Jump to content

Moto Zajednica

Samo da pozdravim.......

Recommended Posts

  • Bajkerka u pokusaju :D, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: vrlo ozbiljan crveno-beli zvrk

Da pozdravim gospodina u velikom crnom autu koji je najopustenije skrenuo na mene na Bulevaru, takodje i gospodu u automobilima koja je nervozno svirala dok sam pokusavala da podignem moped (niko da pomogne naravno) i da se zahvalim devojci koja je izasla iz auta i pomogla mi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Pozdravljam sve u jutarnjoj gužvi sa trotoara i prvog mesta na semaforu :zdravo:

 

Nemo' da mi kradeš fazon :nanana:

 

Šta hoće ovaj penzos, enduraš u pokušaju? :nanana:

:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Da pozdravim gospodina u velikom crnom autu koji je najopustenije skrenuo na mene na Bulevaru, takodje i gospodu u automobilima koja je nervozno svirala dok sam pokusavala da podignem moped (niko da pomogne naravno) i da se zahvalim devojci koja je izasla iz auta i pomogla mi.

eh danasnji dzentlmeni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bajkerka u pokusaju :D, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: vrlo ozbiljan crveno-beli zvrk

Da pozdravim gospodina u velikom crnom autu koji je najopustenije skrenuo na mene na Bulevaru, takodje i gospodu u automobilima koja je nervozno svirala dok sam pokusavala da podignem moped (niko da pomogne naravno) i da se zahvalim devojci koja je izasla iz auta i pomogla mi.

eh danasnji dzentlmeni...

 

Ma jesu oni dzentlmeni ali su mogli da pokisnu da su izasli iz auta, ne daj Boze i da se prehlade ili isprljaju...1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1587 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Pozdrav za onog kamiondziju sa masinom iz '80 koij je pretovaren isao ispred mene, dimi kao da se zapalio, i posto je u toj ulici uzak put, nema mesta da se obidje toliki kamion,cak ni da ides bankinom, srecom drzao sam odstojanje a on prosipa repu po putu kao da je sadi. Pa majku mu, kontam ja da je to tezak i naporan posao, al' da li mora toliko da se natrpa na tu prikolicu?!

A vi kolege, obratite paznju na put jer siguran sam da po putu ima svega, pa pazite se koliko mozete jer,izmedju ostalog, kampanja repe je u toku, pa je ima po putu vise nego u seceranama.

 

Pre neki dan ide ispred mene neki kiper pokriven nekom gumenom ciradom, pa nisam video sta vozi. Posle 20 m ispadose 3 kamendzure cirka od po pola kila. Kako mu je to ispalo pojma nemam, sigurno pretovario idiot, jer je kiper zatvoren sa sve 4 strane, kao da ih je ona cirada od vetra podigla. Jedan pade pravo ispred mene na put, ali ga srecom obidjoh. Nikad ne znas sta moze da ti se desi na putu i nikad nije sve u nasim rukama, bez obzira koliko pazljivo vozili. Ovakvu scenu ni u ludilu ne bih zamislio, tako da nazalost, u ovakvim situacijama, samo sreca ili neko "odozgore" odlucuju o tvojoj sudbini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1587 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Da pozdravim gospodina u velikom crnom autu koji je najopustenije skrenuo na mene na Bulevaru, takodje i gospodu u automobilima koja je nervozno svirala dok sam pokusavala da podignem moped (niko da pomogne naravno) i da se zahvalim devojci koja je izasla iz auta i pomogla mi.

 

Ha, to me podseti kad mi se na velikoj raskrsnici, na semaforu u Kg-u ugasio jugic, jer sam s njim prethodno prosao kroz provalu oblaka, voda buja iz sahte pola metra. Kolona iza mene zgazila sirenu, pljusak samo bije, niko i ne pomislja da izadje iz kola da mi pomogne da ga sklonim sa strane, a bila blaga uzbrdica pa nisam mogao sam. Ja kisnem i nerviram se a ne mogu da pomerim kola. Na kraju mi je pomogao dekica na bajsu, a ovi sto trube sede i gledaju i zabole ih da se nakvase malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

@milomir22

 

Pa oni su pametniji od tebe i njima se to nikad ne bi desilo jer bi videli i šaht i vodu i bujicu, a sad ti, glupak, golja, bednik, njih zadržavaš na njihovom putu ka boljem sutra jer si u jugiću, na kiši, u bujici, i još nemaš snage da guraš uzbrdo a svi oni znaju kako se gura uzbrdo i ladno bi to uradili da su na tvom mestu. Razmisli malo. :takoje:>:(:D :D :D

 

Stoka je to >:(

 

Što reče Dr Mabuze, zabole te ceo qrac za njih. Neka trube. Desiće se i njima nešto slično. Ali avaj, takvi se u tom trenutku ne sete kako su oni tebi svirali nego će se posvađati i potući ako neko njima svira jer zaboga, oni su u frci i pomozi mi a ne da sviraš, majmune jedan. To gledam svaki dan po ulicama Beograda. <_<

 

Nego, da pozdravim baju u crnom Zastava 10 koji je ladno skrenuo u suprotan smer jedno 50m, svirao nekoj ženi sa kolicima za pijac koja je prelazila ulicu i gledala da li idu kola u smeru koji je dozvoljen a nije joj palo na pamet da ON, zaboga, ide u suprotnom smeru i još ju je kroz prozor napušio najstrašnije. Bio sam daleko i uteče u jednu bočnu uličicu ali sam jasno čuo ceo repertoar koji je sasuo toj ženi.

 

Kako to bre nema saobraćajne policije kad takvi majmuni rade o što rade, a uvek ih ima za "rutinsku kontrolu" da zajebavaju pošten narod?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Ja uvek gledam da pomognem,sigurno ce i tebi nekada da se desi nesto a trebace ti tudja pomoc...Jedan lik se tako zaglavio sa Mercedesom u snegu(ne volim ni Mercedes ni sneg) Covek poceo tu da mi se zahvaljuje,kaze niko nece da mu pomogne,vec 10 minuta ne moze da mrdne iz snega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

 

Nego, da pozdravim baju u crnom Zastava 10 koji je ladno skrenuo u suprotan smer jedno 50m, svirao nekoj ženi sa kolicima za pijac koja je prelazila ulicu i gledala da li idu kola u smeru koji je dozvoljen a nije joj palo na pamet da ON, zaboga, ide u suprotnom smeru i još ju je kroz prozor napušio najstrašnije. Bio sam daleko i uteče u jednu bočnu uličicu ali sam jasno čuo ceo repertoar koji je sasuo toj ženi.

 

 

Negde pročitah aforizam:

"Srbija je jedina zemlja gde kada prelaziš JEDNOSMERNU ulicu, moraš da gledaš i LEVO i DESNO !!!" :ups:

 

:aha:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Pozdrav za baju koji je otvorio vrata od kombija par metara ispred mene pa sam morao da bežim levo, pozdrav za dečkića u Meganu 1.9 DCI koji je mislio da je brži pa sam ga ošurio za sve pare (nije valjda?!), pozdrav za glupe saobraćajce koji su se mimoišli večeras sa kretenom bez kacige i farova kao pored potpuno regularnog vozača (a mene tovare za vožnju neregistrovanog Tomosa, 20m od kuće, moram na sud) i tako.

 

Ima svaki dan ihihihi mentola, to je svakodnevnica pa se i ne pominje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Pozdrav za mentola sa kamiona koji je zasuo-zalepio lopatom svezeg asvalta mog prijatelja na bajku.

 

SENT FROM ASUS INFINITY TF700

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Hornet 600, TRK 251

pozdrav za debelog jazavca kojeg sam raspizdio sa 70+ kmh dok je pretrčavao put van pešačkog prelaza. Pomislih da sam mu presudio, međutim debelo živinče je onako malo otreslo prašinu sa sebe i otišlo, a meni ostavio 100e štete na kolima i busen svojih čekinja na halogenoj lampi koju je naravno polupao između ostalog. Nadam se da ga boli, jako <_<

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav za dijabolu koja je prošle nedelje /23.09/ Opel Astrom proleteo sa jedno 60km/h Jadranskom, na uglu Jadranske i Cerske...da pojasnim, Cerskom se nailazi na ćoše sa Jadranskom, i od tog ćoška je Jadranska jednosmerna, iz Cerske levo i desno. Što znači, kad nailaziš na taj ugao, ne očekuješ nikog sa tvoje leve strane, jer bi taj vozio u suprotnom smeru! A upravo su tako napravili smerove, zbog nepregledne rasrsnice i zato što je svako malo bio sudar sa sve "sudaranjem" sa kućom na ćošku. Da sam neki sekund kasnije naišao samo...ne bih sad ovo kucao verovatno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bajkerka u pokusaju :D, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: vrlo ozbiljan crveno-beli zvrk

Pozdrav za sve fabulozne zute gsp autobuse koji me načade na semaforu kao suvi vrat :zdravo:

 

Kad pomenu zute autobuse, meni se u poslednjih par dana desilo par puta da vozac istih da migavac u trenutku kad skrece u moju traku a ja nemam gde sem napred 1hmm.gif ...juce sam se jedva provukla, cula sam sirenu auta koji je isao iza mene i videla u retrovizoru da stoje i bus i automobil, ne znam da li je doslo do kontakta izmedju njih. Valjda su i oni poludeli zbog ovih guzvi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Ovim putem želim da pozdravim idiJota, šofera GSP autobusa (garažni broj i linija poznati autoru) koji me je ladno isekao kod Tri bika dok je kretao sa stanice. Čovek daje levi migavac kao što je red, način i običaj a onda mota pun levi i prelazi u levu traku u smeru ka Višnjici. Ja se tako nađoh između busa i bankine. Jebe se njemu za sirenu, ablend, psovke...

 

Kad sam uspeo da zakočim i levom nogom stanem na bankinu od ostrva po sredini Višnjičke, a bus je otišao dalje, lepo sam video da je cela desna traka prazna i da nije bilo zaustavljenih vozila na kolovozu. To meni znači da je idiJot bez ikakve meni vidljive potrebe namotao pun levi i isekao me. Ili je to uradio namerno.

 

Ali, pošto sam ja čovek koji zna red, previjem tabak i napišem prijavu GSP-u i Gradskoj direkciji za saobraćaj koji su nadležni za ovakve slučajeve pa ćemo videti. U svakom slučaju, iskoristio sam vezu u GSP-u i saznao ime i prezime vozača pa ćemo se suditi ako treba do sudnjeg dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Motocikl: cbr600rr

to je standarno za tu stanicu, ni ja ne kapiram u cemu je fora.

Desava se da vozac busa uopste nece da krene sa stanice dok mu se ne oslobodi leva traka, a desna u kojoj se nalazi mu je prazna??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1260S GT / KTM SXF 350

Pozdravljam svog direktora, koji zamalo da me raspali na semaforu ispred firme. Šta će čovek žuri na posao.:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja