Jump to content

Moto Zajednica

zasto je tako

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

E to je moto skup na koji vredi otici i malo videti nesto novo. Kada sam prvo citao spisak stvari pomislio sam da si sarkastican i da se sprdas kad ono... ti to ozbiljno nabrajas.

Kod nas skupovi izgledaju nazalos ovako, samo je muzika malo drugacija ali kada popiju sve mu dodje na isto..

http://youtu.be/zIsTBWR7sgg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

ne ide se jer su svi ama bas svi isti , pasulj do besvijesti svudje, prasina , pucanje auspuha i tandrkanje preglasne muzike, ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ma ajde sala na stranu, prosto i jednostavno samo je jebeno dosadno. Nije vise 1987. ili 1997. ljudima treba vise od puke galame i piva da ih privuce i zadrzi interesovanje. Ukusi, prohtevi, zadovoljstva i vremena se menjaju samo to neki dinosaurusi ovde ne kapiraju! :popovanje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2361 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

 

 

 

Ulaz i kampiranje besplatno od 27.8. do 2.9. vec tradicionalno. struja, voda, sanitarni cvorovi i kupatila - besplatno, hrana po ponudi ili po izboru sa naplatom.

 

...i sad objasni kako vi to napravite za dzabaka,a ne propadnete??? :stabre:

osobno nisam pripadnik kluba kao niti jednog drugog ali su mi prijatelji i u Twin hornu i u drugim klubovima. ono što sigurno znam je da je klub neovisan po pitanju financiranja, imaju klub i unutar kluba kafic otvoren za sve pa prihoduju i štede a prije ovakvih manifestacija potraže donatore koje reklamiraju i promoviraju. sam klub je socijalno senzibiliziran i na kraju moto susreta i " suma sumarum " sav preostali novac daju jednoj od ustanova socijalne skrbi bez puno pompi ali grad Pula to zna i izlazi im u susret. ukljucuju se u mnoge komunalne akcije gradai drugih pravnih subjekta i da ne pilim ljudi RADE cjele godine. imaju i clanarine koje idu u sve troškove i nisu optereceni zaradom i profitom. Pula ima još 5 - 6 MC i nacela su uglavnom ista.

 

http://www.twinhorn.hr/

http://www.twinhorn.hr/Clubhouse.html

pozdrav tebi i papacitu.

Ovo sam hteo da procitam. Meni licno ne cini mnogo,jer i ja nisam clan kluba. Nemam veze sa organizacijom istih,te se mnogo i ne petljam u to. Ali mi je drago da je neko rekao kako to funkcionise. :takoje:

Hvala za pozdrave,prenecu. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7081 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ma ajde sala na stranu, prosto i jednostavno samo je jebeno dosadno. Nije vise 1987. ili 1997. ljudima treba vise od puke galame i piva da ih privuce i zadrzi interesovanje. Ukusi, prohtevi, zadovoljstva i vremena se menjaju samo to neki dinosaurusi ovde ne kapiraju! :popovanje:

Ne bih se slozio, motori su motori, bili su isto sto su bili pre 20-30 godina, i motori su ono sto nas spaja, i oni treba da budu u centru paznje svakog skupa, a ne muzika i ostale stvari...

 

Ali nazalost cim se nesto komercijalizuje kao moto susreti u ovom slucaju, pad kvaliteta je neminovan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Kriza,jedva napapircis za preskupo gorivo i na ulazu te doceka klempa od 500 dinara a pesaci dzaba.Licno ove godine bio sam na 2 skupa a vozio sam se dosta,pusti me da udjem dzaba a ja cu te pare opet potositi tu,dao sam 500 dinara a mozda mi se ne jede nekakav pasulj ili mi se ne gledaju glupacice koje se mlate na bini,dosao sam da se vidim sa starim drugarima,da prozborimi koju,da popijemo koju pa i da pojedemo nesto,opet to sve tu na skupu.Tako da dosta pravih ljubitelja motora zbog toga vise i ne posecuje skupove,skupove sve vise posecuju gastarbajteri koji su kupili motor tek da ga imaju,da se pokazu...a ne zato sto su istinski ljubitelji tog nacina zivota.MIslim da ovakvi skupovi kakvi su sada ne mogu da opstanu jos dugo.

Pozdrav za mog druga Janka.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider

Kao dinosaurus mogu reći da mlađi imaju pravo izbora i ako ne vole moto skupove imaju i druga okupljanja pa nek izvole :zvizduk:

post-16993-0-16295900-1346166477_thumb.jpg

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Sve je ovo postalo jedan običan biznis.Jedini nacin da se pokriju investitori je da se uzima upad, naplacuje pivo po ceni kao u nekom boljem lokalu, i da se krcka nešto na ako hoćeš probaš a i nemoraš, nego izeš tu plaćenu narukvicu za goste, kupi pljeskavicu kod našeg čoveka tu preko.Namerno sam rekao investitori jer je jedini cilj takvih zarada.Nema to veze nisačim samo si Ti eto došao motorom.:stabre:

 

Ono što je interesantno meni kao vikend motorasu, su skupovi manjih klubova.Tu jeste manja posećenost, ali je puno bolji provod sa društvom, iste novce ostaviš ili čak više a sve je free osim pića.To je pravo domaćinski.I što je najbitnije pokriju se sponzorima koji PODRŽAVAJU moto klub.

Kupiš obavezno barem jednu majicu da se zna da si bio kod pravih ljudi, kojima je stalo bilo i do tebe, znali te ili ne.Bio si im u godstima..Toplo preporučujem Eskadrilu (Gospođinci). :zdravo:

 

A možda ja i ne klavirim suštinu svega...Dozvoljavam. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Kao dinosaurus mogu reći da mlađi imaju pravo izbora i ako ne vole moto skupove imaju i druga okupljanja pa nek izvole :zvizduk:

 

Pa nesto bas i ne izgledaju mladje. :zvizduk:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

Kao dinosaurus mogu reći da mlađi imaju pravo izbora i ako ne vole moto skupove imaju i druga okupljanja pa nek izvole :zvizduk:

 

Pa nesto bas i ne izgledaju mladje. :zvizduk:

 

:lol::lol::lol::lol: To sam prvo primetio :lol::lol::lol::lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Kriza,jedva napapircis za preskupo gorivo i na ulazu te doceka klempa od 500 dinara a pesaci dzaba.Licno ove godine bio sam na 2 skupa a vozio sam se dosta,pusti me da udjem dzaba a ja cu te pare opet potositi tu,dao sam 500 dinara a mozda mi se ne jede nekakav pasulj ili mi se ne gledaju glupacice koje se mlate na bini,dosao sam da se vidim sa starim drugarima,da prozborimi koju,da popijemo koju pa i da pojedemo nesto,opet to sve tu na skupu.Tako da dosta pravih ljubitelja motora zbog toga vise i ne posecuje skupove,skupove sve vise posecuju gastarbajteri koji su kupili motor tek da ga imaju,da se pokazu...a ne zato sto su istinski ljubitelji tog nacina zivota.MIslim da ovakvi skupovi kakvi su sada ne mogu da opstanu jos dugo.

Pozdrav za mog druga Janka.

hvala na pozdravu da si mi ziv brate moj stari pozdravi svu ekipu iz mz-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Kao dinosaurus mogu reći da mlađi imaju pravo izbora i ako ne vole moto skupove imaju i druga okupljanja pa nek izvole :zvizduk:

pozdrav ovde sam i ja prozvan pod novim imenom dinosaurus pa molim lepo te klince od dve decenije ili tri da vise ne lupaju gluposti za njih su diskaci i td tehno zurke sutke a ne da ovde mas koji smo nasli svoj mir u rok muzici omalovazavaju stvarno nije lepo da se tako kaze ako se petlicu ne svidja sa dinosaurusima sta trazi uopste tamo ///

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider

Kao dinosaurus mogu reći da mlađi imaju pravo izbora i ako ne vole moto skupove imaju i druga okupljanja pa nek izvole :zvizduk:

 

Pa nesto bas i ne izgledaju mladje. :zvizduk:

 

:lol::lol::lol::lol: To sam prvo primetio :lol::lol::lol::lol:

Videli ste tobdziju al je furundzija mlađi :moto3:Po meni naj bolji skup su napravili Čoper klub.Skup je bio na Rajcu,besplatan ulaz,piće naj skuplje 100din,hrana ekstra i naj važnije niko nije mogao da uđe u kamp bez motora,znači pešaci aj zdravo.Niko nije mogao da puca i turira jer su bili angažovani na sprečavanju,mada je bilo pokušaja.:Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

Kao dinosaurus mogu reći da mlađi imaju pravo izbora i ako ne vole moto skupove imaju i druga okupljanja pa nek izvole :zvizduk:

pozdrav ovde sam i ja prozvan pod novim imenom dinosaurus pa molim lepo te klince od dve decenije ili tri da vise ne lupaju gluposti za njih su diskaci i td tehno zurke sutke a ne da ovde mas koji smo nasli svoj mir u rok muzici omalovazavaju stvarno nije lepo da se tako kaze ako se petlicu ne svidja sa dinosaurusima sta trazi uopste tamo ///

 

Bez ljutnje demro.st, ali takve izjave može da daje kwiss, nije bitno da li se šali ili je ozbiljan.

 

Ti sa druge strane - sam si pitao zašto je tako kako je. Ljudi ti kažu šta im smeta (sa nekima se slažem, sa nekima se ne slažem - ali to nije bitno) - a ti im odgovoriš sa: "... molim lepo te klince od dve decenije ili tri da vise ne lupaju gluposti za njih su diskaci i td tehno zurke sutke... " i sa "...ako se petlicu ne svidja sa dinosaurusima sta trazi uopste tamo..." .

 

Ipak, na kraju si sam sebi dao najbolji odgovor na pitanje zašto duva promaja na nekim skupovima.

 

Organizatori ne daju ljudima ono šta traže, ne poštuju ni potencijalne goste ni njihovo mišljenje, ne priznaju da postoji razlika u generacijama ...

 

Nije stvar u 300 ili 500 dinara.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Mislim da je "petlic" prvi poceo da proziva "dinosauruse"... Janko-demro nije nikoga ni u jednom postu ni prozvao ni napadao prvi... I ja verujem da je, barem sto se njega i njegovog kluba tice, sve bilo na mestu oko organizacije moto skupa kod njih... Pitanje je globalno za sve moto skupove, a ako se ovim tempom nastavi, mislim da ne gine katanac na temu od strane admina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

Znam da nije napao prvi.

 

Janka ne poznajem, ali organizuje skupove i pita šta ne valja.

 

Naravno da mu se neki odgovori ne sviđaju, ali zašto "pada" na prozivke i na kraju kaže nešto što može samo štetu da mu nanese - njemu i njegovom skupu ?

 

Valjda treba da skupi informacije šta sve ne valja, a ne da zatvara diskusiju sa "kome se ne sviđa, šta traži tamo"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3504 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Evo i ja sam iz mladje populacije 30god. I rekao bih da na mladjima ostaje da popunjavaju skupove.

Pa ajmo redom.

Dosadno je do bola, sto neko rece sve se svodi na koncert. Na bini neki debili koji se deru i istripovali se da su ACDC

Muzika je kretenska i neguje se neki fazon sto isto neko rece horor filma kao da si usao u Mordor i gledas neke prljave grozne orke i gobline kako se pijani valjaju u prasini i vilene.

Morate da skapirate da ljudi pogotovo mladji nisu vise u fazonu da budu strokavi zadrigli kojima je ok da se valjaju u svojoj povracki i kupaju se eventualno jednom nedeljno. Te price kako su pravi bajkeri cupavi debeli slusaju neafirmisan rok su smesne price ili stvarno takvih likova ili likova koji su puno gledali americke filmove. Slusa se neka druga muzika, ja sam konkretno komformista i volim da budem cist i da uzivam u finoj muzici, gledam motore, popricam sa ljudima, razmenim iskustva o mehanici putovanjima itd. A to ide tesko na beer festu! A svi sada tako izgledaju.

Isto tako idem samo na skupove gde ima nekih prirodnih lepota i nesto da se vidi i uziva u pogleda. Tipa Bela Crkva, imaju jezera, Smederevo je na prelepom keju i reci itd..

A skup u sred neke njive i livade pogotovo u nekoj vojvodini-ravnici mi je potpuno dosadno i neprivlacno mesto koje nije vredno goriva i vremena. A i svi lice na lokalne seoske slave samo ima jos po koji motor. A inace te seoske slave su bolje, bude i lepih devojcica za razliku od moto skupova gde su uglavnom pecinski trolovi a ne ribe i bolja je klopa u svakom slucaju. A imaju i ringispil :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Tvoja tvrdnja da si komformista i "čist" ne daje ti za pravo da vređaš ljude na ovom forumu navodeći da su štrokavi (kupaju se eventualno jednom nedeljno), zadrigli, smrdljivi, da se valjaju u prašini i sopstvenoj povraćki, da su dinosaurusi, zreli za gerontologiju, ..... , i to samo zato što su malo stariji od tebe? Meni recimo uopšte ne deluje da si ti "čist", ali mi kultura ne dozvoljava da svoje sumnje javno iznosim (pa zato to i ne činim).

A ako si zaistai bio na moto skupovima (kao što tvrdiš) onda si lepo mogao i da vidiš kojoj generaciji pripadaju oni koje si upravo opisao (pijani se valjaju po prašini, tuku se, i takvi prosipaju svoje i tuđe kosti po putevima). Nema tu "dinosaurusa" već su to uglavnom "pripadnici" tvoje (ili još mlađe) generacije.

Oni koje ti nazivaš "dinosaurusima" sednu na motor (uglavnom sa suprugom), pređu par stotina kilometara i svrate na skup ne bi li se videli i popričali sa prijateljima. I uglavnom vrlo brzo "zapale" odatle upravo zbog "fensi" omladinaca kojima je vožnja od desetak kilometara avantura, a usvinje se nakon par piva (ili neke loše "travke"). Vidim da se sada pojavljuju (na uglancanim motorima) lepo sređeni, doterani i namirisani "parovi" (doduše istog pola), pa je i to možda budućnost moto skupova.

U svakom slučaju neka je sa srećom!

  • Podržavam 18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Evo i ja sam iz mladje populacije 30god. I rekao bih da na mladjima ostaje da popunjavaju skupove.

Pa ajmo redom.

Dosadno je do bola, sto neko rece sve se svodi na koncert. Na bini neki debili koji se deru i istripovali se da su ACDC

Muzika je kretenska i neguje se neki fazon sto isto neko rece horor filma kao da si usao u Mordor i gledas neke prljave grozne orke i gobline kako se pijani valjaju u prasini i vilene.

Morate da skapirate da ljudi pogotovo mladji nisu vise u fazonu da budu strokavi zadrigli kojima je ok da se valjaju u svojoj povracki i kupaju se eventualno jednom nedeljno. Te price kako su pravi bajkeri cupavi debeli slusaju neafirmisan rok su smesne price ili stvarno takvih likova ili likova koji su puno gledali americke filmove. Slusa se neka druga muzika, ja sam konkretno komformista i volim da budem cist i da uzivam u finoj muzici, gledam motore, popricam sa ljudima, razmenim iskustva o mehanici putovanjima itd. A to ide tesko na beer festu! A svi sada tako izgledaju.

Isto tako idem samo na skupove gde ima nekih prirodnih lepota i nesto da se vidi i uziva u pogleda. Tipa Bela Crkva, imaju jezera, Smederevo je na prelepom keju i reci itd..

A skup u sred neke njive i livade pogotovo u nekoj vojvodini-ravnici mi je potpuno dosadno i neprivlacno mesto koje nije vredno goriva i vremena. A i svi lice na lokalne seoske slave samo ima jos po koji motor. A inace te seoske slave su bolje, bude i lepih devojcica za razliku od moto skupova gde su uglavnom pecinski trolovi a ne ribe i bolja je klopa u svakom slucaju. A imaju i ringispil :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ne +1 nego +1.000.000 0takoje.gif

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

kao što sam i prije tvrdio tvrdim i sada, motosusreti su vašari, uglavnom sa minimalnim higijenskim uvjetima i stereotipne koncepcije pa kad si bio na jednom vidiš da su svi isti ili gori. trebalo bi ih zabraniti nekoliko godina ( kao uvođenje lovostaja ) a za organiziranje ishodovati uporabnu dozvolu što znaci prije pocetka pecat od sanitarne i tržišne inspekcije, zavoda za javno zdravstvo i svih ostalih pa bi se za neko vrjeme mogli poceti održavati veci i kvalitetniji skupovi sa programima i zabavama te edukativnim sadržajima.

 

ovako je kod nas, svake godine nešto novo.

 

--------------------------------------------------------------------------------

MK TWIN HORN PULA

 

 

Evo i programa koji još nije potpun, a uskoro i spisak dućana sa motoopremom, dućana sa glazbenom opremom, kafića , restorana i beach barova koji će tog tjedna davati popuste a ima ih...

Osim navedenoga dolje u programu - četrdesetak štandova, simulator vožnje na zadnjem kotaču, mehanički bik, demo vožnje Harley Davidsona a možda i Suzukija, izložba oslikanih kamiona i sve i svašta još nešto...

 

Ulaz i kampiranje besplatno od 27.8. do 2.9. vec tradicionalno. struja, voda, sanitarni cvorovi i kupatila - besplatno, hrana po ponudi ili po izboru sa naplatom.

 

PON 27.8.

21:00 KONCERT -ROCK CAFFE PULA

 

UTO 28.8.

21:00 KONCERT -Caffe Bar Q-TIME- Portarata Pula

SRI 29.8.

21:00 KONCERT -Rock Club Uljanik - Pula

 

ČET 30.8. -Monumenti

22:00 BRAIN PRODUCTION

23:00 STATIC

24:30 FAULT

 

PET 31.8.- Monumenti

18:00 STUNT SHOW- Na Krilima Red Bulla

21:30 TWIN HORN BAND

23:30 TELEFON BLUES BAND

1:30 DOUBLE DOSE

 

SUB 1.9. -Monumenti

 

14:00 IZLOŽBA OLDTIMERA

16:00 DEFILE

17:00 STUNT SHOW- Na Krilima Red Bulla

18:00 MOTO IGRE

19:00 CUSTOM SHOW ( Bikers World)

21:00 ANGELS

23:00 GORAN BARE & MAJKE

1:00 SEKSI SHOW

1:30 TRIBUTE TO METALICA-STATIC

 

NED 2.9.

KRAJ

 

DOBRODOŠLI !

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

A EVO I FIRMI PO PULI I OKOLICI KOJI SU ODLUČILI ZA VRIJEME MANIFESTACIJE BAJKERIMA ODOBRITI POPUSTE NA SVOJE ARTIKLE. POPUSTI U NAVEDENIM DUĆANIMA I FIRMAMA TRAJU OD 27.8. PA DO 2.9.

 

MOTO BOX 15%-MOTO OPREMA I DIJELOVI

BIMOTO 15%-MOTO OPREMA I DIJELOVI

MOTORTECH SUZUKI 15% -MOTO OPREMA I DIJELOVI

CIKLI 15% -MOTO OPREMA I DIJELOVI

AUTO KREŠO 15% -MOTO OPREMA I DIJELOVI

HP MOTORI 15%-MOTO OPREMA I DIJELOVI

ISTRAMOTO 15%-KONTROLNE NARUKVICE

FEEDBACK 10% -GLAZBENA OPREMA

MASTER MUSIC SHOP 10%-GLAZBENA OPREMA

A.T.I. d.o.o. 15% -TURISTIČKA AGENCIJA

MOTOISTRA- 20%MOTOTURIZAM

DIVING INDIJE 15%-DIVING CENTAR I SERVIS

GREEN GARDEN KARTODROM 10%-KARTING

OPTIKA SISPLAC 20%-OPTIKA I OFTALMOLOGIJA

ROCK CAFE 10%-PIĆE

Q-TIME 10%-HRANA I PIĆE

RESTORAN GARDELIN 10%-HRANA I PIĆE

TRATTORIA "VODNJANKA" 10%-HRANA I PIĆE

BISTRO GALEB 10%-HRANA I PIĆE

RESTORAN WINGS 15%-HRANA I PIĆE

KONOBA PINETA 10%-HRANA I PIĆE

BISTRO DVA FERALA 10% -HRANA I PIĆE

RESTORAN VAGABUNDO- 15% HRANA I PIĆE

RESTORAN MIŽERIJA 10% -HRANA I PIĆE

PIZZERIA SAMANTHA 10% -HRANA I PIĆE

CAFFE BAR OLD FRIENDS CLUB 15% -PIĆE

AUTOCENTAR BRAVAR 15%-MOTO GUME I USLUGA MONTAŽE

KLAUDIA ZLATO 10% -ZLATARNA

KONOBA-PIZZERIA DVIJE PALME 15% -HRANA I PIĆE

 

Nije puno ali je od srca.

A biti će ih još. Imati će istaknute nazive CroatiaBikeWeek PARTNER.

ovo je pos'o i nesto sasvim drugacije (samo trenutno kod niko ne spusta cene po prodavnicama mogu samo da ih povecavju cene a ne da ih spuste za vreme skupa) :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

vec kada pišemo ajmo biti konstruktivniji u smislu nekoliko prjedloga šta napraviti da susreti budu bolji ili šta izbaciti da budu bolji. i na jednom i na drugom se može dosta toga predložiti a neko tko ima namjeru organizirati moto susret možda i procita naše sugestije ili dobronamjerne kritike. ova prepucavanja tipa dinosaursi itd ne vode nicemu vec obznanjivanju vlastite kulture.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Vidim komentare tipa isfurana muzika na skupovima (ne bendovi), kao sto marko13 kaze ''Slusa se neka druga muzika'' :zbunjen: Samo mi reci da hoces da se ubaci grand i narodnjaci na motoskupove i onda sve u 3 lepe... Muzika je kretenska? Na koju muziku mislis?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Evo me ponovo pre dve godine imao sam tu cast da uz pomoc bajkera iz MZ foruma organizujem moto skup na kanalu u Kisacu bbila nas je mala ekipa svi koji vole mz-jce naravno jos uvek i tamo pripadam sta hocu reci- nema bine nema nekog benda nego muzika sa lap-topa svi zadovoljni ko hoce da uziva uz rok bio je blize ko voli da poprica sa drugarima tu negde i sve je bilo ok skup je trajao tri dana organizacija je bila na svakom posetiocu da nesto priprami od prasica do pecenja istih sta hocu reci taj skup mi je ostao u najdrazoj uspomeni pozdrav janko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Evo i ja sam iz mladje populacije 30god. I rekao bih da na mladjima ostaje da popunjavaju skupove.

Pa ajmo redom.

Dosadno je do bola, sto neko rece sve se svodi na koncert. Na bini neki debili koji se deru i istripovali se da su ACDC

Muzika je kretenska i neguje se neki fazon sto isto neko rece horor filma kao da si usao u Mordor i gledas neke prljave grozne orke i gobline kako se pijani valjaju u prasini i vilene.

Morate da skapirate da ljudi pogotovo mladji nisu vise u fazonu da budu strokavi zadrigli kojima je ok da se valjaju u svojoj povracki i kupaju se eventualno jednom nedeljno. Te price kako su pravi bajkeri cupavi debeli slusaju neafirmisan rok su smesne price ili stvarno takvih likova ili likova koji su puno gledali americke filmove. Slusa se neka druga muzika, ja sam konkretno komformista i volim da budem cist i da uzivam u finoj muzici, gledam motore, popricam sa ljudima, razmenim iskustva o mehanici putovanjima itd. A to ide tesko na beer festu! A svi sada tako izgledaju.

Isto tako idem samo na skupove gde ima nekih prirodnih lepota i nesto da se vidi i uziva u pogleda. Tipa Bela Crkva, imaju jezera, Smederevo je na prelepom keju i reci itd..

A skup u sred neke njive i livade pogotovo u nekoj vojvodini-ravnici mi je potpuno dosadno i neprivlacno mesto koje nije vredno goriva i vremena. A i svi lice na lokalne seoske slave samo ima jos po koji motor. A inace te seoske slave su bolje, bude i lepih devojcica za razliku od moto skupova gde su uglavnom pecinski trolovi a ne ribe i bolja je klopa u svakom slucaju. A imaju i ringispil :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ne +1 nego +1.000.000 0takoje.gif

 

ahahahahahaha... :lol: :lol: :lol:

 

Kakav car, suze su mi potekle od smeha....raspali kosijaneri iz mordora i ribe pećinski trolovi :care:

 

Uz svo poštovanje ekipi koja ide na skupove ali ovo ke više nego tačno

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Po meni, treba smanjiti kvantitet, a povećati kvalitet ! E sad, pošto niko nemože nekom klubu da zabrani da pravi skup, onda možemo ovde na forumu da otvorimo jednu temu za glasanje o moto skupovima i za njihovo ocenjivanje. Pa tamop gde je skup bio loš - nećemo ići, a tamo gde je bio dobar - tamo ćemo ići.

Da malo pojasnim, u početku kad su se počeli praviti skupovi, bilo ih je malo i bili su kvalitetniji. Kako se počeo povećavati broj skupova - tako su i kriterijumi počeli da padaju i sad smo tu gde smo. Plus je nastupila kriza, pa zbog nje manjak novca i to je to.

 

Evo, ja bih odmah dao negativnu ocenu ovom skupu na kojem nisam bio , al bih voleo da znam koji je to skup u pitanju, pa da se ne zeznem da idem tamo. Takodje bih voleo da znam i koja je grupa svirala na njemu - da znam da ako sviraju na nekom skupu - ne idem na taj skup ( što da rizikujem da me neko isprebija zbog budalastog pevača ) .

Zamolio bih Crnog Igora da obelodani koji je skup u pitanju i koja je grupa svirala ?

 

Pre dosta godina kad sam poceo do odlazim na skupove mi je najbitnije bilo da se vidim sa nekim ljudima do kojih mi je stalo,da se izdivanim i razmenim utiske,uvece se malo opustim uz koje pivo,odslusam malo dobrog starog rocka iz prikolice i ludilo dok neskupim pare da odem na sledeci. Zadnjih par godina slabo idem po skupovima jer tih ljudi vise nama tamo,iscezli su zbog vecine razloga koje su ovde vec navedeni.

Pre par nedelja sam bio na jednom "velikom" skupu-lokacija super,godinama idem tamo i uvek je bio super provod. Dodjem u petak,prvo me docekaju clanovi kluba preko k... bez ijedne reci dobrodoslice samo cena ulaza i teraj.

Unutra tuga,50ak motora a od toga pola onih koji nisu videli precrtanu tablu sa imenom svojeg mesta i nekolicina napucanih mestana koji verovatno ubijaju vreme dok neodu da slusaju neke zurle ili ko zna sta vec u kasne sate u neku od lokalnih fensi kafana.

Ponekad subotom posle posla odem na neki skup 200+km a tamo na ultra modernoj bini nastupa extra popularan bend i onda u kasne sate posle 8 sati maltretiranja na poslu i zuljanja dupeta da bih dosao tamo popularni pevac u svakoj pesmi drekne bar dva puta sutkaaaaa... i naravno napaljeni lokalni frajeri izudaraju sve oko njih.

Poenta sveg ovog pisanja je da su skupovi postali zabava za lokalno stanovnistvo,za lokalne frajere sa opakim motorima koji kao tu pripadaju i one najupornije koji se trude da skupovi ostanu ono sto bi i trebali biti.

Po meni je to mnogo opustenije bilo kad se sviralo u prikolicama i druzilo zbog motora i voznje

 

E kad se napravi neka " Crna lista " - loših skupova, pa kad tim klubovima niko ne dodje na skup - valjda će i prestati da ga prave.

Takodje i još jedna " Crna lista " za grupe koje sviraju po skupovima, pa ovi što pozivaju na šutku - tuču - nek ostanu bez posla, ko ih j..e . Ne ide se na skupove radi tuče već radi motora i druženja ! Trebali ste ovom idiotu, kad je viknuo " šutkaaa " da skočite na binu pa da ga išutirate, pa bi onda verovatno shvatio da je poželjno da uključi mozak ( ako ga uopšte ima ) pre nego što nešto kaže !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja