Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Da potvrdim, Gilera cx125
  2. Evo mozgalica za do sutra
  3. Pandurska Suzuki Inazuma , ja ih video na Tasosu
  4. Neki Buell kladim se
  5. Nedaj se Bokilicu
  6. Samo fabricke dimenzije ako hoces da se motor ponasa kako treba.
  7. Zasto da ne, nije to igracka, 250ccm je sasvim dovoljno za daleka putesestvija, i jos pogotovo ako su to Hondinih 250 pouzdanih kubika
  8. Dobrodosao komsija
  9. Nissin ti dodje nesto kao Japanski Brembo, znaci vrh (y)
  10. S obzirom da si nedavno menjao disk, nemoj se zajebavat, uzmi neke proverene plocice, nije to neka astronomski velika lova, i posle si miran, uzimao sam Ferodo, s njima ne mozes pogresiti.
  11. Mozda su se teleportovali kuci
  12. Zato sto taj sigurnosni prekidac na nogaru sluzi za to da ugasi motor u slucaju kad hoces da krenes a ne podignes nogar, jer kad bi krenuo sa spustenim nogarom razbio bi se par metara dalje na prvom skretnju, A prekidac funkcionise tako da kad stisnes kvacilo, ubacis u brzinu, motor se momentalno gasi (u slucaju da je nogar spusten)
  13. Pregledaj prekidac za gasenje na copavoj (nogaru)
  14. Dobro nam dosao komsija
  15. Jednobojno i jednostavno a do jaja je, to moze samo Kawa
  16. Nema na cemu, bar ce da bude jebeno drecavo upadljiv, proporcionalno ce da smanji sansu da ti izleti neki slepac presece put i slicno, i naravno snaga +10ks zbog farbe, ma 'bes Kawu koja nije zelena
  17. To je takozvana "lime green" http://www.colorrite.com/wizardresults.cfm Srecno farbanje
  18. Dobrodosao komsija Daj neku fotku masinerije
  19. Dobro nam dosao komsija Ne verujem da bu te tek tako izbrisali jer ne pises puno, ima gomila njih koji nisu 2 posta napisali pa ih ne izbrisu. Nije da ti ne verujemo, ali daj neku fotku masine, nista bez dokaznog materijala
  20. Dobro nam dosao kolega Kole
  21. Dobro nam dosao
  22. Dobro nam dosao Obozavam Triumph-e daj jos fotki
  23. Nemoj kod njih. Uvalio mi fake DID. Ja sam nekoliko puta uzimao delove kod njih (ukljucujuci lanac i lancanike) i sve je bilo ok
  24. Disko Nindža

    Jawa 350

    A i Jaworka je bila mlada
  25. Desi matori, i meni nesto poznat taj Vstrom vidjao sam ga po Grckama, Crnim Gorama, Spanijama....dobro nam dosao
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja