Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Bogati nikada nisu isli taksijem, oni se voze automobilima. Njihove zene su se vozile..Tako je nekada bilo.Ostalo je sirotinja koja zavrsava neku muku, papirologiju, lekara....Bila je ta neka, "srednja klasa".Sada se samo pominje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

A sad ozbiljno.

 

Praznici su prošli, hoćemo li praviti ove godine Skup?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Mislim da sam vec jednom predlozio : Vrdnik (podnozje Fruske gore) . Imam tamo kucu , komplet infra-strukturu , nije grad ali nije ni divljina !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

moj predlog Rudnik.

Moze i Rudnik , tamo mi je kolega Momcilo (jugo-moto JAWA) , pa bih njega vise povezivao sa JAWA skup-om , ali i to su "braca po taktu" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Mislim da je ovo idealna prilika da se ubacim u priču, je l' se zna okvirno kada će biti skup? Mi (Jawa Klub Srbije) organizujemo skup u maju, samo da vidimo koji vikend... A ja ne smem nikako da propustim nijedan od ta dva skupa. Pa ono, da znam... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ja sam za to da se otvori tema,VI ili vec koji MZ skup, daju uslovi (priroda,voda,sumarak i sl),da se izvidi logisticka podrska i neko da snimi teren i obavesti ostale o podacima.Jednostavno, kao i svake godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

U dananje vreme , kada se i slavski obicaji (gosti) smanjuju , sve vise , sumnjam da ce biti ko biti raspolozen da suvisno razbacuje . Osim ako ne proradi poznati INAT .

Nekako mi ostalo u naj lepsem secanju , kada se islo na izletice i svako ponese otprilike koliko zeli da pojede . Natakne se na raznjice , red slanine pa red mesa , pa naizmenicno :)

Nemam nista protiv ni prasica , ali ne po svaku cenu .

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Tačno je to, u svemu se slažem. Opet, novac je i do sada bio problem pa se uvek nekako nalazilo rešenje.

 

Ove godine za mene je stvar potpuno drugačija, nisam siguran da li ću doći na Skup što je deo ukupne strategije povlačenja iz svih poslova koji mi ne ulaze u egzistencijalne sfere. Bilo je teško iščupati se ali sam to uspeo na častan način ne remeteći odnose sa bilo kim: nemam nikakvo angažovanje u AMS akcijama. Pored toga vanrednih situacija nije bilo a time ni potrebe da kao PR AMS izlazim u javnost, sve što je deo standardnog godišnjeg plana može da se radi i bez mog angažovanja.

 

Slično je i sa Skupom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Zasto da ne ! Jos jednom cu ponuditi i predloziti . VRDNIK !

Imam mali vocnjak , u okviru dvorista , ko hoce moze da razapne sator . Ima i 6-7 kreveta (pod krovom) . "poljski WC" , sanitarni cvor , mali rostilj, malo drva , paaaa ....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Ma ovako pocinje svake godine . Sto se tice nas samih moze kao sto kaze jigoro cano ali to spada u MZ druzenje , medjutim MZ skup gde dolaze ljudi van Srbije je ipak nesto drugo od izleta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Ma ovako pocinje svake godine . Sto se tice nas samih moze kao sto kaze jigoro cano ali to spada u MZ druzenje , medjutim MZ skup gde dolaze ljudi van Srbije je ipak nesto drugo od izleta

Pozdrav druze, secas se da smo imali MZ okupljanja i bez medjunarodnih gostiju.Ne shvatam zasto je to toliko bitno.Kada je coveku slava bitno je sveca,kolac,vino i zito a ukucani su uvek tu , gosti nisu neophodni nego su pozeljni. Ovde je rec o nekom vidu zasicenja, iz ove nase price rodila se jos jedna paralelna sto je i dobro bar ima ko da nastavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

E pa ubih se. Od mz sveta do fejsa i nazad...

Ali isplatilo mi se , shvatio sam najzad. Znači stvari stoje tako, Vuja se povlači iz svega a ridersi prave svoj skup.

VI MZ OKUPLJANJE neizvesno, u najmanju ruku.

Ja dosad nisam imao primedbi prem da čitam neke stvari koje me čude.U stvari, koga i briga za moje mišljenje.

Ko zna zašto je ovo dobro, u svakom slučaju evo šanse nekome ko misli da može bolje !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja