Jump to content

Moto Zajednica

Trackday sezona 2021, deseta po redu – krećemo!

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4616 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ima par slika na kojima odlično izgledaš, čak si i kombinezon promenio :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

Pa gde staviste ovu najlepsu za objavu ... ahahahah .... E, a da pohvalimo fotografa koji se potrudio junacki. Par puta sam ga video gde stoji, i moram reci da je za ta mesta trebalo smeti stati ... Svaka cast zaista ... bravo.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4616 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Samo da podsetimo da se 15. i 16. maja voze dva TD-a dan za danom ide. Prijave su otovrene.

 

trackday-rs-td3-2021-slika-IMG_5631-scal
TRACKDAY.RS

Za manje od dve nedelje, tačnije 15. i 16. maja očekuju nas TD4 i TD5 koji će se održati istog vikenda. Zbog velikog interesovanja...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4616 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 24 minuta, Alekre je napisao:

Intro grupa, 3000 din 30min ako sam dobro razumeo?

Da

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4616 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 13 sati, CoronaSeed je napisao:

Koliko pratilaca svaki ucesnik moze povesti i da li ih mora prijaviti nekako unapred posto vec tacno znam ko bi isao!?

Dozvoljeno je do 3 pratioca po vozaču. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Rakovica, BGD
  • Motocikl: YZF-R1

Pozdrav ljudi, 

do sada nisam koristio grejace, pa me zanima situacija sa strujom, koliko dugacak kabal mi treba?

Hvala 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 793 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6
4 hours ago, bozapb said:

Pozdrav ljudi, 

do sada nisam koristio grejace, pa me zanima situacija sa strujom, koliko dugacak kabal mi treba?

Hvala 

Najbolje bi bilo da nabavis neku motalicu ako nisi blizu uticnice da se ne bi zlopatio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4616 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 14 sati, CoronaSeed je napisao:

Ne moram ih nigde prijaviti na spisak?

Ne mora da se prijave :)

 

P.S. Izvini što si čekao 14 sati na odgovor :Six:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Rakovica, BGD
  • Motocikl: YZF-R1
Pre 15 sati, scaffold je napisao:

Najbolje bi bilo da nabavis neku motalicu ako nisi blizu uticnice da se ne bi zlopatio.

Hvala ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4616 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Za sada je sigurno da se vozi subota, a najverovatnije i nedelja (potvrdićemo sutra). Ono što možemo da kažemo je da će motocikli i oprema moći da ostanu na stazi u noći između subote i nedelje, sa tim da su sa Navaka rekli da ne garantuju za eventualni nestanak stvari.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
5 minutes ago, Jovan Ristic said:

Za sada je sigurno da se vozi subota, a najverovatnije i nedelja (potvrdićemo sutra). Ono što možemo da kažemo je da će motocikli i oprema moći da ostanu na stazi u noći između subote i nedelje, sa tim da su sa Navaka rekli da ne garantuju za eventualni nestanak stvari.

Da li ima nesto za sta garantuju … 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8156 postova

Realno, ne možeš da se ljutiš na navak što ne čuva besplatno stvari. Kome odgovara ovako, odgovara, a mnogima odgovara i sada i u ranijim prilikama. Kome ne odgovara, neće ostaviti i to je to. Ovo je samo mogućnost koja nekome znači, a kome ne znači i to je ok. Postoji razuman trud da se stvari zaštite, ali garancije nema. 

 

Npr, parking servisu placamo za parking u garažama, pa opet ne garantuju bezbednost auta i stvari itd. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
9 hours ago, severian said:

Realno, ne možeš da se ljutiš na navak što ne čuva besplatno stvari. Kome odgovara ovako, odgovara, a mnogima odgovara i sada i u ranijim prilikama. Kome ne odgovara, neće ostaviti i to je to. Ovo je samo mogućnost koja nekome znači, a kome ne znači i to je ok. Postoji razuman trud da se stvari zaštite, ali garancije nema. 

 

Npr, parking servisu placamo za parking u garažama, pa opet ne garantuju bezbednost auta i stvari itd. 

 

U redu …

Promenio član ShoneGood

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4616 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 18 sati, CoronaSeed je napisao:

Hoce li skoro slike od TD4.?

99% da će biti danas. Fotograf je opet bio izuzetno vredan pa je napravio mnogo fotografije. Sad to sve lepo sortiramo i polako se uploaduje. Nadamo se da ćemo do večeras izbaciti :) 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4616 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Evo fotke, samo da još jednom pohvalim fotografa, ovog puta je bio još bolji. Pored toga što napravi mnogo slika, pozicije su brutalne, a slike govore više od hiljadu reči. Okej, neke od nas nije napravio da izgledamo brzi, ali nema veze, popravićemo :D 

 

 

viber_image_2021-05-18_19-47-11.jpg
TRACKDAY.RS

Proteklog vikenda imali smo dva zauzeta dana. Oragnizovali smo dva termina u samo dva dana. Subota i nedelja bili su rezervisani za TD4 i TD5

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja