Jump to content

Moto Zajednica

kupujem auto sa kukom do 500e

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Potrebno vucno vozilo samo da bi poteralo prikolicu sa motorom. Bitno da je kuka regularno zavedena u papire. Da je motor iole zdrav, limarija moze da bude i losija. Ako ima neko nesto u ponudi neka postavi. Nesto tipa kadet suza itd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

e bas cu da ispratim tvoj oglas do kraja ....ja mislim da tesko za te pare ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

ja prodajem lancia deltu 1987 godiste 1300lx, 75 konja ,ima negde ovde i oglas za nju kad sam je prodavo za 850 eura dok je bila registrovana,nazalost prodajem je jer imam jednu duplo mladju koju mi je vozila zena,koja vise ne radi pa joj ne treba auto a moj posao je spao na 20 posto pa moram jedan auto da prodam.Auto perfektno odrzavan tojest neodrzavan jer kvarova maltene i nema u zadnih 15 godina osim potrosne stvari a od njih sam promenuou zadnje dve godine glavni kocioni,prednji diskovi,plocice,pakne,kaisevi,klinasti i zupcasti i korpa i lamela,ulja potrosi litru na 10000 polusintetike ne dimi ,suv,uradjena limarija predji i zadnji kos i pod i nove trepne, i pre tri meseca promenjene membrane u lovatu-atestiran od prvog dane jer sa njim sam cesto putovao napolje a preko grane nikad nije moglo bez atesta,Auto u savrseno ispravnom stanju -teraj odma do pekinga,realno nista nema da se pipa tri godine kad ce opet malo krenuti limarija.Gomila delova ide sa stojadina teko da je i odrzavanje jeftino.Kuka ima atest ,vuko sam prikolicu jer nisam hteo da ostecujem krov sa merdevinama tako da prikolica nikad nije bila opterecena sa vise od 50 kila.Inace kad vuces prikolicu koja je dobra i mekana na 140 se nista ne oseca kao i da je nema.Ja sam veliki lancin fan i mislim da batalis suze i slizne stvari jer suza je bila 14000,golf 16000 a delta 28000 maraka,auto lezi ko zmija na putu amortizeri ko kamen, sa oprugom tri puta vecom od golfove a auto 300 kila laksi.Nazalost moram da je prodajem jer mi vise ne treba a to ti je ko kucni ljubimac samo daje nista ne trazi-300000 km auspuh a nije prohrom.Ako neces moju trazi neku drugu ali obavezno lanciu

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Evo imam ja al nevreujem da će ti to odgovarati.Moj matori ima ladu rivu kuka plin sad registrovana i možda bi se uklopili u te novce.Auto nije nešto al dosad nije zamenjen samo zato što ta kuka i plin vrede više od auta i imaju upotrebnu vrednost.A vreme je da se ćaletu zanovi auto obigravao sam nešto oko nekog juga tu na forumu.ako ti igra javi se pa da popričamo.0641433382.

Ja ću za prevoz kupiti inače pikapa kad natrči.imam i dve prikolice uz ladu ako nekom treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

kontao sam i pickup ali svi su poprilicno kratki a i dobio sam prikolicu za 3 cross motora tako da mi sad vise odgovara nesto sa kukom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

A ja sam ti lepo rekao da uzmes floridu pikama,bez oborenih zadnih vratanaca ima 2 m duzine,a kad se i ona bori bude u ravni tovarnog prostora i dobijas jos 40-50 cm....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

imam ja opel suzu registrovana,motor dobar,limarija onako...plin,kuka,zimske gume,sve u svemu 550e ;) 064/266=93-76

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

odustao od gledanja lancije :) jos uvek trezim neku ragu da vuce prikolicu i cross motor...ascona nije u igri jer je cena vise nego bezobrazno jaka. U medjuvremenu standard smo digli na 1000e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

odustao od gledanja lancije :) jos uvek trezim neku ragu da vuce prikolicu i cross motor...ascona nije u igri jer je cena vise nego bezobrazno jaka. U medjuvremenu standard smo digli na 1000e

 

 

Onda uzmi Asconu za 1.000e, ja placam rucak i oba puna rezervoara (i plinski, i benzinski), i svi srecni. I mozes pricati po komsiluku, kako si pazario auto za tacno onoliko para za koliko si i planirao... :lol:

Ili sakupi jos koju kintu, i potrazi Lanciu sa kukom. :lol:

PS. Pola Srbije juri u Shabac kako bi kupilo jeftin auto u super stanju, a ti trazis isto to na Moto-forumu... :stabre::neznam::stabre: Ko je ovde :zbunjen: ???

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

nije da se ubijam nesto od trazenja niti ovde niti bilo gde, Ne gori mi jer i onako trenutno nisam u srbiji, jednostavno sam postavio oglas pa ako naleti nesto. Temu o Sapcanima i Sabackim kolima mozete otvoriti na drugom mestu , obicno prituzbe imaju oni sto kroz Sabac nikad nisu ni prosli. A sto se tice vuce motora, naravno da nije tajna, ici ce gde god treba a standardna mesta su fruska gora, staza u sasincima, planina cer.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja