom Zamjenio fabrički ECU sa ujka Wangovim, i mogu reći da sam zadovoljan. NIje popeglano 100% , ali jedno dobrih 80%. I motor kao da je malo živahniji, dal zbog tih dodatnih šest konja, pojma nemam?? Doduše mana svih modernih motora je gomila šarafa , da bi zapravo skinuo dvije plastike, par skrivenih šarafa, i pod kljun plastiku kojih moraš skinuti, da bi skinuo te dvije. I ako imaš crash bar kao ja, i njega možeš skinuti, ali ga vratiti kad si sam patnja živa,sav je on spregnut mamu j..o svoju, pukla mi leđa!! E sad vjerujem da bi se remapom i vađenjem katalizatora to eliminisalo do kraja, ali jednostavno mislim da se ne isplati. Bolje si kupiti kakav komad opreme npr. E sad ružna stvar koju vidiš je blaga korozija na navojima, i na jednom šarafu. Jbg. jeftin motor i to ti je. Ne pravdam Kineze, ali navoje, tj. matice u koje ulaze navoji, šarafi su im slabi sa antikorozivnom zaštitom. I crash bar ista priča. Da budem precizan na jednom šarafu od plasika, i dva na krešovima,i to oni najniži na udaru vode i elemenata!! Testirao sam ga odmah u gradu, gdje je zapravo i bio najveći problem, i po seoskim uskim putevima gdje se puno upotrebljavaju druga, treća i četvrta brzina, i malo se još osjeti, ali ne onako nervozno i izraženo,i često kao prije. Kao da je motor fluidniji, i još se lakše vrti, i povlači ljepše.. bez nervoze, da laički kažem.
-
Zamjenio fabrički ECU sa ujka Wangovim, i mogu reći da sam zadovoljan. NIje popeglano 100% , ali jedno dobrih 80%. I motor kao da je malo živahniji, dal zbog tih dodatnih šest konja, pojma nemam?? Doduše mana svih modernih motora je gomila šarafa , da bi zapravo skinuo dvije plastike, par skrivenih šarafa, i pod kljun plastiku kojih moraš skinuti, da bi skinuo te dvije. I ako imaš crash bar kao ja, i njega možeš skinuti, ali ga vratiti kad si sam patnja živa,sav je on spregnut mamu j..o svoju, pukla mi leđa!! E sad vjerujem da bi se remapom i vađenjem katalizatora to eliminisalo do kraja, ali jednostavno mislim da se ne isplati. Bolje si kupiti kakav komad opreme npr. E sad ružna stvar koju vidiš je blaga korozija na navojima, i na jednom šarafu. Jbg. jeftin motor i to ti je. Ne pravdam Kineze, ali navoje, tj. matice u koje ulaze navoji, šarafi su im slabi sa antikorozivnom zaštitom. I crash bar ista priča. Da budem precizan na jednom šarafu od plasika, i dva na krešovima,i to oni najniži na udaru vode i elemenata!! Testirao sam ga odmah u gradu, gdje je zapravo i bio najveći problem, i po seoskim uskim putevima gdje se puno upotrebljavaju druga, treća i četvrta brzina, i malo se još osjeti, ali ne onako nervozno i izraženo,i često kao prije. Kao da je motor fluidniji, i još se lakše vrti, i povlači ljepše.. bez nervoze, da laički kažem.
-
Mislim da ima u Americi čini mi se. Znam da kod njih masa tih motora što ne prolaze u EU kod njih prolaze. E sad da li je to druga ili treća generacija ne znam, ne razumijem se u taj segment.
-
Vjeruj mi da ne znam.. , kao što napisah, ja sam promjenio motor.. nisam se upuštao u te stvari, da mi je Honda ostala, zasigurno bih!! Šnjuhaj malo po forumu, ili pretresi i ovu temu , možda ima.
-
@keš Pazi svaki prepravljeni je bio ravniji, kao na enduro motociklima.. i plus podizači, jer su oni u praksi i plići.. šteta što je N.F.S otišao sa foruma, on je bio potkovan tim korisnim prepravkama i savjetima.
