Jump to content

Moto Zajednica

Deki Katana

Članovi
  • Broj tema i poruka

    633
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Deki Katana

  1. Tako nesto ne bih ocekivao ni od koga. Nema to veze sa godina nego sa necim drugim.
  2. Bruno, kakvo je vreme za motor u Grckoj? Kakva je situacija sa smestajem, cene, popunjenost, itd., merkam za Maj pa se raspitujem. Da li si ti trazili nesto dodatno od papira osim pasosa kada si prelazio granicu (zbog "pandemije" prvenstveno)?
  3. Nadam se da cu sledece nedelje u selo, gde drzim motor preko zime. Javljam kad premerim da li mi odgovara.
  4. Kisa, kisa, kisa, ... a bas mi se nesto javljalo sada za prvomajske praznike. Da li neko ima neki predlog?
  5. HRISTOS VOSKRESE!
  6. Trazenje odgovarajuce kacige iziskuje vremena, pa da te ohrabrim mojim iskustvom. Mislim da sam probao preko 10-tak proizvodjaca (X 5 model od svakog) u izboru trenutne kacige.
  7. @Milanezi da li si probao ovde? Tu sam nasao zamensku bateriju za kamkorder, mozda ima i za GoPro. Battery Shop, baterije Beograd | SveBaterije.net WWW.SVEBATERIJE.NET Battery Shop, on line poručivanje, prodavnica baterija, isporuka na adresu, prodaja baterija i punjača svih vrsta i modela, sve baterije Beograd
  8. Hvala na informacijama. Mnogi su ukinuli zelene kartone ali dobro da sam pitao. Do tada moze da se ide i drugim putem.
  9. Da li treba zeleni karon za kroz Makedoniju, Grcka i Bugarska mislim da ne traze?
  10. Ma meni je sve to nesto cudno. Zenski kamp, pa jos na engleskom i to u ova cudna moderna vremena.
  11. Koje su trenutne zabrane za Grcku? A negde sam nasao i posebne ostrije zabrane za Krf, da li znas pouzdano nesto i o tome? Ideja je da se ide putem Srbskih ratnika Zejtenlik-Kajmakcalan-Krf, ako Bog da.
  12. Grcka moze da bude interesantna ako uklone nametnute zabrane ulaska od 2 Maja, kako najavljuju. Kolega @doktor je cesto putovao Grckom u Maju i pokazalo se da je najbolji vremenski period za putovanje motorom po toj zemlji.
  13. Dobro da su tako popustljivi i sa jedne i sa druge strane inace bi vam se oduzilo putovanje. Bas ste imali srece.
  14. Znaci nema nikakvih uslova za ulazak u Rumuniju ali ima za ulazak u Srbiju, ako sam dobro razumeo.
  15. Idealno vreme za postavljanja predloga za mesto i vreme okupljanja.
  16. @Petre Hvala! U putopisu "Slike iz proslosti - Grcka" je opisana jos veca avantura a nisam vozio "advanture" motor.
  17. @max80 za gde se planira putovanje ako je Italija tranzit?
  18. .... nemamo svi viber .... mozda ovako nesto.
  19. Pozdrav kolega. Vidim sa tvog profila da si prijavljen jos iz 2016. Koje si motore pre Katane vozio? Postavi sliku masine da se prepoznamo na putu.
  20. Nasao sam zimsku kapu (upravo slikana) dok su mi ostale fotografije "papirne" u selu i nisu moto slike.
  21. Stvarno sjajan putopis! Citao sam ga na forumu pre nego sto sam se prijavio pa nisam mogao da komentarisem, kao i mnoge druge napisane putopise. Mapa i ruta postavljena na prvoj strani je gotovo identicna sa mapom koju sam nacrtao za 1990, kada sam ozbiljno planirao da sa svojom moto druzinom obidjem date predele ali izbi rat i plan ostade samo plan. Kasnije sam uspeo da dobacim do Rovaniemi i Artickog kruga ali ne motorom. I dalje nosim zimsku kapu koju sam kupio kao uspomenu na selo "Deda Mraza" Napapiiri. Pozdrav
  22. Nesto za podsecanje na kolegu koji je zapoceo ovu temu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja