Jump to content

Moto Zajednica

misa-pei

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3402
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: misa-pei

  1. Ako nemaš svećice, lakše okrećeš radilicu :D Lanac se rastavi na jednoj kariki i na nju se veže nov lanca, provuče se, spojiš nov lanac i uglaviš bregaste. U suštini, lak posao. Lanac bregaste ne košta preterano, a miran si posle. Mada je moguće da kod tebe nije istegnut lanac, nego je samo napet ili opušten kada se okreće, u zavisnosti gde staneš. Neće škoditi da ga promeniš. Španer i dihtung... Ja skidao na mojoj Suzi Q pre sezonu i po vožnje, napravio nov dihtung ali loše. Kaplje malo. Ništa strašno. Kad budem bio dokon, onda ću ponovo da ga predihtujem. PS Pazi samo da ti kraj razvezanog lanca bregaste ne upadne u mašinu :D Dosadno je pecanje.
  2. Dve velike kese kokica i veliki fišek semenki (belih). :D
  3. Stiže li za Kepijadu?
  4. Shecki, gde si našao Fradov filter? Metalni?
  5. Majkumu... To je ozbiljan kvar.
  6. Pripreme teku. U stvari, ovde treba da ide najsrećniji smajli koji postoji
  7. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/92625-kotlina-2013/ Aaaaaaaaaa Ćeraćemo se još A ja još nisam otišao u šumu ove godine, sve čekajući gume. Sad moram sa Bišketom da obavim "ubrzano sticanje kondicije kroz pronalaženje novih puteva od Trešnje do Glinare" (ovo zvuči kao naslov za doktorsku disertaciju :D )
  8. 31.05. petak, pa do nedelje 02.06. Ja spremio nove gume, sutra ih stavljam, drugi amortizer, ako sve bude kako treba, 25.05 mi stižu MX čizme :D :D
  9. Kad će ti stići delovi? Hoćeš li stići na Kepojebinu?
  10. Trebalo je da mi javiš da ti pošaljem one moje, da probaš.
  11. U manuelu piše 10 kilo oma, na 20 stepeni celzijusa. Idemo dalje
  12. Nemaš amortizer Ja ću biti na Kepijadi, stigle mi nove gume, čizme očekujem 25.5. Mada, i bez čizama idem, nije mi prvi put.
  13. Znam neke što krenu u utorak, a stignemo u sredu :D
  14. Žiko, jesi li počeo da staješ na nogu? Kako bolovi? Možeš li?
  15. Sreća te si od generacije "neuništivih". Nadam se da će brzo da te prođu bolovi, a gvožđe će nekako da se skrpi. Meni je u takvim slučajima pomagala burova obloga a u slučaju uganuća ili nategnutih ligamenata Gavez gel. Želim ti što brži oporavak.
  16. @NicolaS Prvo dobro pogledajte kako ste sklopili karburator. Vrlo je moguće da sauh ne radi kako treba. Drugo, imaš više puta ponavljano kako se ispituju prirubnice kod svih motora. Ajd, još jednom. Dok radi na leru, špricaj WD40 na gume (prirubnice, ne točkove :D ). Ako se pojavi promena u broju obrtaja, popucale su gume i vuku falš vazduh. Treće, proveri zazor ventila. Svećicu. Da li je odgovarajuće toplotne vrednosti?
  17. To više nije IXS, to je sad "Padana" jakna
  18. S obzirom koja ti je mašina, ja bih krenuo od njenog serijskog odnosa. Možda jedan gore dole, ali ne bih išao sa više.
  19. Šta reći, osim, poručene nove gume
  20. Samo da se i ovde zahvalim i preporučim Lošmija. Suzi Q veselo na drumu, sa novom tablicom, zahvaljujući Lošmiju. Sve gotovo za manje od 24 sata. Alal vera!
  21. Pazi, ista asocijacija
  22. Malo brkate dve radnje. Kočiti i usporavati. Jeste da se u oba slučaja koristi kočnica, ali je pojam drugi. Kočiti znači i stati, usporavati znači smanjiti brzinu.
  23. Onda se ne plašim se za tebe, ovo se ne švrćka ulicima.
  24. Što pre da se oporaviš i da prođeš bez ikakvih posledica. Za advokata se podrazumeva.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja