Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Ja sam stvarno morao da obrišem oglasni post koji je bez problema mogao u Kupujem - prodajem jer tamo jedino bračne ponude još nismo imali mada... što da ne. :D

 

Ako si! Pokusao sam da obrisem sa telefona ali nisam uspeo, brat mi je bio na kompu.. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Ja moj još nisam vozio ali jesam ga upalio i moram da se pohvalim da je kresnuo ko mina čim sam stavio akumulator!:zdravo:

 

Naravno kad imas kondenzator od 20e.. 1lol.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ide mi registracija, to je koliko se sećam bilo oko 6-7.000 ako se registruje odmah?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Ide mi registracija, to je koliko se sećam bilo oko 6-7.000 ako se registruje odmah?

 

5600 sa tehnickim.. 0takoje.gif

ja sam danas hondu registrovao 13200 din sa tehnickim i agencijom

gpz mi je bio 7700 a mz bi trebalo oko 6 ne vise

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Od kad je to pojeftinilo,nisam u toku,treba da registrujem motor za neki dan.

 

od 1. Oktombra 2012.. 0takoje.gif (registrovao 10.11.2012)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

ZEM-PRAZNICI-MAJ

Neradni dani od 1. do 6. maja

 

BEOGRAD, 19. marta 2013. (Beta) - Povodom Medjunarodnog praznika rada

i Uskrsa ove godine neche se raditi od srede 1. maja do utorka 7.

maja, recceno je agenciji Beta u Ministarstvu rada.

 

Kako objassnjavaju u ministarstvu, praznici se ne spajaju nego su se

"kalendarski poklopili", buduchi da prvi maj pada u sredu, a petak 3.

maja je Veliki petak.

 

Po zakonu se ne radi ni drugog dana Uskrsa, u ponedeljak, tako da che

prvi radni dan posle praznika biti utorak 7. maj.

 

(Kraj) flr/sas

 

Eto prilike za za čačkanje oko motora a ko je bio vredan tokom zime i pročačkao sve šta ima za čačkanje onda može i da se vozi.

 

Po ovoj gruboj i okvirnoj prognozi kiša će padati samo u Utorak 2. maja.

 

http://www.hidmet.gov.rs/latin/prognoza/beograd.php

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Od kad je to pojeftinilo,nisam u toku,treba da registrujem motor za neki dan.

Prosle godine za Hondu bilo 17.000 i kusur, sada je nesto preko 14.000-izbacili neke takse!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Pa kad vozis Hondu... 1oda.gif nego, kako napreduje Jawa Babetta,dokle si stigao sa radovima, jel je vozis? 1moto3.gif0takoje.gif

Sve sredjeno, cekam klip od Jigoro-a, pa da je napokon isteram iz radionice...na svu srecu ne zauzima puno prostora :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Pa kad vozis Hondu... 1oda.gif nego, kako napreduje Jawa Babetta,dokle si stigao sa radovima, jel je vozis? 1moto3.gif0takoje.gif

Sve sredjeno, cekam klip od Jigoro-a, pa da je napokon isteram iz radionice...na svu srecu ne zauzima puno prostora :)

Mala ispravka :

Ne cekas mene , vec reakciju VP .

Nadam se da ce biti reseno od ponedeljka .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Pa kad vozis Hondu... 1oda.gif nego, kako napreduje Jawa Babetta,dokle si stigao sa radovima, jel je vozis? 1moto3.gif0takoje.gif

Sve sredjeno, cekam klip od Jigoro-a, pa da je napokon isteram iz radionice...na svu srecu ne zauzima puno prostora :)

Mala ispravka :

Ne cekas mene , vec reakciju VP .

Nadam se da ce biti reseno od ponedeljka .

Sve pohvale za agilnost... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Jel smo to na godisnjem odmoru? :)

 

Ja ne pišem ništa jer za pisanje nisam, previše sam nervozan, lako zapaljiv i bolje da ćutim. >:(

 

A nervira me javašluk, kriza morala, bezvlašće, bahatost, prostakluk, samovolja političara i još mnogo toga vezanog za njih.

 

Bio sam na Sajmu, poveo decu, nadao sam se da ćemo se radovati, da će nam biti lepo... Ali jok! Zemljište oko Sajma je očigledno preveliko za obezbeđenje pa su ga "smanjili" na spoljne prolaze, staze, oko hala. I to je to, ako hoćeš da pređeš iz hale u halu ne gine ti gužva u kojoj je broj rebara relativna stvar, sad ga imaš, sad ga nemaš. Važno je da su onemogućili švercovanje a šta smo mi od toga dobili što smo platili karte nije bitno, svako je odgovoran za sopstveni život pa nek se snalazi.

 

Na kraju sam klincima dao jaknu i stvari na čuvanje kako bih slobodnim rukama mogao da obezbedim izlazak iz horor tunela.

 

I nema teorije da su kartama nešto postigli. Uskratili su posetu finim ljudima bez novca, onima koji zaista vole i motocikle i automobile, poznavaocima, ljubiteljima...

 

Video sam Fiat Nacionale, Loggy-ja i Škodu Oktavia. Video sam poznati BMW 1200GS a onda su se klinci digli da istog trenutka krenemo jer više nisu mogli.

 

Pa se pročuje vest da uvoznici izražavaju protest jer su tržišni uslovi neravnopravni i da je Fikat favorizovan državnim merama podsticaja u skidanju ukupne cene od 3.000 evra.

 

I eto zla našeg. Pravimo lep i dobar autić, mnogo ljudi je zaposleno u tom procesu proizvodnje i plasmana, država pomogne da domaći kupci kupe domaći auto i manje ga plate 3.000 evra a onda to nekima ne valja. Izjednačavaju domaćeg proizvođača u čijem god bio vlasništvu i uvoznika, nekoga ko stranu robu dovlači na domaće tržište i zaradu finansijskim tokovima prenosi u svoju ili neku drugu državu ali van Srbije svakako.

 

Da nije takva unutrašnja, sasvim sigurno spoljna situacija ne bi bila toliko tragična.

 

Na sreću ima i drugačijih primera pa bi to trebalo da nas održava u životu.

 

Vozio sam čoveka koji je pričao da je rešio da kupi Fiću iz patriotskih razloga. Kupiće ga sigurno pa makar i da se ispostavi da ne valja ništa, kupiće ga i pored toga. Ako treba voziće ga samo u zvaničnim prilikama što je retko ali će baš ON biti taj koji će Fićom u Evropu. Eto, može mu se da pazari auto i to će biti baš taj.

 

I fini je čovek, nije neki džukac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Pun mi je kofer trgovaca prevaranata i zelenaša.Kada su decenijama uzimali od 3-5 hiljada € po prodanom automobilu, nisu se bunili.U tom periodu nije im palo na pamet da ulože ni evro u proizvodnju bilo čega u ovoj zemlji.

 

Mi smo potrošačko društvo bez malo svesti. Jednostavno, stvari koje nam se ne dopadaju, ignorišemo.Dakle, fudbal je prvi primer,prodaju se fudbaleri za beskonačni niz nekih miliona a gledaoci kupuju pivo da od toga doprinesu sedišta ili autobus za naše jadne ,napačene krizom pogodjene fudbalere.....jednostavno, bojkot.Ne iči na utakmice,ne kupovati ništa što je u vezi za fudbalom i za godinu dana ili će propasti skroz ili će se dovesti u red.

 

Isto važi i za sajam čije su manifestacije uvek bile pljačkške.Ja ne idem više od decenije na sajam automobila. Da ne pominjem da večinu premijera vidim na ulicama pre sajma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Na sajmu u BP , takodje guzva ali bez guranja .

Video sam dMZ ( dizel MZ) , slikao ga , ALI , kad kuci da vidim a ono prst pred kamerom (ali nije srednji , a kao da jeste :)

Uslikao dobre promoterke na Dukati standu , pa ce probati da okacim te barem slike .

Bio jos zanimljiv kamioncic Kawasaki a ostalo uglavnom vec vidjeno po ulicama . Cak i kriza ! odlikovala se u sve manjem broju izlagaca , tj. uopste nije bilo ponude vele-prodaja (a to sam trazio ) . Takodje cross opreme , nista (a i to sam hteo) , A da ne pricam o MZ-u :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja