Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI NINJA 250 ccm

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

javila se gamad p#*@ materina...

motora vise NEMA,a placen gotovinom! danas u 16h idemo tamo i ja i brat pa cemo vidjeti,ako stvarno nece dobiti motor ide tuzba!

Kod nas su SVI APSOLUTNO prodani...nema ih na lageru,nema ih na uvozu....jednostavno ih NEMA!  >:( >:(>:( >:(

 

Mislim da bi ti i brat trebali da pojačate sastav dobrim advokatom!  >:(

 

Sem zvaničnog, državnog sudstva postoji i strukovno, tzv. ''sud časti'' koji ima ovlašćenja izricanja mere zabrane obavljanja delatnosti što znači da taj koji se bavio predmetnim poslom više nikada neće moći njime da se bavi ako je takva pravosnažna presuda.

 

Pored toga postoje razna udruženja potošača sa svojim crnim i belim listama, takva udruženja su uticajna na medije pa je dovoljno sa njima ostvariti dobru saradnju.  ;D

 

Najverovatnije je prekršen i zakon koji se odnosi na oglašavanje tj. promociju usluga koje vrši to preduzeće a po osnovu ''prevarne reklame'', nešto je medijski obećano a nije u celini ispoštovano. Ukoliko su bilo gde u bilo kom mediju obećavali bilo šta, a medij je i Internet kao i svaki Forum, eto nas tu gde smo.  ;D

 

Obeštećenje ne treba da pominjem a postoje i neki elementi za krivičnu odgovornost no, to će sve lepo advokat... ;D

 

Forumi služe da bi se članovi družili, vozili, putovali ali i zaštitili a ne da bi neko nas sa foruma pokupio, prodavao nam nešto i pravio budale od nas. :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

javila se gamad p#*@ materina...

motora vise NEMA,a placen gotovinom! danas u 16h idemo tamo i ja i brat pa cemo vidjeti,ako stvarno nece dobiti motor ide tuzba!

Kod nas su SVI APSOLUTNO prodani...nema ih na lageru,nema ih na uvozu....jednostavno ih NEMA!  >:( >:(>:( >:(

 

Mislim da bi ti i brat trebali da pojačate sastav dobrim advokatom!  >:(

 

Sem zvaničnog, državnog sudstva postoji i strukovno, tzv. ''sud časti'' koji ima ovlašćenja izricanja mere zabrane obavljanja delatnosti što znači da taj koji se bavio predmetnim poslom više nikada neće moći njime da se bavi ako je takva pravosnažna presuda.

 

Pored toga postoje razna udruženja potošača sa svojim crnim i belim listama, takva udruženja su uticajna na medije pa je dovoljno sa njima ostvariti dobru saradnju.  ;D

 

Najverovatnije je prekršen i zakon koji se odnosi na oglašavanje tj. promociju usluga koje vrši to preduzeće a po osnovu ''prevarne reklame'', nešto je medijski obećano a nije u celini ispoštovano. Ukoliko su bilo gde u bilo kom mediju obećavali bilo šta, a medij je i Internet kao i svaki Forum, eto nas tu gde smo.  ;D

 

Obeštećenje ne treba da pominjem a postoje i neki elementi za krivičnu odgovornost no, to će sve lepo advokat... ;D

 

Forumi služe da bi se članovi družili, vozili, putovali ali i zaštitili a ne da bi neko nas sa foruma pokupio, prodavao nam nešto i pravio budale od nas. :P

jucer brat nije bio psihicki spreman otici kod magarca,da ga je vidio zaklo bi ga zubima  ;D

danas je valjda to Stari rhjesavao(ja radim od 8-17h pa neznam tocno ali trebao je) isao kod odvjetnice koja je specijalizirala trgovinsko pravo  8)

i ici cemo i na sud casti(kod nas je to u sklopu obrtnicke komore) i u novine i ako treba na tv ...sad vise ije problem u motoru,nego sto je lagao i zavlacio da su rekli jbg cuj nema  ih vise ok uzeli bi ER6 i super,stigli i registrirat ali zbog njih mi je PROPAO put za SABAC i sad mene to najvise pati,obecao sam Gordanu,i najavio se na slatko i svasta nesto ;D

javit cu Vam svima kako je proslo,znam da nema veze s vasim dobavljacima ali je zalosno da si jedna renomirana firma kao KAWASAKI dozvoli takav kiks,ako netko kod vas ima na lageru 250R novog,za gotovinu,nek mi se javi na PM...

 

 

sa ovim boldanim se slazem u potpunosti!

nadam se da shvacate moju zabrinutost i ljunju,kolege pazite se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

I @fat boyOS sta je bilo na kraju? Inace ni mog jos uvek nema, sad vec postajem nestrpljiv.... Zna li ko dal su mozda stigli u mimoto (stankovic)?

Inace bacite pogled na ovaj oglas za malu ninju http://www.mojauto.co.yu/polovni-auto/231834  5200e, lik ga pretera, nov je 3800e ali ga nigde nema....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

I @fat boyOS sta je bilo na kraju? Inace ni mog jos uvek nema, sad vec postajem nestrpljiv.... Zna li ko dal su mozda stigli u mimoto (stankovic)?

Inace bacite pogled na ovaj oglas za malu ninju http://www.mojauto.co.yu/polovni-auto/231834  5200e, lik ga pretera, nov je 3800e ali ga nigde nema....

 

 

PAZI SAD!

NEMAJU NI ER6N!

 

A NI PARE....

SUTRA KRECEMO ZA MAKARSKU PA CEMO STATI MALO U KARLOVCU(predstavnistvo KMSa za hrvatsku)DA IH PRIUPITAMO ZA ZDRAVLJE...

MOZDA I UZMEMO NEKI MOTOR ZA VOZNJU DOK NEISPORUCE PRAVI PA NEK ZOVU POLICIJU

 

LOPOVCINE....MRZIM TAKVE LJUDE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

I @fat boyOS sta je bilo na kraju? Inace ni mog jos uvek nema, sad vec postajem nestrpljiv.... Zna li ko dal su mozda stigli u mimoto (stankovic)?

Inace bacite pogled na ovaj oglas za malu ninju http://www.mojauto.co.yu/polovni-auto/231834   5200e, lik ga pretera, nov je 3800e ali ga nigde nema....

 

 

PAZI SAD!

NEMAJU NI ER6N!

 

A NI PARE....

SUTRA KRECEMO ZA MAKARSKU PA CEMO STATI MALO U KARLOVCU(predstavnistvo KMSa za hrvatsku)DA IH PRIUPITAMO ZA ZDRAVLJE...

MOZDA I UZMEMO NEKI MOTOR ZA VOZNJU DOK NEISPORUCE PRAVI PA NEK ZOVU POLICIJU

 

LOPOVCINE....MRZIM TAKVE LJUDE

 

Nažalost, uobičajena priča kada su isporuke Kawasakija u pitanju. Imaju na raspolaganju malo komada, a

velik interes. Moraju ti vratiti pare, nema tu razgovora. Inače su ti ljudi u KMSu jako korektni, sigurno im

nije bila namjera zahebati te, problem je vrlo vjerovatno ( opet ) u Slovencima od kojih svi u HR uvoze

motore a koji puno obećaju a malo isporuče. I to se događa svake godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

I @fat boyOS sta je bilo na kraju? Inace ni mog jos uvek nema, sad vec postajem nestrpljiv.... Zna li ko dal su mozda stigli u mimoto (stankovic)?

Inace bacite pogled na ovaj oglas za malu ninju http://www.mojauto.co.yu/polovni-auto/231834  5200e, lik ga pretera, nov je 3800e ali ga nigde nema....

 

 

PAZI SAD!

NEMAJU NI ER6N!

 

A NI PARE....

SUTRA KRECEMO ZA MAKARSKU PA CEMO STATI MALO U KARLOVCU(predstavnistvo KMSa za hrvatsku)DA IH PRIUPITAMO ZA ZDRAVLJE...

MOZDA I UZMEMO NEKI MOTOR ZA VOZNJU DOK NEISPORUCE PRAVI PA NEK ZOVU POLICIJU

 

LOPOVCINE....MRZIM TAKVE LJUDE

 

Nažalost, uobičajena priča kada su isporuke Kawasakija u pitanju. Imaju na raspolaganju malo komada, a

velik interes. Moraju ti vratiti pare, nema tu razgovora. Inače su ti ljudi u KMSu jako korektni, sigurno im

nije bila namjera zahebati te, problem je vrlo vjerovatno ( opet ) u Slovencima od kojih svi u HR uvoze

motore a koji puno obećaju a malo isporuče. I to se događa svake godine.

 

ante drago mi je da si se javio(okolica)

od para ni "P",ti "korektni" ljudi nas vuku za nos od 28.03.

problem nije u slovencima vec u samom KMSu,jer su oni motore dobili(sve koji su bili uplaceni,medju kojima je bio i moj citaj bratov)ali su ih isporucili umjesto za slavoniju u dalmaciju(konkretno:MALIMOTO)

prvo su rekli da ce biti samo crni,pa da ce doci do 1.5. pa ni tada nista

19 tog su nudili dogovor,9.mjesec i opremu,a to je kraj sezone i motor je 1 godinu star jel tako?

na kraju su se DOGOVORILI s bratom o isopruci ER6n modela i pitali za boju u sklopu istih novaca,bez nadoplate i OBECALI isporuciti u roku 7 dana...

DANAS je 3.6. a oni nemaju motor niti ikakvih naznaka da ce ga biti...

tko je tu lud i tko je tu korektan?

sto napraviti? cekati kraj sezone? traziti svoje novce po zakonu? ili jednostavno napraviti neku svinjariju ?

no sto bi postigli bilo kojim odgovorom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

tko je tu lud i tko je tu korektan?

sto napraviti? cekati kraj sezone? traziti svoje novce po zakonu? ili jednostavno napraviti neku svinjariju ?

no sto bi postigli bilo kojim odgovorom?

 

Moram priznati da sam vrlo neugodno iznenađen, pretpostavljam da je sve kao što si rekao...

Ako se jednom sretnemo, podsjeti me da ti nešto ispričam, nije za forum...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

sto napraviti? cekati kraj sezone? traziti svoje novce po zakonu? ili jednostavno napraviti neku svinjariju ?

no sto bi postigli bilo kojim odgovorom?

 

Ovde dileme nema, samo je stvar u izboru da li imati zakon uz sebe ili protiv sebe.

 

A toliko si u pravu da je šteta gubiti tu prednost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

sto napraviti? cekati kraj sezone? traziti svoje novce po zakonu? ili jednostavno napraviti neku svinjariju ?

no sto bi postigli bilo kojim odgovorom?

 

Ovde dileme nema, samo je stvar u izboru da li imati zakon uz sebe ili protiv sebe.

 

A toliko si u pravu da je šteta gubiti tu prednost.

 

tocno to,po stavkama policije imaju 4 tocke KAZNENOG gonjenja,ne prekrsaja, ali mora brat podnijet prijavu jer je on "osteceni"

 

Ante bilo bi zalosno da se nesretnemo,jer ja sam BAS iz Osijeka... a hvala bogu i vozimo jel tako?  ;D

 

jesam upravu,iskreno rekao jer nemam sta lagati nek ljudi znaju kakva su ovi gamad...

evo ti u prilogu kada je akontacija placena....nije proslo 3 dana uplacen je ostatak zato sto se znalo da ce biti napeto i decko koji radi tamo je rekao da kad ga isplatis tvoj je,nemoze nestat,i naravno placeno a motora nemaaa!

 

post-3186-12878998841801_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Tuzite ih odmah, nema sta da cekate!! Pa niste valjda nasli novac na ulici da vas ovako zezaju... Odmah u akciju >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

svima koji su suosjecali s nama zahvaljujem,ali evo novosti...stigao je!

 

Zahvaljujemo i gospodinu Suli(Silver doo) koji je nakon "uvjeravanja" isceprkao nesto u Karlovcu(citaj sloveniji)

 

post-3186-1287899913308_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Čestitam! Baš mi je drago da se agonija završila, okači nam neke slike da se divimo malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Čestitam! Baš mi je drago da se agonija završila, okači nam neke slike da se divimo malo.

 

hvala decki,stavit cu cim uhvatim malo vremena za fotich  ;D

 

Gordane,eto napokon cemo se upoznat,ispalo kako ispalo ali sada put negine,samo da padne registracija  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati 848evo

Ja se ovih dana vozikam po gradu na novoj ninji...

 

Sasvim lepo motorce.

 

Kupila drugarica u Mimotu, crne je boje, isporucen pre odprilike mesec dana.

 

Sta god vas interesuje slobodno pitajte pa da dobijete info iz prve ruke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C650 GT

I ja kada sam hteo da narucim sebi R125 kod Rodica, oni su mi rekli da moze stici tek u decembru mesecu, ali sta ce meni motor u sred zime?I jos kada bude bila sezona, motor ce biti star 1god...Ali skontao sam zasto,nece ovi u Nemackoj,Italiji,Spaniji da kupuju pred kraj godine i onda nama salju te motore da ih mi kupujemo.

Izvinite za malo off.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Ljudi ja sam zvao svuda i naravno niko Baby Ninju nema...E sad za sledecu sezonu kazu da ce biti, ali nemam pojma, nesto mi ta njihova prica...

 

U svakom slucaju bas je los trip kad za svoje pare ne mozes da dobijes nesto sto se u stvari prodaje...a tako silno zelis da potrosis te pare  :) :)

 

Jel ima neko neke informacije za sledecu godinu?  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Namučili smo se dok smo došli do ovog lepotana, nije baš bilo lako. Iako su ga neki od nas kupili očigledno je da ima interesovanja za novim kupovinama, motor je baš kao lutka, nema šta. Možemo mi sada da pričamo šta bi ko od nas voleo na njemu i kakvi su nam ukusi ali bi pored toga bilo korisno da čujemo od nekog ko ga ima kakav je pri ekspolataciji, da li ispoljava neke nedostatke, na šta treba obratiti pažnju kod izbora...

 

Ustvari, pošto bi još naših članova kupilo ovaj motor dobro bi bilo da oni koji ga imaju pokušaju da mu pronađu sve moguće i nemoguće nedostatke. To je jako važno zato što se sa fotografija nijedan ne vidi i zaista može da se priča ko bi šta voleo a ako postoji nešto što zaista nije uredu onda o tome može da kaže samo onaj koji ga ima i vozi.

 

Ako grešim ispravite me, samo želim da tema bude od koristi novim kupcima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja