-
Broj tema i poruka
7947 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Disko Nindža
-
Ali zato agregat od CB1 se dosta dugo pravio u drugim modelima pod drugim imenom, ali je u sustini ostao isti dosta godina, samo trebas provaliti koji su ostali modeli koji su koristili njegov agregat
-
Najzad neki pristojno dizajniran kruzer od brace Kineza, i jos kubikaza skroz na mestu
-
Jeftine kacige imaju najbolju ventilaciju jer duvaju na sve strane naravno, kad je hladno, onda to bas i nije prednost
-
Pozz i dobro nam dosao
-
Bobber Honda 500 '82 god,
Disko Nindža je odgovorio članu Techa u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
Lep rad samo, gde ces zensku da posadis? -
Ne mogu da verujem da je veci prekrsaj voziti 20kmh brze od dozvoljenog nego prolazak na znak STOP....
-
Skala Potamia iliti Chrisi Akti, poznatiji kao "Golden Beach" na Tasosu, more je fantasticno cisto, mali raj na zemlji, evo jedna fotka gde se lepo vidi kako je extra voda
-
Suzuki GS 500 ('89-'00, '01+, '04+ F) - svasta ponesto o njemu
Disko Nindža je odgovorio članu vlada185 u Naked
Pozdrav i dobro nam dosao Pa oduvek sam ja govorio da je Suzukijev GS bolji nego Bmw-ov -
Upravo zbog V2, mislim da ce biti odgovarajuca masina za moj nacin voznje, i da ce zadovoljiti moje potrebe.
-
@hard_rock- S verzija, prva generacija naravno, jbg nema se kinte za noviju (ja sam karburator dzanki, ne mogu bez njih) @VukMar - sa mojom osrednjom voznjom, kombinovano lokal-grad prosecna potrosnja mu je negde oko 5,5 do 6
-
Mnogo je litra, 650 ce sasvim lepo da radi poso
-
Hvala, pa najverovatnije Suzuki SV 650s
-
Vlasnik, registrovan do maja 2018 godiste: 1991 kilometraza: 52.000km i raste, vozi se svakodnevno. motor je 90% u fabrickom stanju, ocuvna farba i plastike, lanac i lancanici odlicni, gume mogu jos jednu sezonu, pre 2 nedelje stavljen nov akumulator (stari mi crko na povratku s mora seme mu yebem), Race-Ada prohrom auspuh sa db killerom Nosac kofera (kofer nedam) masina je zdrava i pouzdana, lepo sam se navozao s njom za ove dve godine, bio na moru u Crnoj Gori i Grckoj, isproveravali me na granicama, znaci motor je 1000% regularan od ulaganja, vreme mu je da se urade karburatori, (ciscenje, sinhronizacija) mada i sad lepo radi, znaci nije nista hitno. Cena: 1400 evra
-
Pa, posle 1.258.000km (milion i dvesta pedeset osam hiljada km) mora bar malo da se cuje korpa, ipak je to Honda
-
Pomoc oko odabira i kupovine jakne i cizama
Disko Nindža je odgovorio članu IMCustoms u Odeća, obuća
Zasto bez reflektora? To se sa razlogom stavlja na jakne, a kad si na motoru koji je uzak, slabo vidljiv, sve sto te cini uocljivijim je dobro doslo, ja sam zato namerno uzeo jaknu sa reflektorima i fuorescentnim povrsinama, jer imamo previse slepaca za volanom na ulicama, i stalno nas gaze nas ko bubasvabe.... -
Motorom
-
Ja uvek prelazim na onom novom malom prelazu "Backi vinogradi" i nema problema, en nema guzve, nema autoputa, jedino je jebeno sto radi od 7 do 7
-
Ja takodje, kupio fantastican motor u decembru, otisao kod lika, upalili motor, sve lepo radi, provozao ga malo po ulici, sve ok, vratio se, dao pare coveku, seo na motor i otisao na pumpu napunio do vrha, pa otisao kuci (smrzo se ko pi*ka) i parkirao ga u garazu, izvadio akumulator i 4 meseca ga nisam nisam pogledao, dosao kraj marta, izgurao ga iz garaze, ubacio akumulator, upalio iz prve i otvorio sezonu i vozio ga 2 godine bez problema, bio 2x na moru...
-
A tek oni preletaci, danas Rossisti sutra Marksisti Ja prvenstveno navijam da bude zestoka neizvesna trka na noz do zadnje krivine, smor mi je kad ima previse sekundi razlike izmedju vozaca, pa nema koskanja i obilazenja, to je ono sto se trazi.
-
Gledao sam dosta starih trka iz 80-ih i 90-ih sa starom ekipom Spencer, Lawson, Rainey, Schwantz, Gardner... i te popizdele dvotaktare je stvarno bilo tesko ukrotiti, i to su mogli samo najbolji, mada i oni su se posteno razbijali sa njih. Jos jedan razlog zasto gotivim dedu, jer je razbijao i na 500cc dvotaktari i na 4T masini Svestan sam da mu vreme polako al sigurno prolazi, i dolaze (vec su tu) novi mladi sampioni, ali deda je deda, do poslednjeg moguceg momenta ce da przi do daske
-
Team KTM 2018 - Marc Marquez, Casey Stoner = Zagarantovana ludnica
-
Jest, Honda je imala filozofiju motor je bitan a ne vozac, pa im posle taj vozac (Rossi) uterao kurcinu do balcaka, i uzeo dve uzastopne titule na Yamahi A Lorenco je dosao na gotovo, na motor koji je Rossi godinama razvijao sa Yamahom, nekonkurentni krs su doveli do savrsenstva, prava sampionska sprava, i to je posle Lorenzo nastavio da dokazuje kad je poceo da redja titule na njoj. Trilogija pogledana jos kad ikad i mnogi drugi dokumentarci, intervjui, itd.... Jesam Rossijev navijac, ali za razliku od mnogih drugih, nisam mrzilac Markeza, Lorenca i ostalih, imam max respekt za sve njih, ogroman uspeh je uopste dogurati do toga da vozis u moto gp-u najprestiznijem moto sampionatu na planeti, a kamoli da pobedjujes...
-
Ako im podje za rukom da navataju Markeza, a ovom podje za rukom da uzme titulu na KTM-u, jebt koja bi to senzacija bila, onda mali moze vec polako u klub legenda rame uz rame sa dedom i ostalima
-
Deda je neunistiv, ko na njega krene iz mesta je najebo
