Jump to content

Moto Zajednica

Samo da pozdravim.......

Recommended Posts

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Pozdrav motoristi koji me je uplasio na begaljickom brdu,znaci ja vozim u srednoj traci posto florida se muci ko pocetnik sa prvim picem,i bacim pogled na retrovizor vidim motorista daleko od mene,i ja i dalje vozim u srednjoj traci,i on odjednom kad proleteo pored mene,a onaj auspuh se dere ko pijana tinejdzerka,znaci usr'o sam se..u pitanju je neki r

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Danas naletim na CARA od čoveka. Hyndai neki sa 4 vrata plavo srebrni, čovek malo mlađi od mene juri za mnom i blica u Ruzveltovoj posle groblja. Ja usporim jer i tako stajemo na semafor kod vatrogasne brigade. Čovek otvara prozor i pruža mi paklu cigara govoreći "momak, ispale su ti kod groblja pa sam ih pokupio jer nema gužve. Pazi malo, to je od pre par dana suvo zlato."

 

Reko, ajmo odma na kafu, piće, pivo, šta god želiš, care! Samo se nasmejao i tad se upalilo zeleno. Nisam zapamtio reg. br. al ako čita forum, ponuda za piće ostaje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Pitanje za sve: da li se zahvalite kad se neko pomeri da se provučete motorom? Ja to ne propuštam da učinim.

 

Uvek i bez izuzetka! Al` zato ima i pajsera i nabedjenih rejsera na skuterima i motorima, kojima je izgleda cilj u zivotu da zatvore prostor izmedju 2 kolone i stanu oni prvi na semafor, tu izmedju, pa onda dozivim da mi se lik u dzipu u levoj traci pomeri jos malo levo da ja mogu ipak da se provucem pored ovog na skuteru...

 

Inace, da pozdravim cara u Ruzveltovoj, na belom Hornetu, koji ima dobru moc zapazanja, pa mi lepo rece lik: Evo nas opet zajedno na semaforu al` ovog puta oboje u istom smeru! :D :D :D

 

I, da... Baja u kombiju 'Mauricijus', cini mi se... Kako me lepo isek`o kad sam iz tunela na Terazijama isla ka Bulevaru. I, taman da pocnem da mu redom svasta kazem, lik se izvinio krajnje ljudski sa: Brate, izviiini!!! :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

 

Pitanje za sve: da li se zahvalite kad se neko pomeri da se provučete motorom? Ja to ne propuštam da učinim.

 

uvek naravno, jednom nisam stigao da dignem ruku ali sam svirnuo, dvojica na semaforu mi se pomerila da se provučem.

 

a ne verujem za lika što je pokupio pljuge, legnda...

 

 

Nadalinice čuvaj se tih što dobro zapažaju :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Da pozdravim momka i devojku u nekom bmw-u na ibarskoj ka BGu, posle Lazaravca, i da im se izvinim što sam ih uplašio pri pokušaju preticanja............ :ph34r:

 

:tras2:

 

da ne ispadne da smo svi najpametniji :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borča
  • Motocikl: hooooonnddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pitanje za sve: da li se zahvalite kad se neko pomeri da se provučete motorom? Ja to ne propuštam da učinim.

 

Obavezno, svakom dobronamernom postupku kako u saobraćaju tako i u svakoj drugoj situaciji!

 

 

I, ajd da pozdravim iiihhhiiihihi mentola u AR- kombiju hitne koga sam pretekao, pa pustio da me stigne jer je bio uporan i da bih ga pustio ispred mene i učinio mu nastavak vožnje neprijatnom, jer sam mu bio u retrovizoru sa xenonom1zdravo.gif "evo me, tu sam, pazi..." ... i paze, jer pre no zgazi kočaljku gleda u retrovizor! Inače praktikujem to da uradim kad neće da naprave ustupak! Zbog neprijatnog osećaja koji steknu, shvate-u to sam ubeđen- da nema razloga za tim ...

 

Eeee, umalo zaboravih ...kolegičicu na crnom hornetu koja je inače na manijačkom forumu-možda je i na ovom- koju prepoznah na svetaforu u Knjeginje Zorke, eto, baš ima lepo mezimče1hej.gif!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Zahvalim se ovima sto se maknu, ali i onima sto su vec maknuti (ti uglavnom i sami voze motore ...ili svaki dan peru auto i voze u papucama :D)

 

@boki64

I mene je jednom tako neko drugi spasio... doduse bili smo oba u autu, ja iza, guzva, ja blejim desno u livadu, a on stao (i svi ispred njega)....ja poceo da skripim i klizim, a on se kulturno pomakne tih krucijalnih pola metra napred....uffff

Mahnem mu ja sas naklonom, a on odmahne sa osmjehom "u redu je". Drugaciji svijet je moguc...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Da pozdravim genija na R-u (ne generalizujem) koji je odlucio da je pametno uraditi polukruzno preko duple pune na sred jevrejske u guzvi. Lik izgleda nikad nije procitao knjigu teoretske nastave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Da pozdravim majstora u belom kombiju (nisam stigao da zapamtim firmu). Em pada kao iz kabla, em me baja ladno zapljusne iz baruštine na sred raskrsnice iako je troje njih prošlo tuda pre njega jer sam ih propuštao na STOP. Svo troje je izbeglo baru, e samo on nije mogao da skrene pola metra levo nego posred nje! >:( A njemu u suprotnom smeru nikoga jer je ulica jednosmerna. Stoka ostaje stoka <_<

 

Poželeo sam da imam nadnaravne moći i da mu stvorim jendek pun govana da upadne u njega do guše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Nekima je to smjesno. Kao neka fora ili nesto ... ne znam bas sta...tesko mi za dohvatiti.

Ima i na tubi, voze tako kroz baru pored bus stanice i kupaju ljude sto cekaju. Crkose od smijeha. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Da pozdravim majstora u belom kombiju (nisam stigao da zapamtim firmu). Em pada kao iz kabla, em me baja ladno zapljusne iz baruštine na sred raskrsnice iako je troje njih prošlo tuda pre njega jer sam ih propuštao na STOP. Svo troje je izbeglo baru, e samo on nije mogao da skrene pola metra levo nego posred nje! >:( A njemu u suprotnom smeru nikoga jer je ulica jednosmerna. Stoka ostaje stoka <_<

 

Poželeo sam da imam nadnaravne moći i da mu.......

 

Moramo učiniti nešto povodom toga:

 

C3C716EF-4746-7343-B0C5-7DF3A0A3146D_thumb.jpg

 

Samo napred podržavamo te !

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Poslednji pozdrav mom vernom lancobranu koji je tragično izgubio život u vrčniskom blatištu malopre kada je ogromna količina blata naglo uletela između njega, gume i viljuške.

 

Ožalošćeni:

 

Andreja, Yamaha XT i rodbina :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Vrcin
  • Motocikl: BMW R65

Poslednji pozdrav mom vernom lancobranu koji je tragično izgubio život u vrčniskom blatištu malopre kada je ogromna količina blata naglo uletela između njega, gume i viljuške.

 

Ožalošćeni:

 

Andreja, Yamaha XT i rodbina :nanana:

 

on je sad sa andjelima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Samo da pozdravim dve budale:

 

1. Pumpadziju koji mi je juce na NISovoj pumpi tankao gorivo na motoru i uredno mi, dok sam otisao da platim, stavio kljuc u bravu.

 

2. Mene, koji nisam proverio, vec do kuce, nekoliko km vozio sa otvorenim rezervoarom.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Da pozdravim jednog kolegu na KTMu koji je danas u spicu, kod Vuka, na jednom semaforu posao na zadnjem da bi na drugi semafor stigao na prednjem tocku, uz urlanje otvorenog izduva.

 

Bilo me sramota toliko da sam hteo da sidjem sa motora i nastavim peske. :-(

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

Da pozdravim jednog kolegu na KTMu koji je danas u spicu, kod Vuka, na jednom semaforu posao na zadnjem da bi na drugi semafor stigao na prednjem tocku, uz urlanje otvorenog izduva.

 

Bilo me sramota toliko da sam hteo da sidjem sa motora i nastavim peske. :-(

 

hahahahahah

 

 

Tvoj post me potseti:

 

juče se vraćam sa posla i na semaforu iznad Zvezdinog stadiona u smeru ka Banjici, sledeća situacija: blagi početak neke gužve, 4-ti sam u redu u koloni koja se mili ispred crvenog svetla na semaforu. Neki čovek na skuteru se provlači između automobila, što očigledno nervira nekog taksistu koji ga iz desne trake gradi i nedozvoljava mu da se provuče između. Kolona staje na crveno svetlo, a lik na skuteru se zainatio da pokaže taksisti kako će ga ipak obići, pa kreće da se provlači iza taksiste, pa iza auta koji je skroz u levoj traci i pokušava da obiđe kolonu skroz sa leve strane - e tu nastaje zez - čvrknuo je prednjim točkom u ivičnjak i srušio se sa 0.5 km/h. 1hmm.gif

 

Bukvalno situacija kada te sramota umesto nekoga i kada želiš da siđeš sa motora i nastaviš peške :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Da pozdravim jednog kolegu na KTMu koji je danas u spicu, kod Vuka, na jednom semaforu posao na zadnjem da bi na drugi semafor stigao na prednjem tocku, uz urlanje otvorenog izduva.

 

Bilo me sramota toliko da sam hteo da sidjem sa motora i nastavim peske. :-(

 

Nauči da točkiraš pa te neće biti sramota :nanana::nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Samo da pozdravim vozaca slepera koga sam jutros podsetio da se javi blizoj i daljoj familiji.

Sreca pa sam stajao na semaforu inace da sam naisao na zeleni talas, sada bi ovo pisao iz bolnice.

 

Majstor je namestio ceo kamion kao da se sprema da skrene u ulicu desno. Kada se otvorio semafor, krenuo je tamo i kada mu je kabina i pola prikolice vec bilo u toj desnoj ulici naglo je namotao levo. On je u stvari hteo da napravi dovoljno prostora za prikolicu da bi mogao da skrene u ulicu levo.

Ali, samo je prevideo jednu sitnu stvar, mi iza njega to nismo mogli ni da pretpostavimo jer orangutan nije ukljucio nijedan migavac. Valjda bi trebalo da nosimo po kristalnu kuglu? Sreca pa sam stajao iza njega i tek sam krenuo, pa sam imao i mesta da stanem.

I sta mi je rekao kad sam dosao do kabine - "sto se bunis, vidis da moram da skrenem"

 

Stvarno bi trebalo da uvedu ogranicen rok trajanja dozvole i periodicne provere sposobnosti i znanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borča
  • Motocikl: hooooonnddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Moram, jače je od mene3gaa.gif

 

Pozdrav za sve mentole koji nisu naučili da prelaze ulicu, a pogotovo pešački uz Borinu opasku "pešaci su dosadni, pešaci su spori, zato ih obori!"

 

Na kružnom na bogosloviji, bi u roku od sat vremena mogao napuniti autobus- (i to onaj zglobni)-nesposobnih i odvesti na ekipnu obuku u prelaženju preko zebre!

 

Krene do pola pa se vrati, ne gleda ispred sebe a zakoračuje, stoji ispred pešačkog i zvera ko tele, prelazi ko preko svoje livade itd.

Alo bre, učestvujte u saobraćaju3gaa.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Samo da pozdravim kamiondziju u Crvenki koji je parkirao sleper uz bankinu kod raskrsnice gde se zavrsava pravo prvenstva, i samim tim zaklonio STOP znak. Pre toga 4 coska sam prosao i imao prvenstvo prolaza, srecom usporio sam skroooz jer sam se bojao da neki pesak ne istrci tu. Nadam se, posto nije previse prometna ulica, da se nece neko sudariti u sred raskrsnice zbog tudje nemarnosti. Pa rodjace, znam da je tezak posao, ali mogao si bar 30m ranije da ga parkiras kad vec ne mozes u avliju da ga uteras.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Walter Sobchak, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio X9 Evolution 500

Da pozdravim decka koji se vratio zaustavnom trakom na autoputu Е75, vratio se covek nekih 100 metara nazad ka meni, samo da proveri da li mi je potrebna neka pomoc jer sam se zaustavio. Ostao sam bez teksta, ipak je to retko danas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

da pozdravim lika na nekom besnom crnom ktmu, ja krenuo pre jedno dve nedelje (sveža vest) ka karađorđevom parku od autokomande, razvukao lepo gas, ali pošto tad nisam imao desni retrovizor, ne vidim ga gde je, samo čujem da grmi u blizini, tu sam okrenuo glavu i malo usporio da bih prešao u njegovu traku i da ga ne udarim, a baja u punoj vagi piči skoro paralelno sa mnom sa jedno 140 - 160 :)... jeste dejane, mi, ovakvi, treba da kupimo bre tomose automatike :D

 

inače, već dugo (da ne ureknem) nisam imao situaciju da bih pozdravio nekog 'majstora'... da li je to vozim opreznije, ili je samo kolo sreće, ne znam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Da pozdravim celavog gospodina u belom A5 audiju, koji, osim sto me isekao, trubeo i pokazivao mi srednji prst dok je njegov kolega spustio prozor i spominjao mi majku 1neznam.gif, a ja ni kriv ni duzan, covek umesto da mi se izvini on tako... I ja ih lagano ispratio skroz do kafane u koju su stali, i prilikom stajanja izadje iz kola i rasiri rukama kao "sta hoces?", samo sam produzio jos jedan krug da napravim.

PS: Menjam levi retrovizor od audi 5ice za konjsku mast ili fastum gel, posto sam nezgodno stao na metalni nosac retrovizora.1zdravo.gif

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja