Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Ne sumnjam da su dobre kacige, Kappa je Italijanski brend, ali savetujem da pogleldas i u Gevari, tamo imas provereno dobre kacige marke HJC za iste pare, a i manje. http://www.motooprema.eu/sr/proizvodi/kacige/integralne
  2. Bugsy, ti si hteo na F4-ki ili na litri da menjas volan? Na F4-ki je isto kao i kod mene jer su njoj heblovi iznad trougla, Na litri je komplikovanije jer su njoj heblovi ispod trougla, a u tom slucaju bolje bi bilo uzeti neki LSL, kojem drzanje ide na isto mesto kao i fabricki heblovi samo je rukohvat mnogo vislji, tako da tamo ni nebi moglo da se stavi od VFR, mislim, moglo bi, ali bi morao da izbacis stapove tih 3-4cm iznad trouglova, tj menjao bi geometriju. Ja sam takodje nekad imao VFR 750 rc36 i motor je fantasticno stabilan, i na velikim brzinama, miran , bez vibracija, ko po sinama.
  3. Nije, samo ti se cini. Mozes i ti, samo mislim da tvoj CBR 1000 ima viljuske 43mm, pa gledaj heblove od VFR 800 rc46A 2002 pa na dalje, a na F4 je 41mm tu moze rc36 ili rc46w to je prvi model 800-tke '98-2001
  4. ako ne nadjes, javi se Joski sa foruma, on radi extra kvalitetne reglere
  5. Uspesno montirao heblove od VFR750-rc36 na moj CBR, sve sajle kablovi i crevo stoje dobro, nista ne treba da se produzava, samo sam malo popustio vezice kroz koje prolaze i i malo preoblikovao jedan drzac kroz koji prolazi kociono crevo i sve ide ko podmazano, svrha ove budzevine je bila poboljsanje udobnosti i polozaja, operacija 100% uspela
  6. i posle se otkotrljas u neku provaliju 5km dalje i umires sam u teskim mukama xD
  7. jbg omatorili, pa ocoravili, jbg retko kad ljudi pisu nesto u podnaslovu, pa mahinalno previdim
  8. to bi bilo cool hahaha i ti tako nastavis da letiiisss i letissss e zato je tu padobran
  9. velicina?
  10. Nisi trebao da napises to Stepenwolf.. u opisu, mozda sad oni to gledaju kao neko krsenje autorskih prava pa blokiraju
  11. svakako, nema te opreme koja spasava kad ljosnes sa 400kmh mozda padobran
  12. naprotiv, sigurniji si van grada sa 100kmh, nego u gradu sa propisanih 50kmh jer na svakom cosku, raskrsnici, parkingu vreba opasnost da neko izleti, uleti, preleti.... naravno, opremu UVEK treba nositi, grad ili van grada. Pre neki dan sam imao situaciju, skoro sam imao udes u mojoj ulici, ulici gde zivim ceo zivot, znaci lik mi iz sporedne ulice izleteo i kad je vec zauzeo skoro ceo put onda se setio da pogleda da li neko ide, kretao sam se normalnom brzinom pa sam uspeo da prikocim i izbegnem ga, i imao sam full opremu na sebi.
  13. svidja mi se ovaj agregat, 3 cilindra, dobre karaktristike, lep zvuk, lepa kubikaza, jos samo da taj agregat spakuju u neki lep ram-motor
  14. takođe, neću da mračim i zračim. samo sam bio u situaciji da prodajem veoma povoljno motor, pa se niko nije javljao, ni gledao. Ali je komentara "ovo je džabe", pa i poziva bilo. Čak su neki meni bliži forumaši pitali da li mi treba kinta za nešto, pa sam se odlučio na jeftinu prodaju. Mrle, video sam tvoj motor kad sam bio kod Bokilica, tvom GPZ-u fali samo jedno farbanje i malo poliranja, nista drugo, jer stvarno ocajno izgleda, i to odbija kupce, dzabe sto je registrovan,tehnicki ispravan i u sustini solidan motor, kada se ne sjaji, i ljude to odbija, a farbanje ti nije neko jako veliko ulaganje, znaci ofarbaj ga, i prodaces ga sigurno, i to za vece pare nego sto si do sad trazio
  15. Ako ne nadjes nigde, javi se Sebi sa foruma, on vrlo kvalitetno pravi nosace za kofere za povoljnu cenu
  16. ma idi begaj, za 500-600 sve lesevi od motora, ovo je ipak kulturna i sredjena masinica, i u ORIGINAL stanju, a to je ono sto se ceni, bar u mom svetu, ne volim budzevine, volim kad je motor fabrika, jedino sto tolerisem je promena auspuha zbog lepseg zvuka
  17. Daj bre jos slika, ne budi lenj
  18. Lep rad nadam se da ce da mu cucnu neki satovi, ovako malo prazno deluje taj deo izmedju volana i fara
  19. E onda sam bio ja definitivno
  20. Zato sad nek Markez skupi muda i nek predje u neki drugi tim, pa da vidimo od cega je, Rossi je posle 2 sezone i 2 osvojena sampionata na RCV-u presao u Yamahu i nastavio niz pobeda, Rossi je daleeeko daleko ispred svih ostalih zajedno (protiv kojih tenutno vozi) kada im se saberu titule.
  21. Nisam bio ja, ne secam se kad sam zadnji put tocio na OMV-u, to je neko drugi, izgleda imam blizanku Hondu u gradu
  22. Evo moje nove 24-godisnje ljubimice
  23. Da se prijavim u sektu Jedno pitanje, hteo bi malo da unapredim udobnost u voznji, razmisljam da mu ubacim volan od VFR 750 RC36, posto je on malo vislji i blizi prema vozacu, pa me interesuje da li je neko stavljao, imaju isti precnik stapova 41mm
  24. Javi se Sebi sa foruma, covek je madjionicar za crash barove, i slicne stvari oko motora
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja