Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Strah ili ne, tu mora biti uspostavljen razum i razumno rasudjivanje i postovanje masine, i sustina ove price je ono OSNOVNO, a to je da NAUCIS DA VOZIS, i vrlo bitna stavka je da ucis na malom motoru, i posle ce ti biti sve lakse i jasnije, i bitno je da preguras taj period ZIV, to jest U KOMADU
  2. GS 500 nije neko ludilo od motora, ali za pocetnika ga nebih preporucio, za ucenje najbolje uzmi neku 125-icu i vozi je godinu-dve dok ne udjes u stos a posle uzmi nesto jace, nemoj zuriti sa kubikazom, imas ceo zivot pred sobom, bice svega, samo polako i opusteno. 125 je najbolje za ucenje, jer su mali, laki, okretni, na njemu ces nauciti kako da krenes, da stanes, da saltas, izlupaces ga, ispasce ti, pa ovo pa ono, zato za ucenje ne treba uzeti nista skupo, vec sto jeftinije, da se naucis, pa posle polako dizes kubikazu
  3. Najgora integralka je bezbednija od najbolje flip up kacige.
  4. Dobro nam dosao
  5. Vaza od prirucnog materijala
  6. Integralna znaci FULL FACE iliti zatvorena kaciga
  7. Skroz je nebitno gde i koliko vozis, flip-up je njesra u poredjenju sa integralkom, i to su mnogi ljudi otkrili tek posto su strugali po asfaltu sa bradom i zubima... Ja imam HJC, najjeftiniji model, za ovih 5 godina ispala mi je na beton bar 15ak puta i nista joj ne fali
  8. Kupio je covek moped, video sam na drugom forumu, zaboravio je ovde da obavesti
  9. I to jos bez opreme, sa golim rukama, taman da gladni dzukci nesto pregrizu, ko zna kad ih gazda nahranio
  10. Stao im na zicer, i to jos dva velika psa, pa koliki moron moras biti....
  11. Ma samo gas i gazi, ko mu yebe mater ludu, bolje da ja njega zgazim nego da on mene ujede, i sto neko rece gore, ni jedan od tih lutalica nije vakcinisan... Ja sam imao par situacija, i ono , malo usporis da vidis kakva je situacija, i ako skontam da nece da odjebe i da ce napasti, samo zavrnem gas, ne pada mi na pamet da se cimam s dzukelom.
  12. Ovaj s videa gore je saban, kog vraga je stao?? i sta je ocekivao da ce da se desi kad stane?
  13. Dobro nam dosao
  14. Cuo sam da od njega i aprilije ditech beze ko djavo od krsta
  15. Isto mislim, znaci ganjace sigurno, verovatno ne do daske, ali ganjace, tako da kontam jedino u slucaju da Markez padne, Dovi ima sansu, inace kurton....
  16. Da, ali ipak, Italijanski motor sa Italijanskim vozacem, davno je bila ta kombinacija u kraljevskoj klasi
  17. E, ali zamislite samo ludnicu ako Dovi postane sampion, i to na 10-godisnjicu Dukatijeve titule sa Stonerom italijani ce biti u vecem transu nego kad je Rossi pobedio
  18. I obavezno slike, nista bez dokaznog materijala
  19. Kolega, kandar cemo mi i nagodinu da se vozamo sa nasim CBR-kama
  20. @ zlig0r , a jel ti Ivica ubacivao onaj gel u sediste?
  21. Treba obesiti tog ko je izmislio tu yebenu nanogicu.....
  22. Ne fuj nego povracanje, ne znam ni zasto ga zovu "Z900" kad nema nista zajednicko sa filozofijom legendarnog "Z", jbt kad pogledam ono grozno sediste vec me zaboli guzica, a mogu tek da zamislim kako je do jaja saputnici, osim ako ima 30 kg, onda joj mozda bude udoban. Trebali su nekako drugacije da nazovu tu novu seriju "Z"koja je krenula sa 750-tkom 20003 godine, to je vise Strit Fajter, nego Klasik Nejked. RS je naslednik koji je trebao da nasledi seriju Zephyr 550-750-1100.
  23. Dule, motor je fantazija Dobro nam dosao
  24. I treba da je skuplji jer je 20x lepsi od Yamahe
  25. Sa filterom 3,5 l https://www.louis-moto.co.uk/rund-ums-motorrad/bike-datenbank/honda-cbr-600-f/pc25/0274?regionPopupClicked=true&_ga=2.198044135.976342043.1509370722-1719678342.1509370722
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja