Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Opa! Eto koliko godina živim u zabludi, tada sam hteo da ubacim motor od specijala.

 

 

 

Imao bi 4 brzine unazad i jednu unapred...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

U nekoj sam nedoumici ,

Skoro sam nabavio jedan MZ motorcikl za manje pare . Losa mu je druga brzina , izgubljen je klip i gornji iglicasti lezaj , par sajli takodje . Akumulator , isto . Naravno ne registrovan .

Matematika kaze , da bi bio interesantan za rad kada bi postojao interesent za: 250 e .

E sad , moja je nedoumica : raditi ili ne , taj motor . Sta bi mi prisutni mogli reci ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pa ako matematika kaže da se može kompletirati motor i da izadje do 500 evra - to sigurno vredi te pare, jer po oglasima se MZ-i nude za oko 500, a ovde bi se za taj novac dobio motor za koji se sigurno zna šta je unutra u mašini i u kakvom je stanju ( a za one u oglasu - nikad nemožeš biti siguran ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

imam ponudu za ceo etz 250 sa papirima kvar 3 brzina 90e.. 1zvizduk.gif

To znaci : "NE" ! jer ti imas povoljniju varijantu , za poverljivije stanje ! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Maqlo bezveze - pričati ovako naslepo. A da vi postavite slike tih motora pa da ocenjujemo ?

90 i 250 - su dosta različite cene , a u kakvom su stanju motori ? Vidjao sam ja motore i za 50 evra, al da se dovedu u neko pristojno stanje - ntrebalo je jako puno para. A vidjao sam i neke MZ-e za 500 - sve kao sredjeno, motor generalisan, čovek ga kupi pre podne na auto pijaci, a popodne mu se raspadne mašina .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

А колико би изашао неки дивајс који прави оригиналан и карактеристичан "брррррм-брм-брм" МЗ звук? Не треба ни да се креће, само да прави то "брррррм-брм-брм"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

ovaj za 90 kakav god da je vredi, papire ram i blokove prodam za 60e a ostalo mi ostane... 1zdravo.gif ili ulozim jos 200e i vozam se ko covek.. ili prodam za 350..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Valjda JA nisam bio jasan ! Ja bih taj motor ponudio , tj. nudim po ceni od 250 ALi da ga stavim u vozno stanje . Znaci pitanje je bilo : Da li vredi raditi , da li bi nekoga to za te pare interesovalo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

imam ponudu za ceo etz 250 sa papirima kvar 3 brzina 90e.. 1zvizduk.gif

 

...kad rikne treća najbolje je promeniti ceo menjač...

 

a kako to 'riknjava' treca :) ...kod mene ponekad ne ubaci u trecu pa pustim kvacilo,pokusam opet i ono hoce i radi sve lepo...jel to predznak za riknjavanje ili neka opruga ili tako nesto?

ETZ 251

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Valjda JA nisam bio jasan ! Ja bih taj motor ponudio , tj. nudim po ceni od 250 ALi da ga stavim u vozno stanje . Znaci pitanje je bilo : Da li vredi raditi , da li bi nekoga to za te pare interesovalo .

 

a to.. pa sto ne kazes odmah.. 0takoje.gif ako bude zainteresovanih ponudicu! 0takoje.gif

 

kako sam razumeo pitao si dali vredi kupovati takav motor za 250e.. 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

@zorge : ETZ 250 (sa dobosom napred)

 

То и питам. Шуми купује неког неидентификованог МЗ-а, ти хоћеш да се занимаш неким другим такође ниеидентификованим МЗ-ом... Помислио сам да је то неки тајни код код МЗ-џија, да се по грађењу реченице зна који је тип у питању, па ми лаици не капирамо.

 

Него, знате шта, ј...ти се мало ви МЗ-џије и те ваше цене! Одвајам новце за капацитетнију машину за мој кинески мото-култиватор, зима је, мозак више ради на леру него у друго доба године, а сад ће да ме спопадну грешне мисли и сад треба да одолевам МЗ-овом "брррррм-брм-брм" звуку који ми је дубоко у мозгу.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja