zivchany
Članovi-
Broj tema i poruka
128 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: zivchany
-
Vulkanizer - Moto Klub Bezbednost sve pohvale?
zivchany je odgovorio članu kokot u Iskustva Sa Servisima
Svako moze da pogresi , meni se desilo u Delti da nisu zavrnuli centralni sraf na zadnjem tocku , sreca pa sam primetio kad sam stigao kuci , sledeci put mi menjali auspuh i dodjem kuci opet nema srafa ...tako mozemo da nabrajamo u nedogled jer smo svi imali neke situacije . Stvar je u tome da su momci posteni i da se trude a da je moguce da se desi greska to niko ne spori -
Da malo osvezim temu
-
Oem grejaci rucica sa kontrolnim modulom , kontrolisu se preko instrument table 180e Nosaci bocnih kofera ili torbi Hepco Becker 170e Nosac navigacije , kaci se na original mesto iznad instrument table 40e Tank torba sw-motech sa tank ringom 90e
-
Ktm 890 ADV 2024 Ktm 1390 SAR 2026
-
Sediste prodato , ostale rucice sa grejacima i modulom za pokretanje preko instrument table. Cena 180e
-
Prodajem oem grejace rucica i ergo sediste sa grejanjem original powerparts za KTM 790/890 adventure. Ide i modul za kontrolu ,tako da je sve na dzek i kontrolise se preko instrument table. Kao novo. Cena 300e (novo je 470) 0641100740
-
Pa bolja je zastita od vetra svakako, meni taj momenat nije smetao sto ima taj luft...vise ga i ne primecujem , ali svakako mi lepse izgleda motor sa njim
-
-
Prodajem Moteo (Nemacka) crash bar gornji i donji. Donji bio kratko na motoru ,gornji nikad montiran. Cena 200e 0641100740
-
Da li neko iz Beograda planira da ide na sahranu , ako ide da poveze iz Beograda jednu prijateljicu koja zeli da ode na sahranu?
-
Iskreno saucesce porodici .
-
Mozes li da ponovis link , jer na ovom pise rasprodato a ima raznih modela i cena ..
-
Niko tu nista ne poklanja , taj motor je kostao nov nekih 10k e , posle 7-8 godina treba da vredi 500e manje ?
-
Zasto Sidi adv 2 nisu dobre za neki off, ne mislim na neki hard ,vec voznje makadamom , sumski putevi itd ...
-
Rucica kocnice i dalje dostupna kome treba
-
Kvacilo otislo , ostala rucica kocnice
-
- 4 odgovora
-
- 12
-
-
Legendarna klupica, moraš da znaš
zivchany je odgovorio članu Alekre u Predlozi za izlete i putovanja
-
Za koj motor zelis da ga zamenis ako nije tajna
-
Jos da nadjemo nekoga ko to moze da odradi
-
24 godiste je motor i ima taj dodtni o2 senzor zbog kog ne mogu da skinem katalizator, evo slika ,valjda je to to....
-
Citajuci forume za model '24 jos nisu resili kako da premoste taj dodtni senzor koji je na katalizatoru a da ne pali gresku na tabli. Ako imas resenje za to odlicno
-
Problem kod ovog modela je sto jos uvek ne moze da se skida katalizator , ima neki senzor koji jos nisu premostili ... Probacu ja ponovo kod njih da ih jasem ,mozda smisle neki update mapiranja ili tako nesto
