Jump to content

Moto Zajednica

13. Moto GP San Marino

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Svako ko tri puta postuje: "Rossi je govno od čoveka i nula od vozača" dobije free pass za jedan vikend. A ko istetovira isti tekst na vidljivom mestu doživotni je član.

 

A da ti dam gajbu piva ? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

LJudi su opasno ovde poceli da vredjaju pojedine vozace. Ne znam koji im je ali je glupo to sto radite. Ja znam da ne mozete da se uzdrzite, ali ponekad stvarno neko preteruje.

I da ne zaboravim. Rosi ima 9 titula i slovima DEVET, pa ga vi mrzite koliko god hocete.

FORCA VALE. :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12765 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

LJudi su opasno ovde poceli da vredjaju pojedine vozace. Ne znam koji im je ali je glupo to sto radite. Ja znam da ne mozete da se uzdrzite, ali ponekad stvarno neko preteruje.

I da ne zaboravim. Rosi ima 9 titula i slovima DEVET, pa ga vi mrzite koliko god hocete.

FORCA VALE. :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

 

Ma ima tuki! Kolektivna hipnoza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12765 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Svako ko tri puta postuje: "Rossi je govno od čoveka i nula od vozača" dobije free pass za jedan vikend. A ko istetovira isti tekst na vidljivom mestu doživotni je član.

 

A da ti dam gajbu piva ? :D

 

Onu koju nisi htela da uzmeš prošli put?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

LJudi su opasno ovde poceli da vredjaju pojedine vozace. Ne znam koji im je ali je glupo to sto radite. Ja znam da ne mozete da se uzdrzite, ali ponekad stvarno neko preteruje.

I da ne zaboravim. Rosi ima 9 titula i slovima DEVET, pa ga vi mrzite koliko god hocete.

FORCA VALE. :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

 

Ma ima tuki! Kolektivna hipnoza.

 

Ma cini ti se samo, to je svetska zavera protiv narodnih masa. :nanana::lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Svako ko tri puta postuje: "Rossi je govno od čoveka i nula od vozača" dobije free pass za jedan vikend. A ko istetovira isti tekst na vidljivom mestu doživotni je član.

 

A da ti dam gajbu piva ? :D

 

Onu koju nisi htela da uzmeš prošli put?

 

A jbg ja to nekonzumiram :D zato sam ti rekla podelite vi momci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 285 postova

1. Stonera gledati kako vozi---neponovljivo je.

 

2. Rosi, zauvek ce ostati Petar Pan motogp-a. Zato je van svake konkurencije, u pozitivnom smislu.

 

3.Pedroza, izuzetno prijatan momak, zasluzuje postovanje pravih ljubitelja ovog sporta.

 

4. Lorenco. Uporan, nepokolebljiv, odlican vozac. Ali, ako je sve ono tacno o njegovom odrastanju, njegovom odnosu sa ocem, te , nazovimo ih, traume iz detinjstva, ne mogu da promene ni 1000 psihologa. To ce ga zauvek pratiti i to umnogome odredjuje njegovo ponasanje. Zbog toga on ocajnicki zeli da bude omiljen i popularan kao Rosi. Vec znamo da je svasta pokusavao.

 

Njemu su psiholozi pomogli samo u tome sto su ga naucili kako da kontrolise svoje postupke i emocije. To da je neko bio los, pa se promenio za 100% i postao dobrica, ima samo u filmovima.

 

5. Ako Dzonatan Rea predje u motogp, bicu njegov istinski fan. Covek ima sve......

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Covek ima sve......

:zvizduk:

Rekao bih da izvlačiš neke zaključke, a ne čitaš ono što napišem.

Nigde ja nisam naveo da je Lorenco bio loš, a sada je dobar. To niti znam, niti me zanima. Neko ko nema jak ego nema ni šta da traži u MotoGP-u, ni u vrhunskom sportu upšte. Takve pojede prosečnost, niko ih ne primeti. Kao čoveka, jedino sam Rosija komentarisao. Lorenco je bio težak nerčik, sada je potpuno suprotno. Barem ne pokazuje tu nervozu, ne šutira motor itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Ala smo se uspavali... Niko ništa o trkama?!

 

 

GP1:

 

 

"Rossi ne žali zbog odluke

Nakon odličnog nastupa na domaćoj trci u Misanu Valentino Rossi je naglasio da ne žali zbog povratka u Yamahu.

 

Italijan je u poslednje vreme nekoliko puta naglasio da će dati sve od sebe kako bi pomogao Ducatiju u ostatku sezone, a sudeći po nastupu u Misanu, čini se da je ekipa iz Bolonje najzad pronašla pravi smer.

 

Iako je novim dizajnom kacige izveo još jednu šalu na svoj račun stavljajući se u ulogu pretučenog boksera obešenog na konopce ringa, Valentino je u trci izgledao kao u najboljim danima svoje karijere.

 

S novom šasijom i zadnjom viljuškom fabrički Desmosedici je u njegovim rukama izgledao jako brzo i konkurentno za razliku od dosadašnjeg dela sezone u kojem se sedmostruki MotoGP prvak teško nosio sa satelitskim vozačima.

 

Drugo mesto i 4,4 sekudne zaostatka za pobednikom Jorgeom Lorenzom potvrda su napretka italijanske mekipe, pa su se mnogi posle trke upitali da li Rossi žali zbog povratka u Yamahu.

 

“Nažalost, u MotoGP-u prerano počinju priče o novoj sezoni. Zbog toga svi vozači prerano zaključuju pregovore za razliku od pre deset godina kada su tek u Brnu počinjale priče o transferima. No, ne žalim zbog svoje odluke. Sada je glavni cilj pomoći Ducatiju u razvoju motocikla i pokušati osvojiti što više bodova do kraja sezone.”

 

“Iskreno se nadam da će mi konkurenti iduće godine stvarati probleme s Ducatijevim motociklom, mislim da bi to bilo jako pozitivno za celo prvenstvo.”

 

Uprkos odličnom nastupu na domaćoj trci, mora se priznati da je Rossiju pogodovalo odustajanje Danije Pedrose, ali i izostanak Caseyja Stonera kao još jednog od sigurnih kandidata za postolje. No, Rossi svejedno priželjkuje još nekoliko dobrih rezultata u ostatku sezone.

 

“Mislim da bi pobeda bila prava nagrada za celu ekipu. Ne znam hoćemo li uspeti jer su Lorenzo, Dani i Stoner jako dobri vozači. Svaka trka je nova priča, no sada je puno lakše pronaći motivaciju znajući da možemo konkurisati za dobar rezultat.""

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja