Jump to content

Moto Zajednica

zasto je tako

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Ja volim skupove i uvek ću ići.Potpuno se slažem sa Pecom u svakoj tački njegovog navodjenja.Na skupove idem da bi se družio sa ljudima koji imaju ista interesovanja kao i ja.

Nije me briga što je ulaz 500 din(pa moraju i organizatori da se poklope).Ne znam još ni jedan klub koji je od skupa zaradio(jedino ako sve sami rade,a onda su i zaslužili).

Nemojte napadati klubove koji organizuju skupove jer to nije ni malo lako,ako vam se baš ne sviđa organizujte nešto sami kako mislite da treba pa ćete vremenom videti kakav je odziv bajkera.

Lično mislim da momci iz moto kluba "Road Flayers" Mužlja postavljaju svima domaći zadatak,mada ima još dosta skupova koje ne propuštam već godinama(Srem,Šid,Trebinje,Sarajevo,Užice(Kiško),Zlatibor,Apatin,Ada,Brčko(Silver Wings)i naravno Bajk-Rock misija).Njihovi termini su rezervisani i pre početka sezone.

Pozdrav i nadam se da se vidimo na nekom od skupova. :zdravo:

 

Brat PECA BMW i Saler su sve vec rekli,pa nema nista lepše nego videti stare drugare i prijatelje ma ko pravio skup,ja cesto ne znam ni ko peva ipak druzenje je naj bitnije :moto3:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Ja volim skupove i uvek ću ići.Potpuno se slažem sa Pecom u svakoj tački njegovog navodjenja.Na skupove idem da bi se družio sa ljudima koji imaju ista interesovanja kao i ja.

Nije me briga što je ulaz 500 din(pa moraju i organizatori da se poklope).Ne znam još ni jedan klub koji je od skupa zaradio(jedino ako sve sami rade,a onda su i zaslužili).

Nemojte napadati klubove koji organizuju skupove jer to nije ni malo lako,ako vam se baš ne sviđa organizujte nešto sami kako mislite da treba pa ćete vremenom videti kakav je odziv bajkera.

Lično mislim da momci iz moto kluba "Road Flayers" Mužlja postavljaju svima domaći zadatak,mada ima još dosta skupova koje ne propuštam već godinama(Srem,Šid,Trebinje,Sarajevo,Užice(Kiško),Zlatibor,Apatin,Ada,Brčko(Silver Wings)i naravno Bajk-Rock misija).Njihovi termini su rezervisani i pre početka sezone.

Pozdrav i nadam se da se vidimo na nekom od skupova. :zdravo:

 

 

Brat PECA BMW i Saler su sve vec rekli,pa nema nista lepše nego videti stare drugare i prijatelje ma ko pravio skup,ja cesto ne znam ni ko peva ipak druzenje je naj bitnije :moto3:

 

I naravno na svakom skupu cast je druziti se sa ljudima kao Pedja i Saler .

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

I dok je drugara vredeće praviti skupove.

Zato se družimo i progledajmo kroz prste jedni drugima zbog nekih sitnih grešaka i propusta jer oni će se zaboraviti a lepi događaji i prijateljstva ostaju,ma koliko se retko viđali! :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

I dok je drugara vredeće praviti skupove.

Zato se družimo i progledajmo kroz prste jedni drugima zbog nekih sitnih grešaka i propusta jer oni će se zaboraviti a lepi događaji i prijateljstva ostaju,ma koliko se retko viđali! :takoje:

 

odlićno komšija ,podržavam te sto posto.Susreti su prvo i pravljeni radi druženja a sve ostalo je bilo da nam to druženje bude prijatnije,ali vremena su se promenila isve je postalo drugaćije ali šta je tu je moramo to tako izgurati dok se to malo ne iskristališe i onda će valda za par godina ostati pravi skupovi, asve organizatore uvek podržavam

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Odzaci
  • Motocikl: SUZUKI GSX650F K8

Evo zasto je to tako...........pogledajte koliko skupova u ISTIM TERMINIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

KALENDAR MOTO SKUPOVA ZA 2012

 

 

 

 

APRIL

 

 

27.28.29. Smederevo MK "Ulicni Borac"

27.28.29. Smederevo MK "Extrem",

27.28.29. Bogatic MK "Macva"

 

 

MAJ

 

04.05.06. Sremska Mitrovica MC "Srem"

04.05.06. Majlovac MK "Stiški orlovi"

 

11.12.13. Koceljeva - "Good Boys"

11.12.13. Zrenjanin MK "Panonski vukovi"

10-13. Umag MK "Staari Rokeri"

11,12,13. Brcko MK Silver Wings

11.12.13. Odzaci MC "Odzaci"

11.12.13. Nis MK "Shadows"

 

 

18.19.20. Obrenovac MK "Warriors"

18.19.20. Šid MK "Šid"

18.19.20. Kikinda MK "NO limits"

 

25.26.27. Šabac MK "Civija"

25. Prigrevica MK "Alf"

 

 

JUN

 

01.02.03. Lazarevac MK "La moto"

01.02.03. Novi Sad MC "NS Riders"

01.02.03. Ulcinj MC "Pirates" Ulcinj

01,02,03. Ljeljenca- Bijeljina MK Duhovi

01,02,03. Novi Becej MC Road Runners

 

08.09.10. Smederevska Palanka MK "Free riders"

08.09.10. Lešnica MK "Gonzalesi

08.09.10. Kula MK "Kula"

08,09. Trebinje TNT

 

 

15.16.17. Indija MK Indija 2003"

15.16. B.Topola MK "Sinovi Severa"

15.16.17. Istocno Sarajevo MC "IL paradiso"

15.16.17. Nis MK "Shadows"

 

 

22.23.24. Debeljaca MC "De Wheels"

22.23.24. Cuprija, MK "Iron bridge"

22,23,24. Biograd MK "Duhovi" Biograd

22.23.24. Kraljevo MK "Kings"

23. Subotica "MC "MESSENGERS"

22.23.24. Bac MK "Vitezovi"

23. N.Knezevac MK "N.Knezevac"

 

29.30.01. Bor MK "East bikers"

29.30.01. Užice MK "Ere"

30. Bajk Rock Misija

30. B.Brestovac MK "Feniks"

 

 

JUL

 

06.07.08. Petrovac na Mlavi MK "Midnight riders"

06.07.08. Apatin MK "Panter"

06,07,08. Soko Banja MOTO KLUB FALCONS

 

13.14.15. Ljig-Rajac MC "Coper"

13.14.15. Pancevo MC "Coyote"

12-15. Temerin MC "Patriots"

14. Negotin MC "Motorhead"

 

 

20.21.22. KISAC MC "CROWS"

20.21.22. Vršac MK "Vršac"

20.21.22. Despotovac MK "Resava"

20,21,22. Srpska Crnja MK "Kumovi"

20,21,22. Modrica MC Balkanika

20,21,22. Vinkovci MK Vinkovci

20.21. R.Krstur "Vodova Vest"

20.21.22.Gospodjinci MK "Eskadrila"

20.21.22. Ada MK "Cobra"

 

27.28.29. Bela Crkva MK "RIP"

27.28.29. Paracin MK "White angels"

27. N.Sad MK "Ladies"

 

 

AVGUST

 

03.04.05. Zlatibor MK "Highlander"

03.04.05. Golubac MK "Kasper"

03.04.05. Futog MC "Clasic Wheels"

 

10.11.12. BECEj MK "BLACK DOG"

10.11.12. N.Itebej MK "Itebej Bikers"

10.11.12. Divcibare "Baja & Friends"

08.09.10.11.12. MOTOKISS WEEKEND MC "Ns Riders"

11. Silbas "Leto u Silbasu i Moto Zurka"

11. Mladenovo - Seoska slava i Moto Zurka

11. Ecka MK "Grofovi"

10.11.12. Svilajnac "MK Kraljevi Slobode"

10.11.12. Zajecar MK "Trijumf"

10.11.12. Starcevo MK "Neolit"

11. Topola MK "Oplenac"

10,11,12. Bijeljina MK KNEZ"R" Bijeljina

 

17.18.19. Mužlja MC "Road flyers"

17.18.19. Svilajnac MK "Road kings"

17.18. Rock selo,Ban.Sokolac MK "Panonski Gusari"

18. B.BASTA MK "BB Bikers"

 

24.25.26. Batocina MK "Munje"

24.25.26. Aleksinac MK "Aleksinac"

24.25.26. N.Knezevac MK "N.Knezevac"

24.25.26. Pivnice MK "Muger Riders"

24.25.26. Knjazevac MC "Vitez"

24.25. Rockwood - Deliblatska pescara

25. Sasinci MK "Paori"

25. Crepaja MK "Speed Hunters"

25. Djurdjevo MK "Georgije"

25. Stapar Kafe bar Ziss - Moto Zurka

25. Žagubica MK "Žag Killer"

 

 

 

SEPTEMBAR

 

31.01.02. Herceg Novi MC "Cruiser"

01. Pozarevac MK "Vatreni"

01. Subotica MC "M7 Riders"

31.01.02. Ruma MK "Ru 45"

31.01.02. Sefkerin MK "Fire wheels"

31.01.02. Trstenik MK "Stari Jahaci"

 

07.08.09. Kulic MK "Rodoljubi"

08. S.Mitrovica MK "Excalibur"

08. Kovacica MK "NAMELESS RIDERS"

07.08.09. Velika Plana "Free Wheels"

08.09. Krusevac MK "Carapani"

 

15. Motogulash - NS Carda

14.15.16. B.Koviljaca MK "Black Dragons"

 

28.29.30 Senta MC"Angel Wings"

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Konkretno u Kisacu ima vas skup,pa na cardi pa motogulas, mnogo je, verovatno jos samo San Francisko ima tri skupa godisnje ;) .

A generalno su se skupovi rasplinuli, a klubovi se trude da ispostuju svakoga sto je bzveze, danas na skupu mozes sresti maksimalno 2,3 clana nekog kluba.Jos se secam,mislim da je u Kamenickom parku 2003 ili 2004 bilo preko 30 clanova KojotPancevo i kad vidis sve njih u koloni, to je "ispostovati nekoga",i stvarno ostavlja jak utisak.Jos bih dodao da su skupovi pukli onda kad su iz susreta motorista presli u "motorijade" gde ih od pasuljijade i kupusijade deli samo razlicita muzika i poneki motor vise. Cast izuzetcima(muzlja flyers, sremci...) pa se tamo i vidimo, a bome i u Kisacu ,gde sam i ove godine bio a nadam se i sledece

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Nisam mogao ni da predpostavim da ima toliko poklapanja! :zbunjen: Sada kada ovako neko postavi bas bode oci.

Pa nije ni cudo. Dobro na neke skupove iko i dodje. Ali ne moze niko ni jedan klub da natera da ne odrzava skup na racun nekog drugog. Mozda kada bi se skupovi organizovali na svake 2god. Sta mislite o tome? Svima je njihov skup najbitniji ali se ipak nezvanicno zna koji su skupovi ipak biniji i bolji od kojih. I neka svi klubovi pogledaju istini u oci i kazu sebi koliko je realno njihov klub i skup uvazen u moto zajednici. I nemoj neko da mi kaze da su svi isti. A ima ovde i skupova u spisku koji nisu kod nas tako da njih ne treba ni racunati. Ali kada bi svi seli i dogovorili se da prave na svake dve, samo naravno da se usaglase i koje dve onda ce biti ipak malo bolje!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ne vidim razlog zašto je loše što ima dosta skupova isti vikend.Ljudi mogu da biraju gde će ići.

A i kriza je pa možemo da izaberemo najbliži skup i tako smanjimo troškove za gorivo.

Bolje i to nego da ima samo jedan i onda neko ne može ni da dođe,jer mu je daleko a ne može da se uskladi ni sa vremenom ni sa parama. Ljudi bitno je da se vozamo i družimo i ja imam poneku zamerku za svaki skup ali kada sretnem sebi drage ljude sve se zaboravi. :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sve je to normalno. Jači i kvalitetniji susreti će opstati a manji propasti. Organizatori se ni ne trude da ubace nove sadržaje. Zato i treba da propadnu takvi susreti. Uostalom,quassar je sve objasnio na trećoj ili četvrtoj stranici ove rasprave,nema dalje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Moto skupovi-susreti su propali kada je drzava dozvolila uvoz polovnih motora,pa samim tim cene motora su sve vise padale pa su veci motori bili dostupni svima i onima sa mozgom sto je trebalo da bude ali nazalost motore su poceli voziti i oni bez mozga,a i oni koji nevolu taj motor vec ga voze zato sto je in i sto je u modi.Samim porastom motora u drzavi poceli su da nicu i seoski klubovi pa svi ti klubovi su organizovali i motorijade u svojim selima.

Ljude koje sam upoznao pre desetak godina retko ih mogu videti na nekom skupu jer su prestali da idu,a prestali su ici iz razloga sto to vise nema onog druzenja i upoznavanja kao sto je nekada bilo,odnosno ima i tu se uglavnom druze klubovi uz alkohol bilo je to i onda je to bilo ali ne kao sada.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7081 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Moto skupovi-susreti su propali kada je drzava dozvolila uvoz polovnih motora,pa samim tim cene motora su sve vise padale pa su veci motori bili dostupni svima i onima sa mozgom sto je trebalo da bude ali nazalost motore su poceli voziti i oni bez mozga,a i oni koji nevolu taj motor vec ga voze zato sto je in i sto je u modi.Samim porastom motora u drzavi poceli su da nicu i seoski klubovi pa svi ti klubovi su organizovali i motorijade u svojim selima.

Ljude koje sam upoznao pre desetak godina retko ih mogu videti na nekom skupu jer su prestali da idu,a prestali su ici iz razloga sto to vise nema onog druzenja i upoznavanja kao sto je nekada bilo,odnosno ima i tu se uglavnom druze klubovi uz alkohol bilo je to i onda je to bilo ali ne kao sada.

Slazem se, donekle, jer i pre je bilo debila koji su kupovali motore samo da bi se kurcili i izigravali neke mudonje,

problem sada je taj sto sada ima mnogo veci procenat ljudi koji mogu da priuste Brz motor, i onda razmisljaju po principu "za iljadu-dve eura nemogu kupit bog zna kakav auto ALI zato mogu kupiti brz motor koji ide 250kmh jupiiii....." i onda gas! bum! tras! i stranice crne hronike se pune svaki dan.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

evo prosla je i ova sezona kada saberem moju ovogodisnju aktivnost mogu reci da je slabija nego prosle godine posetio sam 14 motoskupova sto u organizaciji Mas-a sto u nekoj drugoj organizaciji moj zakljucak se sveo na jedno -nemo para braco moja .Kao presednik kluba podrzavam ideju da se skupovi prave svake druge godine u nasem terminu bilo 9 skupova apromenili smo bas datum zbog poklapanja ajde da se dogovorimo negde u januaru da svaki moto klub stavi svoj datum odrzavanja pa da nema ovakvih poklapanja ako se vec pravi skup onda da se i organizatori potrude da osveze vec ustali program imam neku ideju da u subotu posle defilea kad je ionako prazan hod da se pozove neki strucnak za motore ili nesto slicno da se malo poducavamo o kvarovima koje bi smo mogli sami otkloniti neznam mozda je glupa ideja al mozda malo edukacije ne bi bilo na odmet pozdrav

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Apatin
  • Motocikl: Yamaha R6 2002

Drugari motorijade su prevazidjene bas iz razloga koji su navedeni!

U zadnje vreme su bolje vikend voznje skupe se samo ljubitelji, voznja, kafanica, nocenje sutra kud koji mili moji! Pa kad se dogovorimo ajmo opet a ne da mi neka baba sa sitnom decom jasi po motoru onaj zavija na mikrofon ova budala prolece sa ragom kroz sator i ostalo!

Nek nam je lepog vremena i jeftinog goriva! Pozdrav iz Apatina

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Hayabusa

Moto skupovi-susreti su propali kada je drzava dozvolila uvoz polovnih motora,pa samim tim cene motora su sve vise padale pa su veci motori bili dostupni svima i onima sa mozgom sto je trebalo da bude ali nazalost motore su poceli voziti i oni bez mozga,a i oni koji nevolu taj motor vec ga voze zato sto je in i sto je u modi.Samim porastom motora u drzavi poceli su da nicu i seoski klubovi pa svi ti klubovi su organizovali i motorijade u svojim selima.

Ljude koje sam upoznao pre desetak godina retko ih mogu videti na nekom skupu jer su prestali da idu,a prestali su ici iz razloga sto to vise nema onog druzenja i upoznavanja kao sto je nekada bilo,odnosno ima i tu se uglavnom druze klubovi uz alkohol bilo je to i onda je to bilo ali ne kao sada.

 

Nije država kriva .....nego bahatost,nekultura i sve što ide uz to. Ima mnogo normalnih ljudi koji su zahvaljujući zakonu o uvozu motora mogli jedino

da priušte sebi. DRUŠTVO JE GLOBALNI PROBLEM I BEZPARICA.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda CB500 / MZ ETZ 150

Na zimskim zurkama nema puno motora, samim tim nema i gore pomenutih "bajkera" tako da su zurke postale mesto za pravo druzenje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja