Jump to content

Moto Zajednica

13. Moto GP San Marino

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6348 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Veljko je bio na "prs' u dupe" sa ex gospodjom Eckleston i mislim da su mu oni nesto pomogli oko neke zajebane operacije. Jel' on uopste ziv? (Boze me prosti)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Veljko Petrovic je najbolji poznavalac F1 u Srbiji, ali ima problem. Kada prenosi trku, u opste ne prica o njoj vec o nekim detaljima, koji nisu za trku vec za posebnu emisiju koja bi se zvala "Oko F1". Inace bio je kucni prijatelj familije Eklston, sto mislim da je jos uvek. O poznavanju istorijata, svakog vozaca, ne smem ni da pricam, sve je drzao u malom prstu. Imao sam utisak uvek da covek u zivotu zna samo F1 i nista vise.

O Cedi Brkicu je iluzornop pricati, ne smem da tvrdim, ali mislim da nikad ni jednu trku F1 nije posetio u svom zivotu, a predstavljao se kao vrsni poznavalac tehnike voznje i sitnih detalja oko podesavanja set-up-a. Strasno. :bljak:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12774 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

... Ne želim da započinjem bilo kakvu raspravu i bilo koga da vređam, samo kažem šta mislim.

 

Vidiš, kod mene je situacija potpuno obrnuta :hej:

 

Znači da želiš da započinješ svaku raspravu, svakoga da vređaš i da kažeš ono što ne misliš ?! :staa2::staa::lol: :lol: :lol:

 

Tačno tako!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5356 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pitam se sta ce ona dvojica da mlate sljedece godine, kad Rossi sjede na Yamahu, da li ce se "ta Yamaha javljati" :D? I na koga li ce sljedece godine da bacaju drkicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Na pocetku sezone im je Stoner bio kost u grlu. Vise puta receno "samo da Stoner ne pobedi!" Satro, ne bi bilo interesantno prvenstvo. Kad je Lorenco nabio razliku u bodovima niko ne rece "samo da ne.pobedi Horhe!" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Zato je pre Lagune pobedio tri trke za redom. Rosi je lagunu dobio samo zahvaljujuci sudijama koji su mu progledali kroz prste, kao mnogo puta ranije. Pomislis li nekad da su Stonerovi padovi na Dukcu u vezi sa cuvenim problematicnim prednjim krajem? Bar ga nije vozio kao baba boreci se za sedma mesta...

 

Kolega, da li si siguran da o istoj trci pričamo? Ta trka je jedna od najboljih u MotoGP u poslednjih X godina i niko je ne pamti po gledanju kroz prste nekom vozaču! Tih godina nisu bili ni blizu tako rigorozni u kažnjavanju kao sada i tu trku je obeležilo Rosijevo suludo preticanje na nemogućem mestu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Da, pricamo o istoj trci. Mesto za obilazenje je bilo tacno kako si rekao: nemoguce. I nije bilo moguce vec je obisao Stonera izlazeci van staze. A po pravilima, ako izadjes van staze uz profitiranje u poziciji sleduje kazna. Naravno, kazniti "najvecu zvezdu svih vremena" u tom trenutku nije bilo nesto sto bi bilo popularno i donelo profit, bas zbog prethodne Stonerove tri pobede za redom. Cetvrta bi bila previse. Pre par godina je jedan od direktora trke izjavio da bi danas bio ladno kaznjen za ono preticanje.

 

Posebno priznanje je tek prosle godine odano Stoneru, a posle agonije Rosija na tom Ducatiju. Stoner je vozio razjarenu zver sa kojom se borio u svakoj krivini, a Rosi je bio na najugladjenijoj Motogp masini tog vremena. Kakav je odnos snaga izmedju njih dvojice imas u poslednje dve Lagune kada je Stoner na Hondi a "doktor" na Dukcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

To je izjava direktora trke koji je kaznio Bjađija u superbajku (Monca, čini mi se), jer je ovaj ušao na stazu metar od bele linije do koje je smeo. Posle trke je rekao da bi, da je on bio u Laguna Seki, isto uradio i Rosiju zato što je isekao krivinu.

Inače, ponovo, Srđan Erceg je čist Stonerovac, ko ga je slušao malo duže čuo je kako se oduševljava kad komentariše njegovu vožnju. Onu priču da ga optužuju da je Rosijevac je sam prepumpao, pošto je u prenosima delovao kao da je zaljubljen u kamenog. Ali, Erceg mnogo dobro poznaje MotoGP i žao mi je što Ninoslav ne sedi u kabini sa njim, a ne "da to kažemo teniskim rečnikom" Aca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12774 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja sam to ranije voleo da gledam ali u zadnje vreme skoro cela trka bude sa repa ka guzici. Ovu sam pogledao po tvom nagovoru i ista stvar. Bradl na prc iza Rossi-a pola trke, ni jedan kadar sa njegovog motora ka napred. Guzica 1, guzica 2, guzica 3, i dva puta po kadara ka pozadi. A svi imaju kamere ka napred i ka pozadi. Nit su Rossi-a prikazali sa Bradlovog motora nit Bradla sa Rossi-evog (možda par puta na trenutak). Tek pred kraj kad se Bautista povampirio krenuli malo sa režiranjem. I to dovoljan 2 više nego dobar 3.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12774 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Svako ko tri puta postuje: "Rossi je govno od čoveka i nula od vozača" dobije free pass za jedan vikend. A ko istetovira isti tekst na vidljivom mestu doživotni je član.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Rosi je govno od čoveka!

I to teško.

Mnogo je primera, oteglo bi se. Poslednji je da koristi smrt svog prijatelja (koga je, manje više, on ubio) za lični marketing.

Ali nula od vozača nije, samo je predimenzioniran, iz mnogo razloga.

I ne treba mi pass... A i nisam ispunio uslove...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 285 postova

Svako ko tri puta postuje: "Rossi je govno od čoveka i nula od vozača" dobije free pass za jedan vikend. A ko istetovira isti tekst na vidljivom mestu doživotni je član.

 

Rosi je Veliki vozac a jos je znacajnije to sto je on ucinio da Motogp postane popularan sirom sveta.

 

 

@to crank, nije mi potreban video-pass, imam ga. :zdravo:

 

P.S. Nije mi problem da ovo napisem ne 3 puta, mogu i 10 x 3.

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12774 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Rosi je govno od čoveka!

I to teško.

Mnogo je primera, oteglo bi se. Poslednji je da koristi smrt svog prijatelja (koga je, manje više, on ubio) za lični marketing.

Ali nula od vozača nije, samo je predimenzioniran, iz mnogo razloga.

I ne treba mi pass... A i nisam ispunio uslove...

 

Bez obzira na polovičan (tačnije jedna 6-ina je u pitanju) rezultat dobijaš pass za sledeću trku. Ako zaboravim podseti me molim te.

 

 

A pass je odlična stvar moram da ti priznam. Manje više zbog aktuelnih trka, interview-a i sl. ali je arhiva fenomenalna. O kvalitetu slike i komentatorima neću ni da ti pričam.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 285 postova

Rosi je govno od čoveka!

I to teško.

Mnogo je primera, oteglo bi se. Poslednji je da koristi smrt svog prijatelja (koga je, manje više, on ubio) za lični marketing.

Ali nula od vozača nije, samo je predimenzioniran, iz mnogo razloga.

I ne treba mi pass... A i nisam ispunio uslove...

Sada nemam vremena, ali odgovoricu ti na ove tvoje tvrdnje Posebno je zanimljiva ona tvoja konstatacija, nesto ranije napisana, da je Lorenco postao bolji covek, da se promenio 100% zahvaljijuci psiholozima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

u jbt, tocrank, pa gde si bio ranije da nama, mediokritetima kako nazva Rosijeve navijače, objasniš neke stvari nego si nas pustio da imamo pogrešna ubedjenja i verujemo onome što gledamo svojim očima godinama unazad ... ne znam čime je Rosi zaslužio protekcije kod Dorne ali razmišljam uz koju li si im ti dlaku išao kad ti odadoše sve te tajne koje deliš sa nama... :stabre:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja