Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Treba kazniti olos, ako je slep i invalid, to ne znaci da moze da radi sta mu se prohte i da je iznad zakona.
  2. To sto je slep, to ne znaci da nije kretencina, i nije nikakvo opravdanje da ti obori motor, znaci sad treba da obori sve i svakog ko mu se nadje na putu ma trebo si da ga roknes, ionako nebi znao ko ga roknuo
  3. Zanimljiv projekat, lepo mu stoji taj rezervoar od IZ Planete ali, prednji blatobran obavezno mora ici dole, i naopako ste montirali nosace prednjeg fara, pa je sad far jako nabijen u satove.
  4. Dobrodosao , prelepa je masina
  5. Grehota motor u ovako lepo ocuvanom fabrickom stanju upropastiti sa cafe ludorijom
  6. Prelepa masinica Slazem se sa kolegom gore, nemoj odma prodavati masinu, nek stoji, leba ne trazi, a posle ko zna mozda bude voznje opet
  7. Ja bi za pocetak skinuo slavinu i filter i ocistio to, i isprati rezervoar.
  8. Odlicna je masina samo te retrovizore da promeni pod hitno
  9. Ups....onda mozda ZX12R ?
  10. Mislis CBR 1100 XX Super Blackbird , fantazija motor
  11. Pozdrav i dobro nam dosao kolega Kawasakista
  12. A sa ovim vizirom mali vise lici na Moto Guzzi V11
  13. Kako bi je posedovao Extra primerak Svorc sam, al ako slucajno dobijem na lutriji, prodao si je
  14. Imas u Guevari HJC CS-14 kacige, osnovni model crne boje za 65 eura, s tim ne mozes da pogresis, ja je imam par godina i za te pare je super; odlican odnos ulozeno/dobijeno , a sigurno su kvalitetnije od LS2 i MT http://www.motooprema.eu/sr/proizvodi/kacige/integralne
  15. 140 moze bez problema, samo nemoj preko toga nikako
  16. Lepa masinica, i nebih se slozio da je pogodan samo za grad, moze CB-1 i te kako da radi duze ture komotno, ne vidim zasto nebi, i jos pogotovo sa ovim vizirom sto ima, iako mi se bas ne svidja izgled vizira ali sigurno da radi posao, jedino su mi one harmonike na stapovima ruzne, mada opet, to je vrlo korisna stvar jer stiti stapove od ostecenja
  17. jeee, ja celo vreme mislio da je "Akra" fabrika, a K2 proizvod hvala y
  18. Ima da se kupi aftermarket oklop bas za SV 650, mada, dovoljno je i samo ralicu da mu stavis, meni extra izgeda sa ralicom.
  19. K2 (Akra K2) ne sluzi za skidanje rdje, nego za pranje i odmascivanje motora, delova....od prljavstine nastale talozenjem ulja, prasine..
  20. Mad Max fazon
  21. Norton Manx
  22. Jeste, famozna Panonia P21
  23. Evo jedna zverka
  24. Yamaha YD1 250
  25. Dobro nam dosao buduci motordzija
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja