Jump to content

Moto Zajednica

zasto je tako

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 318 postova
  • Lokacija: Topola
  • Motocikl: Honda vfr 750

Pa evo ovako:Na skupove idem vec 6 godina.Vodio sam i klub u Topoli 2 godine dok nisam digao ruke i otisao u pm.Jedan od razloga je otvaranje diskoteke :moto GP"i dovodjenje grand zvezda.Kome se svidja izvolte,meni ne!

Medjutim ti isti ljudi su napravili moto zurku na Oplencu 11.08 Docekali mason karavan dzabe ulaz dzabe gulas pice od 100 do 150 din napravljeno mesto za kampovanje,mesto za parking,muzika cist rok.Bila umerena do nekih 8 posle poceli ljudi da prze,normalno zurka je,ali motora slabo ljudi slabo.Verovatno je tu zatajio marketing.

Drugo Hteo bih da uporedim Peconijeva saznanja sa tri zurke sa ovom na Oplencu.

Jedini ko je pucao je lokalac koga je organizator izbacio sa zurke ali jedini ko je palio gume je jedan matorac iz karavana!!!Sta da mu kaze organizator ??? Nista! Cuti i trpi.Mislim nemam ja nista protiv ni tockiranja ni pucanja ni paljenja guma cak sta vise moj klinac je to video prvi put u zivotu i jos uvek prepricava to paljenje a mogu da zamislim sta ce biti kad vidi voznju na prednjem uzivo!!!

Sto se malog marka 13 tice on je verovatno iz te druge populacije koja voli neku drugu muziku,nemam ni protiv toga nista neka se organizuju i naprave ali tradiciju moto skupova ne mora da remete.Evo u Batajnici na trkama sam cuo neke Mladenovcane kako planiraju skup na kosmaju pod satorom i sa pevaljkom na stolu.Sto da ne.Neko to nazovu malo drugacije i verujem da ce imati dobru posecenost svojih istomisljenika.

I jos ovo,sto Peconiju smetaju lokalci?Sta fale sto zagledaju motore i dovode decu da se slikaju.Moji klinci su svaki dan pored motora pa su opet seli na svaki na zurci.Odslikao sam bar 100 fotografija njih i nekih motora!

Dakle moj zakljucak:Posecenost je usko vezana sa nemanjem novca i velikom cenom benzina.

Prosle godine sam bio u Grckoj i dva puta u Crnoj gori plus Srbija uzduz i popreko ove sam jedva otisao na Perucac i Zlatibor.

Bice bolje iduce sezone nadam se!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ajde da se kladimo da nece biti bolje sledece sezone- kako kome ali generalno nece, jer ce biti situacija jos gora. A to pevaljka ispod satora i sl. , to nije motoskup to je seoski kirbaj, mogu i ringispil onda dovesti pa neka se zabacuju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Kao dinosaurus mogu reći da mlađi imaju pravo izbora i ako ne vole moto skupove imaju i druga okupljanja pa nek izvole :zvizduk:

 

Bas ste lepo ispali oboje ili obojica ili obe kako god. A i motor je bas lep. ;)

Ajde sada sala na stranu. Volim ja tu pricu skupova itd. Skroz mi je ok da se na nekom lepom mestu razapne sator, i kao sto sam vec rekao, druzenje razgovor o motorima i putovanjima su uvek neiscrpne teme. Samo je sve ostalo promasaj i dosada.

I da napomenem da ja slusam rok muziku ne slusam grand. Ali treba razmisliti mozda i o nekom dj u nekim pauzama kao sto je neko rekao da je bio negde preko valjda bese Ceska. Ipak se vremena menjaju.

@Zika56 moje izvinjenje ako mislis da sam hteo da nekoga uvredim. I ja volim sa zenom (pravom zenskoga roda majke mi :lol: ) da se provozam i uzivam. Takodje zivim za vece ture i nisam skoro ni jednom u zivotu bio u kaficu motorom. Sem na putovanjima. Ali ovo sto pricam jesu neka iskustva sa skupova gde su mi pored satora padali pijani prasci i povracali skoro pa unutra. Zato nemoj pogresno da me razumes, imas moje maksimalno postovanje i ti i vecina ljudi ovde. Pa cak i "dinosaurus" sa koim sam se nasalio. Sve najbolje i njemu naravno i izvini ako mislis da sam te uvredio. Pozdrav ljudi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider

Kao dinosaurus mogu reći da mlađi imaju pravo izbora i ako ne vole moto skupove imaju i druga okupljanja pa nek izvole :zvizduk:

 

Bas ste lepo ispali oboje ili obojica ili obe kako god. A i motor je bas lep. ;)

Ajde sada sala na stranu. Volim ja tu pricu skupova itd. Skroz mi je ok da se na nekom lepom mestu razapne sator, i kao sto sam vec rekao, druzenje razgovor o motorima i putovanjima su uvek neiscrpne teme. Samo je sve ostalo promasaj i dosada.

 

Idi razapni šator i ne vraćaj se više :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki En 500

Videli ste tobdziju al je furundzija mlađi :moto3:Po meni naj bolji skup su napravili Čoper klub.Skup je bio na Rajcu,besplatan ulaz,piće naj skuplje 100din,hrana ekstra i naj važnije niko nije mogao da uđe u kamp bez motora,znači pešaci aj zdravo.Niko nije mogao da puca i turira jer su bili angažovani na sprečavanju,mada je bilo pokušaja.:Mina:

 

Hvala na lepim rečima, to je tako bilo na osnovu iskustva dinosaurusa pretočenog u delo. :) Pešaci su mogli da prisustvuju koncertu ali nisu mogli da udju u kamp koji je bio odvojen, tako da ipak nisu bili oštećeni za provod.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

Nisam pristalica moto klubova, 2008 sam poceo da vozim motor isao sam na skupove cinilo mi se kao dobra zabava tada... Aktivno ih posecivao do 2010, stekao dosta poznanstava(sto je i dobra strana tih skupova). Poslednje dve godine retko idem po skupovima, idem da se vidim sa nekim prijateljima ili da ispostujem ljude koji organizuju skup(ako ih dobro znam)! Desi mi se ponekad da odem na neki skup, ako je atraktivna destinacija za voznju i ako je skup mali bez puno posetilaca(lepse je, mozes normalno sa ljudima da komuniciras i obicno su na takvim skupovima odlicni domacini)! Iskren cu da budem nikad mi nije bilo zao para koje sam dao za ulaz na moto skup.

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5395 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Sta se imas skupljati, sjedi i vozi. :) Valjalo bi da se sta promjeni...trenutno mi se cini da je zanimljivo sam "novim" i organizatorima... ako neko ima da nije u te dvije grupe nek napise sta mu je zanimljivo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Ulaz i kampiranje besplatno od 27.8. do 2.9. vec tradicionalno. struja, voda, sanitarni cvorovi i kupatila - besplatno, hrana po ponudi ili po izboru sa naplatom.

 

...i sad objasni kako vi to napravite za dzabaka,a ne propadnete??? :stabre:

osobno nisam pripadnik kluba kao niti jednog drugog ali su mi prijatelji i u Twin hornu i u drugim klubovima. ono što sigurno znam je da je klub neovisan po pitanju financiranja, imaju klub i unutar kluba kafic otvoren za sve pa prihoduju i štede a prije ovakvih manifestacija potraže donatore koje reklamiraju i promoviraju. sam klub je socijalno senzibiliziran i na kraju moto susreta i " suma sumarum " sav preostali novac daju jednoj od ustanova socijalne skrbi bez puno pompi ali grad Pula to zna i izlazi im u susret. ukljucuju se u mnoge komunalne akcije gradai drugih pravnih subjekta i da ne pilim ljudi RADE cjele godine. imaju i clanarine koje idu u sve troškove i nisu optereceni zaradom i profitom. Pula ima još 5 - 6 MC i nacela su uglavnom ista.

 

http://www.twinhorn.hr/

http://www.twinhorn.hr/Clubhouse.html

pozdrav tebi i papacitu.

 

A kod nas se sve vise organizuju moto skupovi na kojima se organizatori trude da sto vise steknu imovinsku korist od cele organizacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Motocikl: bmw r 75 - 1974,Honda 750 - 1994

Kao dinosaurus mogu reći da mlađi imaju pravo izbora i ako ne vole moto skupove imaju i druga okupljanja pa nek izvole :zvizduk:

 

Pa nesto bas i ne izgledaju mladje. :zvizduk:

 

:lol::lol::lol::lol: To sam prvo primetio :lol::lol::lol::lol:

Videli ste tobdziju al je furundzija mlađi :moto3:Po meni naj bolji skup su napravili Čoper klub.Skup je bio na Rajcu,besplatan ulaz,piće naj skuplje 100din,hrana ekstra i naj važnije niko nije mogao da uđe u kamp bez motora,znači pešaci aj zdravo.Niko nije mogao da puca i turira jer su bili angažovani na sprečavanju,mada je bilo pokušaja.:Mina:

kao prvo sam skup je organizovan na vasaru,satra sa turbo folk muzikom bila je neposredno uz sam kamp.Zive muzike na skupu nije ni bilo,bilo je preko puta u organizaciji opstine.Zato ulaz nije ni naplacivan.Na ulazu u kamp su postavljene vasarske tezge.Tako da je ovaj skup od svih najvise licio na vasar.A vrhunac svega je bio poziv preko razglasa za deljenje klubskih boja.Ja stvarno ne vidim sta je tebi ovde bilo bajkerski.Ti verovatno nisi bio nigde na moto skupu kad ti je ovaj vasar bio lep skup.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2442 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

jebi ga,svaki k#### nekom fali,ni jedan moto skup nije ko svet! Najbolje je i ne ici,vec se voziti za svoj gros! :neznam:

...i tako moto skupovi opustese...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Jaoo kad me vucete za jezik ...

 

Pre svega da se razumemo ne volim ni ja : Pucanje , glasna muzika preko dana , orgijanje u kampu do 6 ujutru i jos gomilu toga ...

 

Da se ne vracam nazad i citiram ...

 

"bajkeri nisu vise oni masni prljavi i zli , dosla je nova generacija koja voli kulturisku" da nova generacija RAZMAZENI !

 

"nekad je bila bina- prikolica i extra provod" i danas ima takvih skupova pa sutra napljuju domacina naj strasnije sto je ozvucenje i bina katastrofa

 

"ja sam ceo zivot isao po skupovima ali zadnjih godina ne zbog ......." pa mene bi bilo sramota da kazem nesto ovako . Prijatelju da stvarno imas toliko iskustvo ti bi tacno znao koji je skup dobar koji ne pa bi tako sebi odabrao one sa toplom atmnosverom ,dobrim domacinima , bez divljaka itd (kakve i ja biram)

 

"ja vise ne idem po skupovima a sve malje ljudi i ide" i ja znam 4 drugara koji vise ne idu po skupovima ali imam 20 novih drugara koji su sad poceli da idu pa se dakle broj uvecava

 

Kome se ne svidjaju ovi vasari nek ide u operu nisu moto skupovi za svakog . Generalno smo svi razmazeni jer smo bili na par vrhunskih skupova i sad ocekujemo da svaki bude takav a ne moze. Zasto ? Pa jednog organizatora zezne murija pa im saobracajci uniste skup , drugog pak opstina pa im ne da lokaciju , treceg zeznu za binu i tako dalje ...Sreca sto ima ovoliko skupova pa mozemo da biramo , ja licno ne propistim ni jedan u godini (osim koji se padne za exit) pa tako znam sta je dobro a sta ne pa biram ..

 

"otisao sam da gledam koncert ono ocaj" prijatelju zar stvarno ocekujes da na moto skupu vidis vrhunski koncert ? Ja odem na EXIT i odslusam sta zelim a po skupovima jurim zenske i druzim se sa ljudima .

 

"hrana bila losa" pa ako ti je do hrane idi u elitni restoran pa jedi kvalitetno . (mada ruku na srce stvarno bilo promasaja sa hranom)

 

"500 din skup ulaz" jeste slazem se treebalo bi da mi plate sto se glupiram tamo 3 dana i usrecujem lokalne cure.

da ne rekalmiram klub ali evo dva primera :

1. ulaz 500din . poklon marama , 4 obroka , kafa koliko oces i kad oces, rakija koliko oces , 3 extra koncerta , kupanje do mile volje

2. ulaz 300din .poklon futrola za dokumenta , 4 obroka , 2 extra koncerta , kupanje u olimpiskom bazenu 3 dana dzabe .... tid .

na skup se ne dolazi na jedan dan , zato je skupo ..

 

smeta ti pucanje - skoni se sastrane

galama u kampu - pomeri se dalje od svih (ako cesto posecujes skupove znas gde je to mesto)

glasna muzika preko dana - pomeri se sastrane pa pricaj sa drustvom (neko bi muziku da slusa)

skup ulaz - ne moj da ides (tako ja radim) motor je skup sport pogotovu meni koji nigde ne radim

 

tako ja uradim , mada takve skupove ne posecujem...

 

Cesto cujem da je neko svratio na par skupa i smorijo se .. SAVET nikad na skup ne idi sam jer ces mnogo da se smoris a i kad ides biraj ludo drustvo da bi provod bio lud ili pak pronadji mene negde pa da vidis kakva zabava sa dobrom ekipom (ko me upoznao zna o cemu kucam)

 

Posto sam u toj vodi oko moto skupova provereno vam kazem da je posecenost motora ove godine 50% manja a motora vise ? Paradoks..

razlog je samo jedan ! NEMA SE PARA nista drugo ...

 

kucao bi jos mnogo toga ali me malko mrzi :D a i pocinju ovi filmovi posle ponoci :D

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider

Kao dinosaurus mogu reći da mlađi imaju pravo izbora i ako ne vole moto skupove imaju i druga okupljanja pa nek izvole :zvizduk:

 

Pa nesto bas i ne izgledaju mladje. :zvizduk:

 

:lol::lol::lol::lol: To sam prvo primetio :lol::lol::lol::lol:

Videli ste tobdziju al je furundzija mlađi :moto3:Po meni naj bolji skup su napravili Čoper klub.Skup je bio na Rajcu,besplatan ulaz,piće naj skuplje 100din,hrana ekstra i naj važnije niko nije mogao da uđe u kamp bez motora,znači pešaci aj zdravo.Niko nije mogao da puca i turira jer su bili angažovani na sprečavanju,mada je bilo pokušaja.:Mina:

kao prvo sam skup je organizovan na vasaru,satra sa turbo folk muzikom bila je neposredno uz sam kamp.Zive muzike na skupu nije ni bilo,bilo je preko puta u organizaciji opstine.Zato ulaz nije ni naplacivan.Na ulazu u kamp su postavljene vasarske tezge.Tako da je ovaj skup od svih najvise licio na vasar.A vrhunac svega je bio poziv preko razglasa za deljenje klubskih boja.Ja stvarno ne vidim sta je tebi ovde bilo bajkerski.Ti verovatno nisi bio nigde na moto skupu kad ti je ovaj vasar bio lep skup.

Idem na skupove više nego što ti imaš godina verovatno.Što volim drkadzije iza tastature :motka:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Ova me prica bas iritira.Ulaz 500din cetirti obroka tri veceri odlicnog koncerta ma nije valjda.Sve se menja samo se organizatori nemenjaju u svojim stavovima.Zato je i posecenost sve slabija a bice jos slabija,verujte.Iz ugla bajkera koji je godinama u nazad bio na mnogim skupovima a sad kao i mnogi drugi mnogo manje.Dali je neko malo obratio paznju koliko ljudi vam sada dodje na skup u cetvrtak i ostane na svim tim vasim ruckovima i vecerama i koncertima.Ja koliko znam to mogu samo malobrojni penzioneri koji nerade i nemaju obaveze.Nekad je taj broj bio mnogo veci-to vreme je davno proslo.Masa ljudi rade i subotom i ako uspeju da dodju to je na par sati.Kako nikome nije palo na pamet da razdvoji tu cenu po danima pa ko dodje na tri dana neka plati toliko,onaj koji dodje na par sati da neplati nista.Pa zar nije dovoljno sto je presao 200-300km da dodje bas na vas skup da preskoci sve ostale skupove uz put a vi ga jos iz zahvalnosti klepite sa 500din.A za tih 500din na vecini skupova nema ama bas nista.Ajde budite iskreni vi koji idete svuda na koliko ste skupova ostali bez rucka a uredno platili ulaz gde pise rucak u 14.U 14,30 ga vec nema-zajebo ih kuvar ma nemoj.Da negovorim o onim,svi znamo,pasulju bez pasulja,gulasu bez mesa samo voda.LJudi predju ne malu kilometrazu do skupa,ogladnei onda cekaju klopu u 17,dotle pojedu po pljeskavicu dve pa iako sacekaju rucak taj famozni onda stvarno ce se pitati sledeci put dali ce negde otici.Onda tu nevredi ljubav prema motorima,druzenju i ostalo.Koliko ja mogu da primetim oni koji neidu po skupovima ili su prestali da idu ,se vrlo lepo druze i voze i srecu sasvojim prijateljima.U svakom etno restoranu riblja corba,gulas,pasulj nije vise od 200dinara i to onaj pravi domacinski i pivo je 100din nije 120 ni 150.Pritom je i sve ostalo u fulu i cisto i wc i usluga.I docekaju te i isprate te kao gosta.

Zato nemojte da se cudite sto je slaba posecenost,sto je najgore ti ovakvi skupovi se ponavljaju i to najvise kod onih koji upravo idu na skupove i isto kao i ja znaju kako i sta treba i kako je i sta dobro a sta nije.Onda neki mali skup gde ljudi maksimalno odrade sve bude slabo posecen.Tako da ljudi ili menjajde nesto ili ce vam skupovi biti klubska i komsiska okupljanja

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7154 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Licno izbegavam odlaske na moto skupove, cak i kada odem, dolazim predvece na par sati, sok obicno ponesem u koferu da ne bih placao 120 din. za flasicu. Zasto izbegavam? Razloga je vise. Pre svega ne mogu da vozim u grupi, zato sto se uvek nadje neko da sere kako neko davi, vozi sporo i sl. Ne voze svi R-ove 130km/h kroz selo a pogotovo necu da trpim da mi neko sere sto ih ne pratim. O nabijanju u rep, idiotskim preticanjima da i ne govorim. Mozda najgora stvar u ovom je alkohol. Mnogo ima pijanih, jos kada se neko napije iz moje grupe i onda sa takvim moram da vozim 100 - 200km do kuce, nista gore. Podrzavam svaku policijsku prijavu napisanu za alkohol.

Daleko mi je lepse da sam isplaniram neku turu i krenem u drustvu nekoliko ljudi gde mogu da vozim kako hocu i vidim sta hocu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ja volim skupove i uvek ću ići.Potpuno se slažem sa Pecom u svakoj tački njegovog navodjenja.Na skupove idem da bi se družio sa ljudima koji imaju ista interesovanja kao i ja.

Nije me briga što je ulaz 500 din(pa moraju i organizatori da se poklope).Ne znam još ni jedan klub koji je od skupa zaradio(jedino ako sve sami rade,a onda su i zaslužili).

Nemojte napadati klubove koji organizuju skupove jer to nije ni malo lako,ako vam se baš ne sviđa organizujte nešto sami kako mislite da treba pa ćete vremenom videti kakav je odziv bajkera.

Lično mislim da momci iz moto kluba "Road Flayers" Mužlja postavljaju svima domaći zadatak,mada ima još dosta skupova koje ne propuštam već godinama(Srem,Šid,Trebinje,Sarajevo,Užice(Kiško),Zlatibor,Apatin,Ada,Brčko(Silver Wings)i naravno Bajk-Rock misija).Njihovi termini su rezervisani i pre početka sezone.

Pozdrav i nadam se da se vidimo na nekom od skupova. :zdravo:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2442 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Evo ja bi sada opet nesto ovde da napisem,ali vas molim da me ne shvatite pogresno. Nisam ni namcor,niti ikoga zelim da prozivam... Nekada idem na skup,nekada idem samo da se vozim...Svakom dajem za pravo da bira gde zeli i kako da trosi svoje vreme...

Sta sam hteo reci? Evo gledam sad gde bi mogao za vikend. U planu neka dnevna voznjica 200-250 km ili neki skup,ali da je bar 100km,pa da kampujem.Eto meni lepote- Moto skup MK " Free Wheels" Velika Plana Radovanjski lug!

Sve mi odgovara. Ali onda citam program. Manje - vise sve je ok. Klopa ok,grupe ok,zabava ok...nisam ti ja neki probirac.

Kad ono pise:-Cena ulaza na skupu bice 400 Dinara

Dobro,to i nije neki problem.Ali sta me nervira?

_-TRiciklima ulaz Besplatan !!! :stabre:

Cek,cek...jel to Three Wheels ili Free Wheels? :neznam:

Pa neka onda idu ljudi sa trajkovima,skup se pravi za njih,a mi na dva tocka ce mo se vec snaci... :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Stvari ce se same iskristalisati i opstace samo oni skupovi sa najboljom organizacijom.

E ova ti je kao Njegoševa.Mislim da ništa tačnije skoro nisam čuo. :takoje:

A do tada uživajmo u svim našim druženjima jer veoma je moguće da se na nekim mestima nećemo više videti. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Motocikl: bmw r 75 - 1974,Honda 750 - 1994

Kao dinosaurus mogu reći da mlađi imaju pravo izbora i ako ne vole moto skupove imaju i druga okupljanja pa nek izvole :zvizduk:

 

Pa nesto bas i ne izgledaju mladje. :zvizduk:

 

:lol::lol::lol::lol: To sam prvo primetio :lol::lol::lol::lol:

Videli ste tobdziju al je furundzija mlađi :moto3:Po meni naj bolji skup su napravili Čoper klub.Skup je bio na Rajcu,besplatan ulaz,piće naj skuplje 100din,hrana ekstra i naj važnije niko nije mogao da uđe u kamp bez motora,znači pešaci aj zdravo.Niko nije mogao da puca i turira jer su bili angažovani na sprečavanju,mada je bilo pokušaja.:Mina:

kao prvo sam skup je organizovan na vasaru,satra sa turbo folk muzikom bila je neposredno uz sam kamp.Zive muzike na skupu nije ni bilo,bilo je preko puta u organizaciji opstine.Zato ulaz nije ni naplacivan.Na ulazu u kamp su postavljene vasarske tezge.Tako da je ovaj skup od svih najvise licio na vasar.A vrhunac svega je bio poziv preko razglasa za deljenje klubskih boja.Ja stvarno ne vidim sta je tebi ovde bilo bajkerski.Ti verovatno nisi bio nigde na moto skupu kad ti je ovaj vasar bio lep skup.

Idem na skupove više nego što ti imaš godina verovatno.Što volim drkadzije iza tastature :motka:

Ti verovatno nisi bio ni na jednom skupu kad ti je ovaj najbolji,sigurno su ti ovi ostali daleko pa zato i ne primecujes razliku.A sto se tice drkadzije iza tastature to si upravo ti jer verovatno ne mozes vise da vozis zbog godina koje stalno spominjes pa zato visis non stop na kompu.SMESAN SI :klovn:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Samo kada je drustvo dobro zabole me k gde i kako je organizovan skup. Imamo lokalni na Provala jezeru koji je na extra lokaciji ali naravno nije medijski itd propracen ali je na boljoj lokaciji od pola livada na kojima se organizuje skup. Nama uvek dobro :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Ajd molim vas da se ne zarati i u ovoj temi.Ukusi i potrebe su različiti i o tome je bespotrebno komentarisati.Neko više voli da napravi đir po Srbiji,negde klopa ,pauza..itd,neko voli da ode na skup + ako ima dobro društvo verujem da se lepo provede.Etikete ko ima kolko godina stvarno nisu potrebne,jer ljudi se vremenom menjaju pa ko zna šta će se i nama ´mlađima´ sviđati za koju godinu.Problem jeste kod većine materijalna situacija...al i možda prezasićenost,i dosta često(čast izuzetcima)loša organizacija.Ps:Sto ikucka Alex Tattoo stvari će se vremenom izkristalizovati,prirodna selekcija...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Motocikl: bmw r 75 - 1974,Honda 750 - 1994

Videli ste tobdziju al je furundzija mlađi :moto3:Po meni naj bolji skup su napravili Čoper klub.Skup je bio na Rajcu,besplatan ulaz,piće naj skuplje 100din,hrana ekstra i naj važnije niko nije mogao da uđe u kamp bez motora,znači pešaci aj zdravo.Niko nije mogao da puca i turira jer su bili angažovani na sprečavanju,mada je bilo pokušaja.:Mina:

 

Hvala na lepim rečima, to je tako bilo na osnovu iskustva dinosaurusa pretočenog u delo. :) Pešaci su mogli da prisustvuju koncertu ali nisu mogli da udju u kamp koji je bio odvojen, tako da ipak nisu bili oštećeni za provod.

Cime vam je kamp bio odvojen od pesaka?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Evo i ja sam iz mladje populacije 30god. I rekao bih da na mladjima ostaje da popunjavaju skupove.

Pa ajmo redom.

Dosadno je do bola, sto neko rece sve se svodi na koncert. Na bini neki debili koji se deru i istripovali se da su ACDC

Muzika je kretenska i neguje se neki fazon sto isto neko rece horor filma kao da si usao u Mordor i gledas neke prljave grozne orke i gobline kako se pijani valjaju u prasini i vilene.

Morate da skapirate da ljudi pogotovo mladji nisu vise u fazonu da budu strokavi zadrigli kojima je ok da se valjaju u svojoj povracki i kupaju se eventualno jednom nedeljno. Te price kako su pravi bajkeri cupavi debeli slusaju neafirmisan rok su smesne price ili stvarno takvih likova ili likova koji su puno gledali americke filmove. Slusa se neka druga muzika, ja sam konkretno komformista i volim da budem cist i da uzivam u finoj muzici, gledam motore, popricam sa ljudima, razmenim iskustva o mehanici putovanjima itd. A to ide tesko na beer festu! A svi sada tako izgledaju.

Isto tako idem samo na skupove gde ima nekih prirodnih lepota i nesto da se vidi i uziva u pogleda. Tipa Bela Crkva, imaju jezera, Smederevo je na prelepom keju i reci itd..

A skup u sred neke njive i livade pogotovo u nekoj vojvodini-ravnici mi je potpuno dosadno i neprivlacno mesto koje nije vredno goriva i vremena. A i svi lice na lokalne seoske slave samo ima jos po koji motor. A inace te seoske slave su bolje, bude i lepih devojcica za razliku od moto skupova gde su uglavnom pecinski trolovi a ne ribe i bolja je klopa u svakom slucaju. A imaju i ringispil :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

+1000

 

Takodje,

nisam metroseksualac, ali muka mi je od znojavih, zadriglih, prljavih, pijanih, krezubih, neobrijanih, masnih, poludivljih trolova kako vriste, ulaze u trans, valjaju se i odvaljuju od alkohola slusajuci shatro zestoki rok, a sve noseci smesne hell's angels wanabee patch prsluke vozeci R motore. Hajde boze moj jos ako je u pitanju harley, Custom ili Chopper, ali na R1 ili GSXR-u je taj look toliko komican, da je tuzno gledati.

Nema nista loseg ni u kulturnom Dainese-u ili Alpinestarsu, u pristojnoj garderobi, cistom i opranom motoru, urednoj frizuri, Energetskom picu, Ribicama i Dobrom Dj-u na nekom moto skupu. Sve je pitanje generacija, ukusa i navika, ali definitivno mislim da su neka vremena davno "prohujala sa vihorom", i da ce se sve vise mladjih generacija otudjiti od moto skupova u ovakvom retro obliku kakav se i dalje forsira.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Motocikl: bmw r 75 - 1974,Honda 750 - 1994

Videli ste tobdziju al je furundzija mlađi :moto3:Po meni naj bolji skup su napravili Čoper klub.Skup je bio na Rajcu,besplatan ulaz,piće naj skuplje 100din,hrana ekstra i naj važnije niko nije mogao da uđe u kamp bez motora,znači pešaci aj zdravo.Niko nije mogao da puca i turira jer su bili angažovani na sprečavanju,mada je bilo pokušaja.:Mina:

 

Hvala na lepim rečima, to je tako bilo na osnovu iskustva dinosaurusa pretočenog u delo. :) Pešaci su mogli da prisustvuju koncertu ali nisu mogli da udju u kamp koji je bio odvojen, tako da ipak nisu bili oštećeni za provod.

Cime vam je kamp bio odvojen od pesaka?

cutimo,a??????!!!!!:strikanje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja