Jump to content

Moto Zajednica

zivchany

Članovi
  • Broj tema i poruka

    128
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

O članu zivchany

  • Rođendan 06.09.1976.

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Beograd
  • Motocikl
    KTM 1390 SUPER ADVENTURE R

Poslednji posetioci profila

4912 profile views

zivchany's Achievements

Svrati ponekad

Svrati ponekad (2/6)

78

Reputacija u zajednici

  1. Svako moze da pogresi , meni se desilo u Delti da nisu zavrnuli centralni sraf na zadnjem tocku , sreca pa sam primetio kad sam stigao kuci , sledeci put mi menjali auspuh i dodjem kuci opet nema srafa ...tako mozemo da nabrajamo u nedogled jer smo svi imali neke situacije . Stvar je u tome da su momci posteni i da se trude a da je moguce da se desi greska to niko ne spori
  2. Da malo osvezim temu
  3. Oem grejaci rucica sa kontrolnim modulom , kontrolisu se preko instrument table 180e Nosaci bocnih kofera ili torbi Hepco Becker 170e Nosac navigacije , kaci se na original mesto iznad instrument table 40e Tank torba sw-motech sa tank ringom 90e
  4. Ktm 890 ADV 2024 Ktm 1390 SAR 2026
  5. Sediste prodato , ostale rucice sa grejacima i modulom za pokretanje preko instrument table. Cena 180e
  6. Prodajem oem grejace rucica i ergo sediste sa grejanjem original powerparts za KTM 790/890 adventure. Ide i modul za kontrolu ,tako da je sve na dzek i kontrolise se preko instrument table. Kao novo. Cena 300e (novo je 470) 0641100740
  7. Pa bolja je zastita od vetra svakako, meni taj momenat nije smetao sto ima taj luft...vise ga i ne primecujem , ali svakako mi lepse izgleda motor sa njim
  8. Malo da osvezimo temu
  9. Prodajem Moteo (Nemacka) crash bar gornji i donji. Donji bio kratko na motoru ,gornji nikad montiran. Cena 200e 0641100740
  10. Da li neko iz Beograda planira da ide na sahranu , ako ide da poveze iz Beograda jednu prijateljicu koja zeli da ode na sahranu?
  11. Iskreno saucesce porodici .
  12. Mozes li da ponovis link , jer na ovom pise rasprodato a ima raznih modela i cena ..
  13. Niko tu nista ne poklanja , taj motor je kostao nov nekih 10k e , posle 7-8 godina treba da vredi 500e manje ?
  14. Zasto Sidi adv 2 nisu dobre za neki off, ne mislim na neki hard ,vec voznje makadamom , sumski putevi itd ...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja