Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Najverovatnije karburatori, javi se Bokilicu, on je doktor za te stvari
  2. Jako se smorim kad procitam ovako nesto, kakve strahote nam vise nad glavom svaki put kad sednemo na motor, ali neizmerno drago mi je kad vidim da ljudi pored sveg zla koje im se desi i dalje drze glavu gore i nedaju se, prosto odbijaju da potonu u agoniju, svaka cast.
  3. Za pranje sa Akrom ti ne treba vruca voda, delotvoran je sa hladnom vodom
  4. K2 akra, imas na Nis pumpama
  5. Jeste, u pravu si, pobrkao sam od silnog uzbudjenja aj pa se vidimo, mi smo tamo drugog septembra
  6. Ugrej ti lepo masinu, pa ga razvuci prva , druga, treca do crvenog polja, brze ce se prodati
  7. Ljudi, pala odluka, sutra krecemo na ponovno osvajanje Tasosa, ovog puta zapadna obala, Skala Potamia, ako se neko nadje u blizini nek se javi
  8. Kakve crne predrasude?? Jel iz Japana? Jeste, a po cemu su poznati Japanci? Po kvalitetu Ninja devetka osim sto mi se vizuelno svidja, posebno mi se svidja jer je jedan od retkih brzinaca koji su udobni, i nije patnja voziti ga do mora i nazad.
  9. Dobro nam dosao Chewbacca rulz Lepo ti je motorce
  10. Sad to sluzi cisto informativno, da te obavesti kada pocinje zurka Mislim da je bio Svajcarac sa blokadom na 37kw
  11. Eh kad bi bilo love... sad bi o'ma kupio jedno 2-3 motora, da ne bude Honda sama u garazi, grupnjak je zanimljiviji
  12. Kako bi ga posedovao
  13. Evo kako to izgleda, VFR 750 rc36 heblovi na CBR 600 F2 , obojica 1991 godina, 41mm stapovi
  14. Nek je sa srecom, masina super izgleda
  15. Nista nije moralo da se produzava, samo ima neki kurcic dole kroz koji prolazi kociono crevo koji ga pridrzava , e njega sam morao malo da savijem-preoblikujem, kombinirke resile za 2 minuta Cu stavim sliku kad dodjem kuci.
  16. Podrzavam, ja sam na moj CBR stavio heblove sa VFR, i mogu reci da je pun pogodak, sad je osetno opusteniji polozaj sedenja, jer su VFR-ovi heblovi vislji i blizi vozacu, a rezultat je malo uspravniji polozaj sedenja, i rasterecenije ruke, zlatna sredina
  17. Menjac?
  18. Mene jos uvek srcka stegne kad se setim moje VFR-ke , i sto je prodade...
  19. Ako neko zna neki povoljan smestaj u Dimitrovgradu i okolini, 1. septembra krecemo iz Subotice za Grcku, nista fensi, samo da prenocimo, pa ujutro picimo dalje

  20. Ako neko zna nesto povoljno u Dimitrovgradu i okolini, 1. septembra krecemo za iz Subotice za Grcku, pa bi nam trebao neki privatni smestaj, nista fensi, samo da prenocimo, pa ujutro picimo dalje
  21. Dobro nam dosao daj baci neku fotku SV-a
  22. Jedna jedina mana kod Bandit 400 je to sto nije bas sklepan za visoke osobe, tacnije rezervoar mu je ergonomski uzasno uradjen, udubljenja za kolena su prenisko, i onda nemozes lepo da uklopis kolena sa rezervoarom nego udaras o ivice... tako da ako si visok 188cm kao ja, nece ti bas odgovarati (bar meni nije) a inace je odlican motor, bas me smorilo to kod njega jer sam hteo jednom prilikom da ga kupim.
  23. Nadam se da je dobro, posto i mi prvog septembra krecemo, a nismo se jos definitivno odlucili za destinaciju, i Tasos je u igri
  24. Dobro nam dosao daj baci neku sliku tog BeMWejca
  25. Dobro nam dosao komsija
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja