Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. A sto se vas dvojica lepo ne trampite? Nile hoce jurilicu, NFS hoce komfor i udobnost, i jednim potezom resite svoje muke
  2. A ako ne skupis dovoljno kinte za NFS-ov F4, uvek mozes da kupis moj F2 Aj kad vec trolujem coveku oglas, da bar ponudim svoju lepojku, lepa, jaka, punoletna devojka 26 god. u najboljim godinama, iskusna, prosla kroz sve i svasta, zna sta hoce u zivotu
  3. cool, sa onom redukcijom, izgledace skoro ko drugi auspuh
  4. Eto NFS ,sad znas ko ti izmalerisao prodaju
  5. Cena nije fiksna, moze da ide dole, ali skidam ovaj Race auspuh, i dobijate fabricki
  6. Meni je grehota seckati vizir i stavljati taj ABM poviseni korman i slicne stvari na ovakav motor, bolje onda kupiti recimo: Hornet S, Bandit S, Fazer.... nego upropastiti dobar CBR.
  7. Super izgleda
  8. SV-ovci, ako neki od vas pozeli da vozi CBR600F2, rad sam da se trampimo
  9. Nisam bio ranoranioc, pa sam ceo dan izbegavao kompjuter da slucajno ne saznam rezultat trke, extra trka
  10. Nemoze da prezali Tandzaru
  11. I tako prodje jos jedna hiljada, pedeset i treca hiljada
  12. Dobro nam dosao
  13. I Bandit i SV sva godista imaju po 3 diska
  14. Gadno ti je rastelovan karburator, YBR250 ne sme da trosi vise od 3-4 litre max
  15. onda ti je jednostavnije da malo vise istrazujes i da nadjes tocak koji odgovara tvojoj viljusci, jer sigurno ima nesto, nego da menjas i viljusku, nepotrebna komplikacija
  16. Bolje da su uzeli nekog klinca iz moto2
  17. Dobro nam dosao daj neku fotku tog famoznog bavarskog trocilindrasa
  18. Mozda ti merni instrument nije skroz tacan, probaj izmeriti s nekim drugim
  19. Zato sto ti je dobar akumulator, ali vremenom ce se isprazniti, jer se za nijansu vise trosi nego sto se puni
  20. Dobro nam dosao daj neku sliku V4 masinerije
  21. Dobro nam dosao
  22. Ne diraj plastike, dok je u priblizno fabrickom stanju, ima neku vrednost, cim ga raskupusas, to vise nije to, cena momentalno pada, a neretko te prerade ne lice ni na sta... jer da bi nesto preradio kako to dolikuje, tu treba para, a i malo osecaja za estetiku, a mnogi to nemaju, pa se tako zavrsi da samo upropaste motor...
  23. Da https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/75499-crash-bars-servis-seba/&page=76#comment-2004178
  24. Obrati se clanu foruma "Seba" covek je maher za te stvari.
  25. Evo i vidoje
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja