Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Pozdrav i dobro nam dosao U slucaju daje taj 50 cm3 motor sto imas dvotaktni, ne brini se, jer X9 nece trositi mnogo vise, cak mozda i manje
  2. Uvek ogladnim kad gledam Bobbra-ine putopise
  3. Poslusaj kolegu i batali radnju, ako hoces jacu masinu, kupi jaci motor, to ti je najbezblnije
  4. Prolazio pored njega, zastao i pomazio ga, i nastavio dalje.. p.s. motor mi u dnevnoj sobi
  5. Nece ti trebati dozvola sve dok te ne zaustave panduri, pa budes morao da prodas motor da bi platio kaznu. RS trosi duplo vise od CBR , ali zato duplo bolje i ide, ako ti pare nisu problem, kupuj.
  6. A gde su slike? Otkud mi znamo, nista bez dokaznog materijala Dobro nam dosao
  7. Samo ne znam gde moze da se nabavi ta mrezasta tkanina, snajder valjda zna, mada, vidjao sam dosta u zadnje vreme furaju taj materijal na koncelarijskim-kompjuterskim stolicama, i super je, nema znojenja ledja leti
  8. Najbolje resenje bi bilo da uzmes drugu jaknu, al steta, bas je lepa ta Oxford Melbourne, i ja sam je uzeo u obzir kad sam kupovao, ali sam ipak na kraju uzeo Hein Gericke Mugello, ona ima mrezastu tkaninu na ledjima i to mnogo znaci. Ali ako si vec resio da kasapis jaknu ja bih ti predlozio da kupis par metara one mrezaste tkanine, i odnese snajderu, da ti kompletnu postavu ofikari i sasije novu od tog mrezastog materijala i resen problem
  9. Cena je realna, mogao je da stavi vise pa da se cenka, ali jednostavno takvo je stanje na trzistu, a trziste formira cenu, a ionako ovakav motor nije za svakog, to nece kupiti klinci zeljni jurcanja i kurcenja pred ribama, ovakav motor je za poznavaoce i ljubitelje, koji bas to i traze, i njima nece biti problem i vise para da daju ako treba.
  10. Moze da se stavi od GSXR 750 '88 pa na dalje
  11. Upravo to je i boljka na magnetu starijeg tipa GPZ500s >1993
  12. CBR 600F2 (pc25) 1991 kombinovano grad 40% otvoreno 60% 5,8 litara/100km osrednje voznje na otvorenom sa saputnicom + prtljag potrosnja otprilike isto
  13. Zavisi kakav regler si stavio, ja se jednom zajebo i stavio neko jeftino kinesko sranje, pa mi crko posle 2 meseca, i od tada samo kod Joske uzimam reglere. A generalno, regleri mnogo cesce crkavaju nego namotaji.
  14. Izem ti ja to putovanje sa tim maleckim rezervoarcicima od 10 litara , moras stalno da vrebas pumpe
  15. Dobro nam dosao imenjace
  16. Ja bi taj donji deo opicio u crnu kao ostatak plastika sto je, a felne u metalik sivu ili zlato
  17. Ja sam vidjao da su ljudi stavljali obican rucni sat na volan
  18. Dobro dosao komsija
  19. I na mom bivsem CB 500 su cetkice od Golfa, malkice doradjene
  20. Taman za zimsku zanimaciju
  21. Dobro dosao komsija Daj neku fotku masinerije
  22. Lepojka Samo jos taj oklop i masku da ufarbas ili foliju da uradis to ti jednostavnije
  23. Mislim da su ista klesta i na CBR 600F2, CB500 1994-1996 , da prosiris potragu
  24. Batali tu radnju, nemoj da ga palis tako bzvz "da radi malo" tako samo skracujes vek agregatu, operi ga detaljno, napuni rezervoar, skini akumulator, i do proleca ga ne pipaj, ja tako radim oduvek, i nikakav problem nisam imao, a i mnogi drugi.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja