Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Auu, ovo je redji motor, moguce da su ga maznuli po narudzbini zelim im da sve pare na lekove potrose....
  2. E zbog takvih (zenski) motoristi stradavaju po gradu, zagleda se u ribu, i onda odjednom se nadje na metar od branika auta ispred sebe i zabada prednju i zadnju kocnicu..... vezba kocenje
  3. Ja otkad vozim motore sa diskom, kocim sa kaziprstom, i on mi je UVEK na kocnici, spreman da reaguje, samo u krajnjim slucajevima pripomognem sa srednjim prstom.
  4. Bas si lepe Kawurde
  5. Stize jos mlade i sveze krvi iz Moto2, bice zanimljivo
  6. Super izgleda, samo mi ono suvozacko sediste ne deluje bas udobno, mogli bi malo vise da misle na suvozace, s obzirom da ER6 Ninja nije striktno brzinac, nego univerzalni motor za svakodnevnu upotrebu i ture
  7. ide ulje 10w 508ml po stapu
  8. 1. ler je negde izmedju 1000-1500 obrtaja 2. to su silen blokovi, taj trzaj je normalna stvar, mada zavisi koliko je jak, 3. nikako ti ne valja da motor radi na 3 cilindra, ni na malom a pogotovo na velikom gasu, to nemoj da radis ni kad je ispravan, svako turiranje hladnog motora je SMRT za isti, odnesi negde da ti nasteluju karburatore, nemoj da vozis tako.
  9. Dobro nam dosao komsija
  10. Zasto da ne? a moze i sa 125ccm, komotno bez brige. Ljudi putovali na more sa apencima i skuterima od 50ccm Ne kontam zasto se ljudi istripuju od vazdusnog hladjenja
  11. Zvuk je super ali estetski si mu yebo kevu, de upropasti onaj lep auspuh...
  12. Dobro nam dosao komsija Daj neke slike te sestokubicneuljnohladjene masinerije, obavezan je dokazni materijal...
  13. Друже зависи на који модел мислиш, мени се лично више свидео К9-Л6 1000 него овај сада сузуки, мада верујем да је уживо лепши него на сликама, такође К8-Л0 600 и 750 су лепши него садашњи Л1-Л6 600 и 750, код њих мислим да су погрешили са дизајном. Potpuno se slazem, K9 1000 i K8 600/750 su daleko lepsi od novog, mada bar su farbu potrefili na novom, extra je
  14. Sve je super, ali kad vidim onaj prednji far kenja mi se...
  15. Nema veze dal si ga kupio ili trampio, sve je isto
  16. Garantovano su carinici posle imali o cemu da pricaju i (razmisljaju) ceo dan
  17. Disko Nindža

    "Stitnik"

    Pa, na samoj felni se vidi da je ne stiti bas mnogo, jer je prljava, i to bas od ulja
  18. Motor ko motor je ok, onaj odvratni auspuh se lako moze zameniti drugim, ALI prednji far su zasrali za sve pare...generalno Suzuki u zadnje vreme nikako da potrefi neki lep dizajn, sve neka rugla od motora, jedino novi SV 650 je lep, ostalo uzas jedan...
  19. Jupiiii, ko da su znali da ja i cura kujemo plan za Grcku sledece godine
  20. Ja uvek nosim mali noz na rasklapanje, takozvanu bricu, duzina seciva nekih 8-9cm, to koristim kao univerzalnu alatku za sve, s njim otvaram konzerve, jedem, blankujem zice... nisam ni bio svestan da mogu da me drkaju za to a pored toga nosim i mali multi alat svajcarac, jbt pomislice da idem kod njih neki armagedon da pravim
  21. Najbolje i najjeftinije ce ti biti da batalis majstorisanje i odneses to nekom renomiranom majstoru da ti sredi
  22. Batali to, grehota karabudziti motor koji je u fabrickom stanju, ako ti se ne svidja, lepo ga prodaj i kupi neki koji ti se svidja, tako je najbolje, veruj mi
  23. Aprilia je sa neuspesnog rednog trocilindrasa (RS Cube) presla na V4, rezultati nisu bas nesto narocito, ali zato u Superbike-u su razbijali sa RSV4
  24. eMZejac bez trunke dvoumljenja
  25. Ovo je prejaka cena, za te pare moze da se kupi kompletan u fabrickom stanju
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja