Jump to content

Moto Zajednica

Samo da pozdravim.......

Recommended Posts

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

jesi mu stvarno odvalio retrovizor? onako lukavo, kada su se opustili i seli na jagnje i rakiju? ako jesi, moj si idol :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Da pozdravim celavog gospodina u belom A5 audiju, koji, osim sto me isekao, trubeo i pokazivao mi srednji prst dok je njegov kolega spustio prozor i spominjao mi majku 1neznam.gif, a ja ni kriv ni duzan, covek umesto da mi se izvini on tako... I ja ih lagano ispratio skroz do kafane u koju su stali, i prilikom stajanja izadje iz kola i rasiri rukama kao "sta hoces?", samo sam produzio jos jedan krug da napravim.

PS: Menjam levi retrovizor od audi 5ice za konjsku mast ili fastum gel, posto sam nezgodno stao na metalni nosac retrovizora.1zdravo.gif

 

:takoje:

Već si ga lepo pozdravio, ne mora i ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Kasnim ali kako bez zelja,cestitki i pozdrava...

 

Pozdravljam Bugarku koja je sedela pored svog muza idiota koji je vozio i koji je iz trake koja je predvidjena SAMO za skretanje u desno produzio pravo i isekao mene i jos jednog kolegu na skuteru...

 

Na semaforu ja na srpskom pocnem da objasnjavam da treba da gleda malo i da su znakovi isti i ovde i tamo a teta pored vozaca otvori prozor i pocne nesto da lupeta...i kaze ne razume srpski...a engleski je razumela kad sam joj oplevila sve po spisku jer se nisam njoj obracala vec gospodinu koji je ulozio izvinjotinu i mahnuo 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova

nazalost ja moram da pozdravim surovog bajkera,cini mi se da je u pitanju cbr 600-ka....2005.... da onako agresivno stane pored nas,gleda nas besno i potpisuje u mestu.semafor se pali,on nas pusta prve a zatim divljacki na pancevackom putu nam preseca put i naglo ulazi u nasu traku....sta je hteo da pokaze sa tim? da je brzi? da smo mogli da pocistimo onaj asvalt svi zajedno...stvarno ima idiota na motoru....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Samo da pozdravim majstora koji mi je danas ukrao kacigu sa motora ispred Laboratorije >:(

 

što je mnogo, mnogo je

 

A pesma ... nek ti se ruke osuse dve, pa da tudje vise ne diras bre ...<_<

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

@barbyGSXR

 

Pa ispao je baja. Kako ne kapiraš? Pokazao je šta ume i šta može, a vi ne možete i ne umete. Treba da mu skineš kapu. Misim, obrati malo pažnju na ponašanje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Samo da pozdravim majstora koji mi je danas ukrao kacigu sa motora ispred Laboratorije :(

 

što je mnogo, mnogo je

 

daj bre ne zajebavaj? ispred laboratorije? jel si ostavio kacigu na motoru noću, ili šta? neverovatno...

 

to je barby vozač, ne ko mi jazavci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Pa svaki dan ostavim kacigu na motoru. I tako od kad smo ovde. I Arakis ostavlja svoju. I svi koji dolaze ostavljaju opremu i nikad nikome ništa nije falilo. Do sad <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova

@barbyGSXR

 

Pa ispao je baja. Kako ne kapiraš? Pokazao je šta ume i šta može, a vi ne možete i ne umete. Treba da mu skineš kapu. Misim, obrati malo pažnju na ponašanje :D

da bas je ispao baja,bas je za pohvalu,a jos vise treba svi da se ugledamo na osobe koje imaju motor a ne cene ga....opet pozdravljam brzog decka....mozda se prepozna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Samo da pozdravim majstora koji mi je danas ukrao kacigu sa motora ispred Laboratorije >:(

 

što je mnogo, mnogo je

 

Snimili vas narkici gde se stekate... sad kad krene deo po deo da dobija noge!

 

Takodje bih pozdravio sve pedere sto voze one gej izgovore za terence po gradu umesto prave terence po terenu.

 

Auuu.. rodjace, jel si mislio na seksualnu pripadnost ili karakternu osobinu.. de nam ti to objasni malo?! 0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL 650

Pa svaki dan ostavim kacigu na motoru. I tako od kad smo ovde. I Arakis ostavlja svoju. I svi koji dolaze ostavljaju opremu i nikad nikome ništa nije falilo. Do sad <_<

 

 

 

Verovatno je više nećeš ostavljati... 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Oba 0takoje.gif Mislim da samo neko ko nije u redu sa sobom u glavi moze da kupi nesto tipa BMW X5 ili Audi Q7, a takodje mislim da tolika kola nadoknadjuju neki problem u gacama.

 

kad kazem pedere, mislim naravno na karakternu osobinu ;)

 

Terenac je da se vozi po terenu. Terenac je Nissan Patrol onaj stari u koji mozes da se preselis komotno iz trosobnog stana i to je namensko vozilo i nije za grad uopste.

 

Draga Saveta,

da se ima para rado bi vozio oba navedena modela. Posto vidim da ste expert u poznavanju ove teme trazim pomoc od vas oko moje dijagnoze. Da li se meni menjaju sexualni afiniteti ili je problem u gacama?

Unapred hvala na odgovoru, vas verni citalac !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Evo ja baš volim da vidim parkiran "autobus" tipa Patrol, GL, Q7, M6 pa i Cayen ili neki Explorer, Exursion, ako još imaju tablice "BG-ZEMUN", "BG-PANTA" i sl. a posebno volim te modele automobila sa "KM-XXXX", ispred samiške na pešačkom ili u jedosmernoj ispred kioska. Da me želja mine odem kroz "silikonsku" da vidim te divne primerke automobila i presrećan sam kad uspem da vidim vozače dok se smeju kad naidje "pauk" nemocan da ih ukloni iz baste kafica u kome sede... Nekako ih ne vidim kao "pedere", pre ih dozivljavam kao ulicne junake... Oni su eto oslobodili traku, pesacki prelaz ili u najmanjoj meri po 4 parking mesta od ovih sitnih nebitnih ljudi koji se tu nesto muvaju sa minijaturnim automobilima, ali su i ulicu osvojili jurisom prsa u prsa... zasluzili su to junastvom i sirovom silom te ih ovaj put zdusno pozdravljam i molim da istim tim nacinom osvoje jos neki grad, najbolje van srbije... palma je stigao do obale egejskog mora, a oni mogu, siguran sam, otici i dalje...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

Samo da pozdravim kretene koji su mi isčupali antenu sa krova auta i pri tom stručnom skidanju oštetili boju na krovu Drago mi je im je moj Punto toliko upadao u oči da su baš njega odabrali

 

Nadam se da će dotične osobe atenama tražiti po Dunavu "@@)&%$ ili bar Gajderovim brojačem .... 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Oba 0takoje.gif Mislim da samo neko ko nije u redu sa sobom u glavi moze da kupi nesto tipa BMW X5 ili Audi Q7, a takodje mislim da tolika kola nadoknadjuju neki problem u gacama.

 

kad kazem pedere, mislim naravno na karakternu osobinu ;)

 

Terenac je da se vozi po terenu. Terenac je Nissan Patrol onaj stari u koji mozes da se preselis komotno iz trosobnog stana i to je namensko vozilo i nije za grad uopste.

 

matori, bmwov džip i nije uopšte za teren, već za asfalt :), prvi bih ja vozio kada bih imao 50tak soma u džepu :D

 

a izgradnja crkava je taaaako passe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

ne bih se složio da je odvratan... auto ima vrlo lepu liniju, mega je luksuzan itd... problem je zbog ćelavaca, i toga što je to njihov statusni simbol... kada bi metalci iz ksta počeli da ga voze, možda bi promenio mišljenje :D

 

meni taj auto baš moćno izgleda, ne verujem da bih ga kupio za sebe, ali opet što da ne... inače, uvek sam se pitao zašto sitne devojke voze te džipove koji su sto puta veći od njih... verovatno ih većina vozi jer su sponzoruše i to im je statusni simbol kao ćelavcima, ali sam shvatio da postoji i druga kategorija, kada je moja supriga, koja je sitna, na moje iznenađenje, rekla kako bi volela da ima takva neka kola, jer bi se u njima osećala sigurno... na stranu što pored nje u tome bajkeri ne bi bili sigurni... :D :D :D

 

P. S. Ako budeš želeo da prodaješ hondu zarad dobrotvornog rada, razmisli o izgradnji budističkog hrama za kineze u 45 bloku ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Walter Sobchak, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio X9 Evolution 500

Samo da pozdravim majstora koji mi je danas ukrao kacigu sa motora ispred Laboratorije >:(

 

što je mnogo, mnogo je

 

Juce su Bobanu (Jobefett) ukrali Transalpa, tebi kacigu. Pre neki dan sam ostavio rukavice na motoru ispred Laboratorije, nisam ni pomislio da bi neko mogao da ih ukrade. Da ga je neko zatekao, kako bi ga policija kredom po ulici crtala! :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja