Jump to content

Moto Zajednica

VI Skup MZ Svet-a - organizacija

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Radna tema u kojoj dogovaramo sve što je od značaja za organizaciju 6. Skupa MZ Svet-a, vlasnika, ljubitelja i poštovalaca MZ motocikala Srbije.

 

Tradicionalno, datum je poslednji vikend maja.

 

Trenutno se dogovaramo o lokaciji.

 

Predlozi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ja sam ZA, ali pojma nemam dal ću moći da dođem - ne zavisi od mene . :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

I jos nesto.Tek sam sad procitao vase komentare u kafeu, kad tako pisete zasto i otvarati temu. Zao mi je sto odustaju i oni po kojima smo stelovali vreme odrzavanja .

Bilo bi posteno da se izjasnimo ko bi dosao, nebitno gde, da vidimo hoce li uopste biti necega jer ako ga mi ne napravimo na bjb-u mozda ce ga praviti neko drugi :neznam:

Plasim se da bez druzenja nema potrebe ni za postojanjem mz sveta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Datum smo određivali ugrubo, bio je "krajem maja" ali se to preciziralo u zadnji vikend maja zbog Mihca jer mu slava pada na vikend pre toga. Kako čujem Mihac je srećno zaljubljen pa ga nema ovde često.

 

A dogovor može da ide onako kako je uvek išao, nađemo lokaciju, utvrdimo jelovnik i troškove i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ma ovako pocinje svake godine . Sto se tice nas samih moze kao sto kaze jigoro cano ali to spada u MZ druzenje , medjutim MZ skup gde dolaze ljudi van Srbije je ipak nesto drugo od izleta

 

Sve stoji.

 

Šumi, imaš li neke slike tih lokacija?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Šumi, imaš li neke slike tih lokacija?

 

DrumskaLisica predlozio prosle godine Kraljevo(Kataklinger je tu), a za Rudnik mogu kontaktirati Bogdana(iz GM) da potrazi lepu lokaciju..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Što se mene tiče, ja sam za skup, mada teško da ću moći da dođem na njega. Čak i da se pravi u Vrdniku - mogao bih doći na par sati i ništa više. Majka mi je prošlog leta slomila nogu, noga je zarasla, ali je ona ostala ležeći bolesnik. Može po malo da hoda uz pomoć hodalice, ali i to uz moju pomoć jer sama nemože da ustane ( 85 godina ) . Tako da imam puno obaveza .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Uff, treba krenuti od nekud a da bude pametno... :stabre:

 

Računam da nećemo biti te sreće kao prošle godine i da će nas vreme poslužiti pa će sve biti kako treba. U tom slučaju ovo su dve velike istine:

 

...medjutim MZ skup gde dolaze ljudi van Srbije je ipak nesto drugo od izleta

 

Bilo bi posteno da se izjasnimo ko bi dosao, nebitno gde, da vidimo hoce li uopste biti necega...

 

Ne treba zaboraviti, na Skupu se radi. Ima zezanja ali uz rad. Ako je više gostiju nego domaćina onda je teško sve postići. Posle Kisača Floyd je spavao tri dana, i Šumi je više bio odustan nego na lokalitetu...

 

Za DOBRU organizaciju treba da nas je 20 pa da ispratimo bilo koji posao. Do rezultata može da se dođe i sa 10 ljudi ali onda ima baš svojski da se radi, zezanje, piće i hrana u hodu...

 

Neznam, možda je to pravi pristup, da vidimo KO DOLAZI SIGURNO a posle lokalitet, jelovnik i pare. :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Mislim da je bitniji lokalitet jer trecina ljudi je vezana za udaljenost izabranog lokaliteta, zbog finansiskog troska,dalekog puta za posrnulog ljubimca kao i od slobodnog vremena koje treba da se uklopi sa poslom. Već smo krenuli sa varijantama, ja sam za skup ali necu moci doći, ako je Vrdnik, ja ne dolazim.....

Glupo je da prvo pravimo spisak bez lokaliteta i datuma, po meni...ajde da vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

neću ni ja... Ne mogu vise Šumi ajd ovo ajd ono... Ako dođem doćiću kao gost, doneću rakije... Toliko od mene.

Nisam bio na lokalitetu? Pa jbg, jer sam morao sve sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Što se mene tiče, ja sam za skup, mada teško da ću moći da dođem na njega. Čak i da se pravi u Vrdniku - mogao bih doći na par sati i ništa više. Majka mi je prošlog leta slomila nogu, noga je zarasla, ali je ona ostala ležeći bolesnik. Može po malo da hoda uz pomoć hodalice, ali i to uz moju pomoć jer sama nemože da ustane ( 85 godina ) . Tako da imam puno obaveza .

 

Glupo mi je što se mešam na neki način, ali da li je moguće da te neko "odmeni" na dan-dva, dopisujemo se direktno (mada dosta više indirektno) već par godina, bilo bi lepo da te upoznam :takoje: Aj da sam samo ja, nego bi ovde dosta ljudi volelo da prisustvuješ, ti si naš "stari vuk" :care:

 

Društvo, da se ne mešam u odlučivanje što se lokacije i datuma tiče (mada meni odgovara poslednji vikend maja :D ) a i nisam preterano putovao da bih imao nešto na umu. Nadam se da će sve na kraju ispasti ok, ako skup bude upola dobar kao kod Šumija, biće vrhunski! I pošto ne znam šta me sutra čeka a kamo li u maju, ne potvrđujem svoj dolazak dok ne budem bio siguran al' daću sve od sebe da dođem, pa makar to bilo i vozom kao prošli put!

 

:muzicari:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

U velikom sam poslu pa nisam vežbao kotlić ali čim dođem do vremena za koji dan pašće i čorba po receptu.

 

A pristup može da bude drugačiji, svejedno je koji samo da se dođe do rešenja, može i lokacija pa spisak.

 

Ali koja god lokacija bila nemamo tu mogućnost da neko nas može da gosti na našem Skupu. Nisam protiv toga ali ne vidim KAKO, na koji način.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

U zavisnosti od situacije i mogucnosti mozemo da pozovemo samo deo gostiju ili da ih ne zovemo.

Ako kuvamo u kotlicu ustedecemo. U tom slucaju bi prosli sa jednom zivotinjom i to manjom.Nebi bilo lose da napravimo i kompletan meni.

Sto se tice angazovanja na terenu, do sad je islo "ajde ti,ti si mladji",tu bi trebali da promenimo pristup i da svako preuzme deo posla na sebe.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

U zavisnosti od situacije i mogucnosti mozemo da pozovemo samo deo gostiju ili da ih ne zovemo.

Ako kuvamo u kotlicu ustedecemo. U tom slucaju bi prosli sa jednom zivotinjom i to manjom.Nebi bilo lose da napravimo i kompletan meni.

Sto se tice angazovanja na terenu, do sad je islo "ajde ti,ti si mladji",tu bi trebali da promenimo pristup i da svako preuzme deo posla na sebe.

 

0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ovo stoji:

 

Sto se tice angazovanja na terenu, do sad je islo "ajde ti,ti si mladji",tu bi trebali da promenimo pristup i da svako preuzme deo posla na sebe.

 

Al ovo ne stoji:

 

U zavisnosti od situacije i mogucnosti mozemo da pozovemo samo deo gostiju ili da ih ne zovemo.

 

Kakav je to Skup ako ne zovemo goste?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Ja bi voleo da nas bude hiljadu ali samo da vas podsetim da se prosle godine nismo nesto druzili ni sami sa sobom a okupljanje je bilo mnogo skromnije nego u Jasenovu. Iz tog razloga sam i napisao da , ako mora, pozovemo samo deo gostiju ili bez njih. Draze mi je tako nego da se brukamo pred ljudima. Naglasavam samo ako mora, jer kako stvari stoje izgleda da ce nam to biti ove godine jedino druzenje pa onda je dobro i ako se bar vidimo mi domaci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

U tom slučaju, koliko sam razumeo, Skup ne bi održavali ove godine. Pauzirali bi jednu sezonu a organizovali jedno neformalno druženje čisto da se okupimo i dogovorimo za naredne aktivnosti.

 

Je li tako ili grešim negde?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Evo sad sam seo na telefon i dobio informaciju da je organizaciju Skupa preuzeo Mihac na sebe, da će ovde biti postavljeno obaveštenje o datumu Skupa koji organizuje MZ Riders i da će svi biti pozvani u svojstvu gostiju pa ko plati kotizaciju može da prisustvuje Skupu.

 

Da se ne bi razvlačili dogovori, diskusijom gubilo vreme a u diskusiji učestvovali SVI, organizaciju preuzima fan klub a ostalima ako odgovara doći će a ako ne onda kako izaberu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

U tom slučaju, koliko sam razumeo, Skup ne bi održavali ove godine. Pauzirali bi jednu sezonu a organizovali jedno neformalno druženje čisto da se okupimo i dogovorimo za naredne aktivnosti.

 

Je li tako ili grešim negde?

 

Uz svo duzno postovanje,ti si Vujo bio taj koji je dosad inicirao nasa okupljanja bez obzira sto tvrdis da smo svi ovde jednaki, sto je pohvalno, ako ti odustajes onda slaba vajda. Mihac koji je uzgred ljubitelj mz- a koji je zasluzio "Ističe se" on covek pravi skup mz rider a (ako pravi, neznam)to nema veze sa mz svetom, oni imaju svoje boje pa sto bi pravili nase okupljanje. ? :neznam:

Ja to tako vidim ali mozda i gresim .A ako gresim onda bi smo uskoro ovde trebali da procitamo i neki njegov post.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja