Jump to content

Moto Zajednica

Sharky - Alex

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2322
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sharky - Alex

  1. Ja bi to vratio i trazio za prednji, po nekoj logici trebalo bi sare da se razlikuju, zadnji tocak gura, prednji upravlja samim tim se i gume razlikuju Gledao sam moje gume, na prednjim pise front wheel only, a na zadnjoj real. ova rec “only” sve govori
  2. Podseti me na mog druga, kupio citroen saxo od cerke djoganija , na obe strane auta izlepljeni neki beli tribali a auto crn, krenemo mi da ih skidamo fenom i na pola shvatimo da je auto lakiran posle lepljenja tribala i da smo oljustili pola laka
  3. Neki vole da voze, neki i da cackaju motore a ja kupio tricikl
  4. Škakljiva je tema ko “ima” ko “nema”, zasto neko ima ili nema i da li taj sto ima stvarno ima i slicno, bolje da je zaobidjemo. Kada savetujem novo naravno savet se odnosi ako je taj neko u mogucnosti za to, ako nije aj da trazimo nesto polovno dobro. Opet postoje ljudi koji vole samo da voze motore a postoje i oni koji vole malo i da “čačkaju” oko motora pa im je i uzivanje da uzmu polovan pa ga srede. Kako se vremena menjaju i zivot ubrzava, tih sto cackaju je sve manje, nema se vise vremena za to.
  5. Uglavnom daju svi ako das 50% ucesca. A i sa manjim ucescem je neka podnosljiva kamata, nije prevelika i bezobrazna
  6. Mislim da je cena malo jaca, dodas malo preko hiljadu i kupis novi maxi od 300
  7. Ziko hvala za info. Brz oporavak zelim kolegi
  8. Znaci ne gine ti ugradnja rikverc kamere
  9. Ovo je vec šišanje ovaca a ovaca ima koliko hoces.
  10. Tehnologija je tu da nam pomogne i olaksa zivot. A cesto i glavu da nam spasi kao ti senzori za mrtav ugao. Verovatno su nekada ljudi pricali vidi ovaj jase neka dva tocka i to neko cudo se dernja umesto da jase konja kao i svi mi ostali. Prijatelj je skoro kupio nov auto, ford ecosport, na brankovom mostu auto ispred njega naglo zakocio, on se zablentavio ali mu je auto sam kocio i izbegao sudar, kaze nije ni znao da ima to. Rekoh taj sistem ti se vec isplatio i isplatio je i ostalu dodatnu opremu.
  11. Sa 530ccm moze fino na autoputu da se vozi i taj tempomat onda puno znaci. Kod novijih mp3 -a mi se svidja sto ima el motor za rikverc odlicna stvar kad se parkiras na nizbrdici pa treba malo da ga vratis nazad ili da ga isparkiras i slicno, ipak ovi tricikli imaju 250kg i vise pa ih je tesko gurati uz brdo.
  12. Jos uvek je misterija koliko covek planira da putuje. Jedino sto znamo je “sto dalje odavde” Za to bi mu preporucio dve avionske karte i dva kofera sa najpotrebnijim stvarima.
  13. Ma menjao bi ga pred tehnicki, nije to nauka. problem je sto akrapovic za tricity nov kosta 800€ a polovan nema. Verovatno bi trebao da trazim nesto drugo tj drugu marku posto se kod akrapovica 50% cene placa samo ime ali ne znam odakle da krenem
  14. Drzim te za rec Da nisam lencuga do sada bi vec upisao auto skolu i zavrsio za A i onda sam mogao da ti prodam svoj tricity posto merkam cf800mt ali na zalost nisam jos ni upisao auto skolu
  15. Jes da vozim tricity ali navijam za bmw, i meni se svidja taj skuter
  16. Meni se cini da ti nas zajebavas malo.
  17. Koliko su dugacke te relacije za putovanje? Ako je do 200-300km u jednom pravcu onda je sasvim dovoljan maxi skuter od 250-300 kubika. Za 500-1000 i vise km onda neki enduro/touring Sa maxi skuterom mogu i duze ture ako si spreman za laganu voznju i bez ludjih preticanja
  18. @zoleprole ne rece nam najbitniju stvar, da li si ikada vozio motor i imas li neku A kategoriju u vozackoj?
  19. Skoro je plattner izbacio sliku na instagramu pun kamion tricity-a koji su stigli, trebalo bi da ih imaju na stanju, a mozda i Barel
  20. Javice se kad bude opet imao neki problem.
  21. Malopre, Idem od Sava Centra kroz Milentija Popovica, skrecem na kraju desno u Milutina Milankovica, tramvajske sine mi desno ali i one skrecu desno i prelaze sa leve strane, moram preko njih i to skoro uzduz, jos uvek sve mokro od one kise sinoc. Ja usporio da ne poljubim patos a neki mamlaz u kolima iza mene svira u fazonu pozuri. Cim sam presao sine dodam gas a on pocne da divlja po ulici, mislim se putuj igumane
  22. Kupi tricity, odlican odnos kvaliteta i cene
  23. Meni na instagramu cesto ovi iskacu, nemam pojma kakvi su:
  24. Svidja mi se ovaj tricity pored simceta
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja