Jump to content

Moto Zajednica

New Honda Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

A ne davno je menjao iz "Miljan Africa" u "Miljan Tracer"  :jok: .

Ja ga savetovao da saceka malo a on navalio na tu Yamahu da je kupi i nije se smirio dok to nije uradio.

Sad  :grr: .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Kakvi klinac efovi, tigeri, tarabe i ostale zajebancije ... :)

palikućo..... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Zaglavila se u piljevini !!!

Pod na cijelom štandu gdje je Adventure sekcija je posut sa desetak cm triješća.

 

5f5d3bdd4e8dda17877f85c2b582e130.jpg

 

a83ff066409028a363be435e12b70676.jpg

 

c08ca157759d1651a2ad313b90a1be4f.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 326 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Sta radi bogat svet!!

Elem,da  kazem svoje misljenje a vi Afrikanci ( sto sam i sam dugo bio ) udrite.Ipak za te pare bih se radio odlucio za kardan.A mogli su ga i oni turiti vec su ga imali.Ipak je tu od Afrike ostalo samo ime.A da je dobra ~ dobra je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Sta radi bogat svet!!

Elem,da  kazem svoje misljenje a vi Afrikanci ( sto sam i sam dugo bio ) udrite.Ipak za te pare bih se radio odlucio za kardan.A mogli su ga i oni turiti vec su ga imali.Ipak je tu od Afrike ostalo samo ime.A da je dobra ~ dobra je.

 

Kardan nije za teren, i tu priča počinje i završava. Kardan je super stvar, ali za cestu. Sve ostalo su improvizacije.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 326 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

 

Sta radi bogat svet!!

Elem,da  kazem svoje misljenje a vi Afrikanci ( sto sam i sam dugo bio ) udrite.Ipak za te pare bih se radio odlucio za kardan.A mogli su ga i oni turiti vec su ga imali.Ipak je tu od Afrike ostalo samo ime.A da je dobra ~ dobra je.

 

Kardan nije za teren, i tu priča počinje i završava. Kardan je super stvar, ali za cestu. Sve ostalo su improvizacije.

 

Dobro zboris komsija Ante.Znam da kardan nije za teski off.Samo pitanje koliko kupaca ce sici van puta.Mislim sici zaozbiljno ne da rasiri sator pored puta.Nisam ja neki pobornik kardana i sam vozim lanac ali...Opet kazem da je dobra dobra je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

 

 

Sta radi bogat svet!!

Elem,da kazem svoje misljenje a vi Afrikanci ( sto sam i sam dugo bio ) udrite.Ipak za te pare bih se radio odlucio za kardan.A mogli su ga i oni turiti vec su ga imali.Ipak je tu od Afrike ostalo samo ime.A da je dobra ~ dobra je.

Kardan nije za teren, i tu priča počinje i završava. Kardan je super stvar, ali za cestu. Sve ostalo su improvizacije.

Dobro zboris komsija Ante.Znam da kardan nije za teski off.Samo pitanje koliko kupaca ce sici van puta.Mislim sici zaozbiljno ne da rasiri sator pored puta.Nisam ja neki pobornik kardana i sam vozim lanac ali...Opet kazem da je dobra dobra je.

Ona je napravljena da se sidje sa puta, a da li ce korisnik silaziti to je njegova stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4690 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

 

Sta radi bogat svet!!

Elem,da  kazem svoje misljenje a vi Afrikanci ( sto sam i sam dugo bio ) udrite.Ipak za te pare bih se radio odlucio za kardan.A mogli su ga i oni turiti vec su ga imali.Ipak je tu od Afrike ostalo samo ime.A da je dobra ~ dobra je.

 

Kardan nije za teren, i tu priča počinje i završava. Kardan je super stvar, ali za cestu. Sve ostalo su improvizacije.

 

Dobro se pokazao i na kamionu !!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Praksa ce pokazati jel ovo bolji izbor od bmw-a. Ja sam siguran da jeste ali sacekajmo jos malo ; :)

Kog BMW-a? Ovo je za pocetak druga klasa motora, ciljna grupa itd ... BMW je touring enduro i u toj klasi je neprikosnoven. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Runaway hill
  • Motocikl: suzuki dl-650 L7

Pa gs vazi za motor na koji sednes i obidjes svet. Na koju god stranu. Samo gume menjas. I africa treba da bude to isto...

Da menjas na bmw-u ali u servisu, kada ti oni zakazu. Na africi mozes sam. Dva motora, dve klase, dva karaktera.

Ne vezano za temu, ciatm u auto bildu da ni akumulator na bmw-u ne smes sam da zamenissam , moras da ga programiras u servisu. To ne treba ni kod jednog japanca.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Po meni ovo su dve totalno razlicite koncepcije i spomenuta tema ne bi imala vise smisla od neke teme tipa "Honda XR400 vs TDM900". Vise bi imalo smisla porediti GS i ST1200.

Gadjaju se dva drugacija segmenta  podklase. Spomenuta prednost u gabaritima je ok za off i grad, ali pada u vodu na duzim asfaltnim turama.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja