Jump to content

Moto Zajednica

Zene idu u Bosnu (Sarajevo za dame)

Recommended Posts

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Ban. Novo Selo
  • Motocikl: Bandit 007

Stigle. Zgazile 850 km za dva dana. I provele seeee... pisaćemo kad se odmorimo. Hvala Peđi što nas je sačekao u Sokocu, kod njega smo se odmorile kad je bila najgora vrućina juče, i pozdrav njegovoj ženi Magdaleni, i naravno, Luki :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Mostarac, prati detalje i informacije iz teme pa ih iznenadi u Sarajevu i ljepo provedi kroz Sarajevo, pokaži im šta bi trebale vidjeti, pocasti ih ruckom na Vrelu Bosne i za kraj dana pokloni im cvjet a onda poželi dobar provod i pusti ih da uživaju same sa svojim idejama.

e da je meni Sarajevo blizu kao tebi.

 

Mile, bravo! 0takoje.gif Slika i prilika kavaljerstva. Sledeće godine moj predlog: Žene idu u Hrvatsku, tačnije u Pulu.

 

Ja sam zaduzen za Hercegovinu... 1moto3.gif

 

Sad si našao da se izvlačiš cicijo, a truješ po temi. 1nanana.gif C...c..c..c..c...c... Pošalji te žene iz Bosne koje neće na provod u Beograd, pa da vidiš koliko ih se neće javiti. Samo što bi morale da investiraju u kacige, na stranu vaši BiH običaji da vozite gologlavi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Ban. Novo Selo
  • Motocikl: Bandit 007

Odsad nam je moto: Slovenijo, hir aj kam! Tako dok ne odemo, a u taj put računamo i Istru i još ponešto. Tako da... pazi šta želiš, može ti se i ostvariti... :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Odsad nam je moto: Slovenijo, hir aj kam! Tako dok ne odemo, a u taj put računamo i Istru i još ponešto. Tako da... pazi šta želiš, može ti se i ostvariti... :zdravo:

 

 

 

:takoje: Welcome...:jee:

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Stigle. Zgazile 850 km za dva dana. I provele seeee... pisaćemo kad se odmorimo. Hvala Peđi što nas je sačekao u Sokocu, kod njega smo se odmorile kad je bila najgora vrućina juče, i pozdrav njegovoj ženi Magdaleni, i naravno, Luki :zdravo:

 

 

isti vikend sam bio u Sarajevu....blago vama, vi ste uživale....a ja se prvo mučio sa opravkama motora (drugog naravno).....

post-94-0-15603500-1341530476_thumb.jpg

 

pa onda uživancija po lokalima sa šišom i pravom kafom....

post-94-0-05772200-1341530539_thumb.jpg

 

gde smo naleteli na "pravi muški WC....

post-94-0-76607600-1341530588_thumb.jpg

 

a bio je i ženski deo WC-a.....

post-94-0-17167400-1341530640_thumb.jpg

 

nazad za Sloveniju smo u nedelju vozili 18 sati, pošto je Harli išao maksimalno 60km/h.....

 

Ako nije tajna, gde ste nočile (odsele) u Sarajevu? Mi smo nočili u pansionu Fočin Han, bukvalno na 20 metara od Baščaršije.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Slovenija

Odsad nam je moto: Slovenijo, hir aj kam! Tako dok ne odemo, a u taj put računamo i Istru i još ponešto. Tako da... pazi šta želiš, može ti se i ostvariti... :zdravo:

 

Dobrodošle :takoje: ! Ako mogu bilo šta pomoči - evo mene :aha: . Uključujuči i Istru. Super bi bilo,da se malo provozamo zajedno. Sada idem na put :moto3: (valjda nečete u julu :stabre: ), ali od 5 augusta nadalje sam ovdje ili u Istri :aha: . Onda na početku septembra (ako budi sve po planu) opet odoh za par dana :moto3: .

M.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Sokolac,RS
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Stigle. Zgazile 850 km za dva dana. I provele seeee... pisaćemo kad se odmorimo. Hvala Peđi što nas je sačekao u Sokocu, kod njega smo se odmorile kad je bila najgora vrućina juče, i pozdrav njegovoj ženi Magdaleni, i naravno, Luki :zdravo:

Vazno je da ste se dobro provele,da je bilo sve kako treba!

Ja neznam okaciti fotke sto smo klikali :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja