Jump to content

Moto Zajednica

poljubih asvalt i ja

Recommended Posts

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Evo komso,borim se,malo me temperatura neka zeza,valjda od operacije,jebem li ga...

Uh pa ne znam bas za ovaj predlog o ne naplacivanju stete,on bi mene odrao da je na mom mestu,videcemo...Mada je i pitanje sta cu moci izvuci,otom potom..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Samo hrabro i pusti ove humaniste. ;)

Kakvo ne-naplacivanje? Belgijanac nece to placati iz svog dzepa vec to ide iz dzepa ivil oligarha sto nas deru premijama.

Ovi sto prerano pobjegose iz ove tough guys regije nisu upratili dobro kako to sve fercera. :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Kolega je mogao da krene u suprotnom pravcu i da naleti na kamion i da pogine, eto naleteo je na tebe pa sad ti kuckas po forumu ovde, a on verovatno na nekom drugom, shvati to kao sto jeste, spasio si nekome zivot sto si ti bio tamo u tom trenutku.

 

Neka proba sledeći put da spašava život nekom pametnjakoviću sa službenim vozilom 1moto3.gif (tj. kamionom)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ghost Rider, 65 postova
  • Lokacija: Toplicki okrug
  • Motocikl: Kymco KR-Sport

Bas mi je krivo kad se ovako nesto dogodi coveku koji postuje pravila.

 

Ali svi treba da budemo svesni rizika pre nego sto sednemo na motor.

Citam ove lose vesti svaki dan i ponekad mi padne na pamet da prodam motor.Jbg ,ne zelim da se polomim ili poginem,jos sam mlad. Ali nikad to ne uradim vec samo kupim jos malo bolju opremu i opreznije vozim.

Jer na kraju nije ni bitno koliko si ziveo vec kako...

A kod mene ce to biti sa osmehom na licu i vetrom u kosi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

Samo hrabro i pusti ove humaniste. ;)

Kakvo ne-naplacivanje? Belgijanac nece to placati iz svog dzepa vec to ide iz dzepa ivil oligarha sto nas deru premijama.

Ovi sto prerano pobjegose iz ove tough guys regije nisu upratili dobro kako to sve fercera. :D

 

 

Mile, vrlo dobro znas da ce mu premija otici nebu pod oblake kolegi kad osiguranje isplati Krstomiru stetu, tako da ta prica da placaju ivil oligarhi nije 100% tacna. Drugo da si citao video bi da je Krstomir rekao da ce ga tuziti i da ocekuje neku isplatu, ja sam mu rekao da ne radi to, motor koji je ostecen treba da mu se isplati, poravi ili sta vec.

 

Pratio sam ja vrlo dobro kako to fercera, zato sam i otisao, nisam bezao. ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

Kolega je mogao da krene u suprotnom pravcu i da naleti na kamion i da pogine, eto naleteo je na tebe pa sad ti kuckas po forumu ovde, a on verovatno na nekom drugom, shvati to kao sto jeste, spasio si nekome zivot sto si ti bio tamo u tom trenutku.

 

Neka proba sledeći put da spašava život nekom pametnjakoviću sa službenim vozilom 1moto3.gif (tj. kamionom)...

 

mozda tebi kad napravis gresku ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Kolega je mogao da krene u suprotnom pravcu i da naleti na kamion i da pogine, eto naleteo je na tebe pa sad ti kuckas po forumu ovde, a on verovatno na nekom drugom, shvati to kao sto jeste, spasio si nekome zivot sto si ti bio tamo u tom trenutku.

 

Neka proba sledeći put da spašava život nekom pametnjakoviću sa službenim vozilom 1moto3.gif (tj. kamionom)...

 

mozda tebi kad napravis gresku ;)

Kada se budem ukljucivao na autoput kroz kontra smer,ocekivacu i kamion. To ne radis slucajno0takoje.gif

Ili je to po tvom misljenju ok?

Ako se ne varam, Krstomiru je zuta traka bila sa desne strane a belgijancu sa leve u trenutku udesa. Koliko glup moras da budes da ne shvatis da se kreces pogresnim smerom? E pa, toliko glup da se takav jos nije rodio, Mozes jedino namerno. 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer

Kolega je mogao da krene u suprotnom pravcu i da naleti na kamion i da pogine, eto naleteo je na tebe pa sad ti kuckas po forumu ovde, a on verovatno na nekom drugom, shvati to kao sto jeste, spasio si nekome zivot sto si ti bio tamo u tom trenutku.

 

Neka proba sledeći put da spašava život nekom pametnjakoviću sa službenim vozilom 1moto3.gif (tj. kamionom)...

 

mozda tebi kad napravis gresku ;)

Kada se budem ukljucivao na autoput kroz kontra smer,ocekivacu i kamion. To ne radis slucajno0takoje.gif

Ili je to po tvom misljenju ok?

Ako se ne varam, Krstomiru je zuta traka bila sa leve strane a belgijancu sa desne u trenutku udesa. Koliko glup moras da budes da ne shvatis da se kreces pogresnim smerom? E pa, toliko glup da se takav jos nije rodio, Mozes jedino namerno. 0namigivanje.gif

 

Desava se to u Beneluxu redovno. Uvjek se nadje neka baba ili dida da zajebu saobracaj. Pa onda frka na radiju i obavjestavaju vozace gdje je "spookrijder" i da ga se cuvaju dok ga murija ne savlada. http://nl.wikipedia.org/wiki/Spookrijder

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

nije bio covek pa nezna da je to cest slucaj u Beneluxu, a za sta planira da ga tuzi ne znam ni ja. Verovatno za pretrpljen strah ili sto prima samo 80% plate pa da mu nadoknadi ostatak 1neznam.gif

 

Inace o kojoj zutoj traci pricate, krivine su tako napravljene to jest iskljucenja - ukljucenja da nema zaustavnih traka, pa je i onom sto je vozio u suprotnom pravcu izgledalo sasvim normalno, tj. nije mogao da primeti da vozi u suprotnom pravcu. Verujem da je bila greska, tesko da je namerno otisao u suprotnom pravcu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer

Pokusavam da docaram kako se ovo moglo desiti.

Evo jedan primjer u Holandiji gdje se silazi i ide na autoput...i vrlo lako se desi da baba od 80 godina sa novim BMW 3 serije u svojoj senilnosti skrene prije na autoput nego sto bi trebalo skrenuti i ode sve u pm...

 

6c0c.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Nije kriv motor, kriva je nesreca kooja te zadesila. Moglo je to da se desi i sa autom, isto direktan sudar, i ko zna kakve bi bile posledice.

Jednostavno, nesreca koja je posle toliko kilometara i tebe zakacila. Pitanje kada ce i dali ce opet da te zadesi?

Kad se vec to desilo, budi srecan sto si prosao odlicno s obzirom na situaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Pokusavam da docaram kako se ovo moglo desiti.

Evo jedan primjer u Holandiji gdje se silazi i ide na autoput...i vrlo lako se desi da baba od 80 godina sa novim BMW 3 serije u svojoj senilnosti skrene prije na autoput nego sto bi trebalo skrenuti i ode sve u pm...

 

 

6c0c.JPG

 

Ovde nikako ne moze da se pogresi ako se gledaju znakovi, pa i da ne gledas nelogicno mi da vozim levom trakom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer

Vjeruj mi desava se. E sad zasto, jbg, starce zbuni navigacija na novom Mercedesu pa kad kaze prva lijevo oni bas prva lijevo, senilnost, neko se nacugo pa krenuo kuci, neko se naduvo pa krenuo u drugi coffeeshop...ko ce ga znati ima razloga brdo, a da nije logicno da moze da se desi nije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

malo više od četiri godine sam koristio A52, A40, A3 autoputeve u Vestfaliji, samo za faks i posao.......

 

jednom u tri/četiri meseca jave da se nalazi "Geisterfahrer" na pogrešnoj strani autoputa na mojoj deonici (ukupno 70km autoputa).................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

e otprilike je ovako izgledalo kao na ovoj slici samo sto su kod mene umesto ove trave trake bile razdvojene duplom punom linijom,ja razumem da skrene u pogresnu traku ali je trebao odamah da provali da je na suprotnoj strani,a znaci za jednosmeran pravac izbijaju oci,i on je vozio dobrih 200-300metara tom trakom do krivine gde je se i desio udes,debil nista drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

daleko im lepa kuca..Letos sam vozio u Srbiji,i nisam se traumirao koliko ovde,bezbroj puta su me sekle babe i dede od 100 godina za volanom,najgore je sto oni i ne provale da su nesta lose uradili:))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Ko je vozio po Austriji sigurno je primetio ovaj znak, specijalno napravljen zbog ovog problema, a razlog je sto je toga bilo vise nego u drugim zapadnim zemljama.

 

220px-Falschfahrer_Schilder.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Tražim

Prvo sam mislio da je neka zajebancija sa ovom pričom oko učestalih pogrešnih uključenja na auto put, kad ono... Pa ovi naši su "samo" bahati, to tamo sve ludo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

E drugari da javim da je opasnost za gubljenjem prstiju prosla,"primili" su se dobro,sad preostaje jos da to sve lepo zaraste i onda revalidacija,vezbe itd..

Juce sam dobio poziv iz garaze,suzana je ipak ostecena dobro,viljuska je kriva i zadnji most tako da je proglasena za totalnu stetu,sto je dobro jer obicno se dobije vise love od osiguranja nego sto realno vredi.pozz

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Evo mene sa novim vestima,prsti bole ubijaju ali cu izdrzati...Pre neki dan sam prodao yamahu fjr,sad se kajem,danas sam zvao tipa kome sam je prodao da mi je vrati,ali kasno posto je vec otisla u Bugarsku.:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja