Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Sto se mene tice, predlazem Fuchs Silkolene, njihovo ulje sam najvise koristio u dosadasnjoj moto karijeri i nisam imao nikakav problem, mogu samo da ih pohvalim, ako je dobro gomili njih u BSB-u, i meni je, nije previse skupo a nije bas ni jeftino, zlatna sredina, radi posao.
  2. Aktuelno
  3. Nemoj da sipas automobilsko ulje, imas kod nas sasvim solidan izbor ulja za motore, nemoj se igrati s tim, lepo menjaj ulje i uljni filter na svakih 6000km i nemas frke, a da li je pocetak sezone ili ne to je nebitno.
  4. Svidja mi se kako Zare razmislja i govori
  5. Treba imati fabricki za putovanja, pogotovo u zapadne drzave gde znaju da kenjaju ako imas neki preglasan i No Name auspuh
  6. Dobro nam dosao i srecno sa polaganjem i kupovinom masine
  7. Restajling model se radio u Spaniji, mada ni taj nije uopste los, ali ja po defaultu vise verujem kosookima
  8. Kisa kisa kisica... Dovika pobedjuje
  9. Nije , jer i ta JDM verzija od 400ccm za Japansko trziste ima dupli disk napred
  10. Potrosnji ulja ili goriva? Inace menjam na 6000 km
  11. Brutalna je Kawurda, uzeo bi je pre nego bilo kojeg ove nove iz Z serije Svidja mi se ovaj retro fazon, trebao bi svaki proizvodjac ovako da ozivi neki svoj legendaran model.
  12. Trenutno sam na Fuchs Silkolene Comp4 15w50, inace sipam 10w40, ali uzeo sam ovaj put malo gusce da probam, ja zadovoljan, ne osetim neku razliku, a svakako ne vozim zimi, u novembru motor ide u sobu, i ne izlazi iz nje do kraja marta/pocetka aprila
  13. Paaa... Mick Doohan je imao 33 godine kad je uzeo svoju zadnju titulu, Rossi 31 godinu, doduse, Doohan se penzionisao zbog zesce povrede, inace ko zna dokle bio vozio, bilo bi zanimljivo da su se on i Rossi sastali na stazi
  14. Kocnice a la Hayabusa Doduse, ja na svakom motoru 90% kocim sa jednim prstom, naviko tako.
  15. Dobro nam dosao Stanko daj neku fotku masinerije
  16. Mislim da Stoner i Markez nebi bili bas dobri prijatelji
  17. Mogu mislit kakva bi Stonerova izjava bila da je ucestvovao u trci
  18. Dobro nam dosao komsija
  19. Zare je faca, borac, s njim je kraljevska klasa postala jos zanimljivija, kad bi Vinjales bio malo agresivniji vozac poput Zarka, vec bi osvojio titulu.
  20. Udaris je u matlik crnu, a felne i detalje (nalepnice na rezervoaru i okopima) udaris u belu i ne moze da omane
  21. Simpaticna skalamerija malo da poboljsaju autonomiju i bice ok
  22. Dobro nam dosao
  23. Taj rad
  24. Nista sto par visokih stikli ne moze da resi
  25. Pozdrav i dobro nam dosla Usudicu se da ti ponudim moje motorce, ako slucajno da pozelis da uzmes neku sport-touring masinu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja