Jump to content

Moto Zajednica

Kako poneti motor sa sobom

Recommended Posts

  • Skuteras, 3634 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

^^

Moze naravno, samo cemu najlon? Ide na izlozbu neku / prodaju?

Jedne zime mi vukli dzipom neku Astru na prikolici. Kad smo dosli kuci morali da farbamo branik. Ubili ga kamencicma sa puta. A nismo ocekivali da ce toliko visoko da iskacu kad je auto relativno blizu ovoga sto ga vuce. Drugo, ako je mokar put usere ga domacinski

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Nikad tako nesto nisam primjetio. Doduse ja sam vukao uglavnom motore i uglavnom u sredini prikolice. :neznam:

I doduse uglavnom po autoputevima.

 

Mada sam u pocetku razmisljao o nekoj zatvorenoj prikici (kako moj junior zove prikolicu :) ), onoj kao za konje.

Sad sam to prevazisao, pa "razmisljam" o nekom VW T5 ili tako nesto. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Ljudi sada sam u Grckoj na moru,dosao sam kolima zena i ja a ovi grci svi pice neke skutere a moj Beverly 250ccm sedi sam kod kuce u garazi o cami a ovde bi mi tako trebao za sebe prvo a drugo da pocepam ove grke he he,da li neko zna kolko je moto prikolica da se kupi za jedan motor ili ima i neko neki drugi predlog ocekujem vase predloge osim neki komentar da dodjem njime to bih naj radije ali i punto mi je mali za stvari :))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Derventa, Novi Sad
  • Motocikl: DR-Z400, Benelli Trek 1130

vidi rent a bike ako hoces da te dusa mine 20-30e dan mozda se mozes sa njima i cjenkati za vise dana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova

Za prikolicu ti treba kuka sa atestom za pocetak, mnogo cimanja i ne malo para. Za prikolicu isto atest, registracija... Ne isplati ti se nikako da bi otisao par puta na more samo, bolje rentiraj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Za prikolicu? Bolje keru u dxxe! Prvo projekat, atest o gradnji, dodela broja sasije kao za motorno vozilo u policiji, ukucavanje dodeljenog broja u sasiju prikolice, tehnicki pregled pa registracija. Pa stampanje tablice 1 komad, i to se ceka. Menjas tablice na autu? Vrati i onu od prikolice pa opet kupuj trecu za prikolicu. Registruje se svake godine kao auto. A kolega bi sa prikolicom u inostranstvo, i to Evropsko (Grcka)? Ja sam moju prikolicu spakovao u zabite krajeve, platio sam traktoristu da mi je izvuce kod vikendice u brdo i zasadio vocke oko nje... he he he,jos malo vocke da porastu pa mi nece videti prikolicu ni iz satelita!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 597 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

druze nema vise treca tablica,prikolice sad imaju svoju tablicu nezavisno od automobila i vuces ih bilo kojim autom,tj bilo koje tablice da su na njemu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nekad se čekalo za tablice, sad ih dobiješ odmah, kao i saobraćajnu za prikolicu. Možeš da promeniš deset automobila i tablica - to nema veze sa prikolicim jer ona ima svoju !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 572 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ima lik iz Čačka koji pravi prikolice za motocikle, JET-ove i ostalo. On ih atestira i da ti sve papire ti samo registruješ i dodjes sa registracijom po nju. Slučajno sam nabasao na njega u Čačku i kad sam video kako radi prikolice oduševio sam se. PROFI i cena je dosta niža od ove na sajtu prethodnog posta. Raspitaj se malo ali od mene sve preporuke čovek je profi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja