Jump to content

Moto Zajednica

mali_zmaj

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1366
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_zmaj

  1. Brate stari put Banja Luka - Trn, mislim da to pripada Zalužanima, idući od Banja Luke sa lijeve strane. QUADMOTO CENTAR, 16 Krajiške N. O. udarne brigade 195 065/488-111
  2. Čekamo!!
  3. Eh da citiram sam sebe pronašao Voge DSX 900-tku, i to u Banja Luci, radnja koja drži i Polar kvadove, i čak prodaju svoj testni model 900-tke, za finu cijenu, prešao par hiljada. Nisam se raspitivao da li je to radnja od ovih iz Hercegovine, ili neko naš otvorio, pojma nemam?
  4. Onaj veći me interesuje, 450 ništa, ne vozim OFF.
  5. Lanci su im loši generalno.. I računaj da ćeš ga mijenjati. Što se tiče servisera , ne visim ja nad glavom nikom, ali i ne vjerujem nikom, loših iskustava sam imao, a ako ti meni insistiraš da ja ne mogu biti u servisu dok ti radiš nešto, znači nešto i kriješ. Svi mi volimo te motore, i volimo malo pogledati šta se radi. Imaju sprejevi za čišćenje lanaca, a naravno može i petrolej.
  6. Bravo!!
  7. Svaka čast, zeznuto malo, ali opet treba to proći ,vidjeti!!
  8. tausenka!! bravo!! čestitke!!
  9. Kove ono biše ima u Sloveniji?? U B i H CF moto, Benelli, nešto Voge-a, i sad čujem QJ u nekoj radnji koju ja nikako da registrujem, a najavljivali se na Fejsu godinu unazad?? I to je to.. Voge dole u Hercegovini, ali sve manji modeli.. nisam 900-tku vidjeo da su uvezli, jer obično na Moto Festu izlažu svi. Sve u svemu siromašno, al možda smo im siromašno tržište? Kove bih volio da vidim uživo.
  10. Sve ok, ali kod Zontesa stvarno ne mogu svariti izgled, tj design, što bi rekle kolege sa "BBC"-ja!! Trenažni je motor u klubu, i instuktori ga satraše, sve ok, ali mi jednostavno ne godi oku!!
  11. Bit će interesantno, jutros nešto pišu da će Fabio u Hondu?? Jedva čekam da vidim Topraka!!!?
  12. Kad napraviš neku kilometražu, piši utiske, i meni je u planu, pa makar i polovna za koju godinu.
  13. 112 linkova ima lanac ,ako sam dobro našao i X i cestovni motor.
  14. Vjeruj mi da nemam pojma koji je lanac, JT sprocket je mislim, ili su lančanici.. to mi sve serviser nabavlja, a ulje su mi do sad mjenjali u ovlaštenom servisu, šta su sipali nemam pojma, kažu Motul, ladno ti ne daju da uđeš u servis kad rade,Mislim da ti podaci o lancu pišu u user manualu, tako i gradacija ulja. Ali motor ubrzo izlazi iz garancije, pa ću voziti kod svog servisera. SAE 10W50 gradacija, evo našao.. ne mogu naći podatke za lanac i lančanike.
  15. Dok sunce ne grane, i kiša ne stane, jok! Naručena ECU jedinica iz Uncle Wanga.. Lanc i lančanici stigli. I za to se čeka lijepo vrijeme da se zamjeni..
  16. Ma naravno,samo da vrijeme i finansije dozvole..
  17. Meni je samo krivo što Corsaro nije prije izašao, ja sam uzeo TRK-a, i sad mi se ne mijenja motor, a i nisam u mogćnosti.
  18. A brate razrada 1000km, tri vožnje meni trajala razrada... sasvim se fino izvozao.. A i spojiš ugodno sa korisnim, žena kaže gdje ćeš ti kažeš "razrađujem ga", mora se!
  19. Uspio naručiti da dođe u Njemačku kod prijatelja, ali platio Paypalom, karticu isto ne šljive 2%!! Usput i naručio neku ljetnu jašicu sa FC mota , na sniženju!!
  20. Majke im ga ne mogu poručiti u B i H. Pa ni Kinezi nas ne jebu dva odsto!! Koji smo mi .upak svijeta!! Sad ću vidjeti kod kolege u DE da naručim ECU koju sam planirao za TRK-a. A bruka...
  21. Na euro sportu svako veče dal od osam ili devet.
  22. Meni na TRK-u Angel GT fabrička, za sada radi radnju odlično!! Motor ima oko 8500 km.
  23. Omacio ti se Versys??
  24. Znači loših vozača mi na vrh, vrška one stvari!! Pao snijeg, sve mi je jasno,očišćeno,ne savršeno, ali se može fino voziti, avaj ali jutros na posao i trojica stručnjaka 20 km/h voze i zabijeni jedan drugom u guzicu!! I natjeraše me da ih pretičem, vozio sam cijelih 40 km/h.. Mislim, vozi pet na sat, ali držite rastojanje majku mu!! Nedo Bog prvi da je ukočio, naslagali bi se ko vozić...
  25. Uvijek sam razmišljao kako bih stvarno u nekom periodu volio da posjedujem to inžinjersko čudo zvano GS, al me stvarno obeshrabe priče Đunte i iskusnih ljudi, ili ljudi koji su imali pehove i kvarove, zato što se neko malo "zajebucnuo" u konstrukciji. Jednostavno motor nije za moj džep!! Uz svu dobru volju!! Znam da je dobar, znam da povozan, sve znam.. ali me bukvalno obeshrabi npr. ovo zezanje sa kardanom. Mogao bih ga sebi i priuštiti, naravno polovnog.. Ali jbg.. puno košta, a pun je bagova.. što je po meni nedopustivo, ipak je on kralj ceste i putovanja!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja