Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Imam filing da je nesto Englesko ili Svabsko, tako mi nekako deluje
  2. Lepotan, super je ispalo crno-bela je ok, ali zelena je mama, zato ipak moram kasti onu staru: 'bes Kawasaki ako nije zelen
  3. Neki Puch?
  4. Evo i mene klinca od 16 leta, na komsijinoj Planeti 5ici
  5. Imao sam slican problem na CB500, celo vreme me je anlaser zayebavao, zaglavljivale cetkice, i otkad su promenjene problem se nije vise javljao
  6. Pa kad bi mogo birat, radije bi se provozao trajektom do kopna, nego ovako kao sto sam sad, zabacen u sred vojvodjanske ravnice, gde god da krenem moram par stotina kilometara da vozim da bi dosao do krstene planine i krivina Kad sam zadnji put vozio kroz HR Jadranskom magistralom od Herceg Novog pa do Sibenika, nisam uzeo zeleni karton pa nisam isao na Neum kroz Bosnu nego sam isao na trajekt Trpanj-Ploce, i to je bila odlicna odluka, voznja onim ogromnim trajektom je prava uzivancija, prelep pogled sa najgornjeg sprata, milina jedna, ko ide na tu stranu, treba da proba, fantasticno je, a i voznja po Peljescu do Trpnja je super, ima bas prelepih predela, i na kraju Sibenik, prica za sebe, prelep grad, mnogo toga da se vidi. Evo par slika:
  7. Kolega, evo ti link za temu gde se okupljamo mi vlasnici Honde CBR 600F https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/21972-tema-za-sve-honda-cbr-600-ljubitelje/page-23#entry1939512
  8. Evo bez broja 46
  9. E kad se setim koliko moram od kuce da vozim da bi dosao do ovih lepota Jadranskih, a vama je odma tu iza coska Zavidim vam mnogo
  10. Dobro nam dosao kolega Kawasakista
  11. Ne, nikako
  12. Super tema skoro svake godine putujem na letovanje u Crnu Goru ili bar prodjem kroz nju, za sad je motor uvek bio na visini zadatka, ali nikad se nezna, dobro je znati ljude ako zatreba nesto, ili bar da se ode popiti nesto
  13. Suzuki TU 250X
  14. Svaka cast na hrabrosti i istrajnosti ali cemu sve to? voznja u februaru po hladnoci, zasto ne pricekati malo, i otici u aprilu, maju... i navozas se lepo ko covek i uzivas a ne ovako, ali u svakom slucaju, skidam kapu
  15. Cim se dohvati alata, motora, malo isturira, odma ce mu biti bolje, kad covek radi ono sto voli to ima blagotvoran uticaj na zdravlje duha i tela
  16. Neko nije uradio domaci zadatak
  17. Nije svejedno, ako zategnes bez sedanja, bice pretegnut kada posle sednes. Kakve veze ima kardan sa zatezanjem lanca? To su dva totalno razlicita resenja, nemaju veze jedno s drugim.
  18. Niko nije rekao da si glup, to si sam rekao, nije sramota kada ne znas nesto, zato pitas, ko pita ne skita, a i sam si rekao da si laik (nemas mnogo pojma o motorima) zato nemoj da se ljutis kada te neko ispravlja
  19. Ljudi koji su ti rekli da se MZ brzo kvari nemaju pojma o cemu pricaju, i ucini sebi uslugu i nemoj nise nikad da trazis savete od njih. Vrednost im je vremenom naravno opala, jer su i novi bili dosta povoljni, ipak su to motori od 25-30 godina, samo gledaj da kupis neki ocuvan primerak.
  20. Dobro nam dosao
  21. Dobro nam dosao daj neku fotku masine
  22. Konzola na glavi motora? ovo prvi put cujem Najbolje slikaj to i postavi sliku da vidimo na sta mislis Lanac kad je pravilno zategnut, a zatezes ga tako da kad sednes na motor i onda meris hod, treba da ima ukupno nekih 4-5cm hoda, znaci 2-2,5 gore i isto tolko dole. Ali posto si laik najbolje da ne cackas nista sam, da nebi nesto zeznuo, nego odes kod nekog stucnog da ti pokaze
  23. I da nam zivis jos bar 100 godina majstor Bokilicu
  24. Ja bi to vozio, samo da promene taj ruzni far sa ruznog KTM-a, od toliko motora oni bas od te kangrbe uzeli far
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja