Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Ne dirajte Doviku, decko vozi za sve pare, kolko tolko je konstantan, samo kontam da od njega nece biti nista vise nego ovo sad, to mu je sto mu je....
  2. Rossi Kad vec volis Ducati 748, sto ne kupis Cagivu Mito125 , bar su vizuelno skoro isti
  3. Nije problem sto je ispizdeo, to je sasvim normalna reakcija, ali nije morao onako podlacki da ga baci redarima pred noge, mogao je da saceka jos 3 sekunde da dodju do njega pa da im ga preda u ruke, razumem frustraciju, lose mu je krenula sezona, ali malo uctivosti nikog nije ubilo. p.s. Ja sam Rossijevac-Vinjalesovac , ali smor mi je kad neko padne, vise volim kad je zestoka borba, puno obilazenja, pa nek bolji pretekne losijeg.
  4. Batali tu radnju, jer ovako postoji sansa da na kraju zavrsis sa motorom koji nemozes da registrujes, ili u jos gorem slucaju da ti bude oduzet, kupuj iskljucivo masinu od vlasnika koja je vec ranije bila registrovana na nase table, to ti je sigurnjak, to jest onda si maximalno smanjio sanse za komplikacijama.
  5. Dobro nam dosao Daj neku fotku te aprilije
  6. Postoji i mogucnost da se fabrcki spaner prepravi na manual, ja sam tako imao na bivsoj Hondi CB500, tj. tako sam je kupio, i savrseno je radio, presao sam s njom oko 17-18.000 km pre nego sto sam je prodao, i u tom periodu samo jednom sam dotezao, i to samo malcice na pocetku kad sam uzeo motor
  7. Odes kod bilo kojeg iole vestog strugara i napravice ti ga za 3x manje para
  8. Cekajte samo da se probude Lorenzo i Ianonne, Zarco polako hvata zalet, bice zanimljiva sezona, jer ima dosta vozaca koji su u igri za najvise pozicije, ne zaboravimo da je prosle godine bilo 8 razlicitih pobednika a bice i ove nadam se
  9. Meni lici na klitoris
  10. Ne treba menjati rep, vec samo taj ruzni far, ubudziti neki lepsi uz minimalne prepravke, al stvarno onaj fabricki je odvratan
  11. Kal Kraclou je skroz ok likcina
  12. TOOO sVinjales Deda takodje Nadao sam se da ce Zare da mazne podijum, Kal razbio Lorenco i Janone SABERITE SE 'bem vas, pa da bude ludnica na stazi!!
  13. Ne brini, cim skontaju da niko ne kupuje, i zalihe stoje, posle nekog vremena ce cena doci na svoje kao sto to biva, ili ce da prsnu... ali generalno sad imaju dobru priliku, postoji solidna potraznja pogotovo otkad je Sprint izgoreo
  14. O yebem ti zivot, katastrofa kako je pocela sezona...
  15. Dobro nam dosao
  16. Mitas su sasvim ok gume, naravno, nisu na nivou Pirelli i Michelin, ali sasvim zadovoljavajuce. Gde ima Mitas da se kupi?
  17. Obavezno neki vidoje da postavis, da cuje auditorijum
  18. To je samo fora, to je tako uradjeno po zelji kupca, i meni kad je Robert radio auspuh (koji je od prohroma) pitao me je da li zelim da mi uradi taj efekat da izgleda tako plavo-ljubicasto-crveno-zuto (ali ja nisam hteo) a inace taj efekat se uradi sa aparatom za varenje, nista novo, to se vec odavno radi u svetu
  19. Ovaj deo foruma je prvenstveno za predstavljanje a ne pozdravljanje Pozdrav i dobro nam dosao
  20. sVinjales Zarko Deda Markez Janone
  21. Za plastike ti je dosta samo voda (za musice i insekte na prednjem delu moze moze i topla voda), i posle prebrisati sa jelenskom kozom da ne ostanu muzge, a za ciscenje teze prljavstine od ulja i prasine oko lanca, tockova... sredstvo Akra K2, poprskas, sacekas minut pa isperes vodom, a na teze zaprljanim mestima kao sto je lanac prvo Akra+cetkica za zube pa posle ispiranje..... ovako nekako ja radim
  22. Bogami, Kinezi polako al sigurno naucise lekciju, prave sve lepse i lepse motore bilo bi cool da izbace i verziju od 250ccm, to bi se prodavalo. Kad ga razradis, obavezno mu nabaci neki otvoren protocni auspuh da se to cuje kako valja
  23. Mire care, gsxara je do daske I ja bi mog u tako nesto al mi zao posto su plastike dosta lepo ocuvane u fabrickom stanju
  24. Vrlo bitna stvar kod narucivanja delova karburatora je da se navedu i oznake na karburatorima, da bi se izbegle ovakve zavrzlame, posto se desava da je isti model motora izlazio sa razlicitim karburatorima..
  25. Cim je Japansko,znaci da nije sranje. Kenda nije Japanska vec Taiwanska fabrika
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja