Jump to content

Moto Zajednica

zivchany

Članovi
  • Broj tema i poruka

    128
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: zivchany

  1. Svako moze da pogresi , meni se desilo u Delti da nisu zavrnuli centralni sraf na zadnjem tocku , sreca pa sam primetio kad sam stigao kuci , sledeci put mi menjali auspuh i dodjem kuci opet nema srafa ...tako mozemo da nabrajamo u nedogled jer smo svi imali neke situacije . Stvar je u tome da su momci posteni i da se trude a da je moguce da se desi greska to niko ne spori
  2. Da malo osvezim temu
  3. Oem grejaci rucica sa kontrolnim modulom , kontrolisu se preko instrument table 180e Nosaci bocnih kofera ili torbi Hepco Becker 170e Nosac navigacije , kaci se na original mesto iznad instrument table 40e Tank torba sw-motech sa tank ringom 90e
  4. Ktm 890 ADV 2024 Ktm 1390 SAR 2026
  5. Sediste prodato , ostale rucice sa grejacima i modulom za pokretanje preko instrument table. Cena 180e
  6. Prodajem oem grejace rucica i ergo sediste sa grejanjem original powerparts za KTM 790/890 adventure. Ide i modul za kontrolu ,tako da je sve na dzek i kontrolise se preko instrument table. Kao novo. Cena 300e (novo je 470) 0641100740
  7. Pa bolja je zastita od vetra svakako, meni taj momenat nije smetao sto ima taj luft...vise ga i ne primecujem , ali svakako mi lepse izgleda motor sa njim
  8. Malo da osvezimo temu
  9. Prodajem Moteo (Nemacka) crash bar gornji i donji. Donji bio kratko na motoru ,gornji nikad montiran. Cena 200e 0641100740
  10. Da li neko iz Beograda planira da ide na sahranu , ako ide da poveze iz Beograda jednu prijateljicu koja zeli da ode na sahranu?
  11. Iskreno saucesce porodici .
  12. Mozes li da ponovis link , jer na ovom pise rasprodato a ima raznih modela i cena ..
  13. Niko tu nista ne poklanja , taj motor je kostao nov nekih 10k e , posle 7-8 godina treba da vredi 500e manje ?
  14. Zasto Sidi adv 2 nisu dobre za neki off, ne mislim na neki hard ,vec voznje makadamom , sumski putevi itd ...
  15. zivchany

    Poklanjam

    Rucica kocnice i dalje dostupna kome treba
  16. zivchany

    Poklanjam

    Kvacilo otislo , ostala rucica kocnice
  17. zivchany

    Poklanjam

    Rezervisane rucice.
  18. zivchany

    Poklanjam

    Kome trebaju rucice kocnice i kvacila , bile na FZ1 2008 godiste. 0641100740
  19. Za koj motor zelis da ga zamenis ako nije tajna
  20. Jos da nadjemo nekoga ko to moze da odradi
  21. 24 godiste je motor i ima taj dodtni o2 senzor zbog kog ne mogu da skinem katalizator, evo slika ,valjda je to to....
  22. Citajuci forume za model '24 jos nisu resili kako da premoste taj dodtni senzor koji je na katalizatoru a da ne pali gresku na tabli. Ako imas resenje za to odlicno
  23. Problem kod ovog modela je sto jos uvek ne moze da se skida katalizator , ima neki senzor koji jos nisu premostili ... Probacu ja ponovo kod njih da ih jasem ,mozda smisle neki update mapiranja ili tako nesto
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja