Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI NINJA 250 ccm

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: zrenjanin

motor je stvarno extra!!!

dopada mi se jos vise od kad sam te(zlimanZR) prosle nedelje video na magistrali....

nadam se da ce moj biti kaparisan na sajmu u martu.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: trenutno bez

Čitam, čitam i ne mogu da verujem! Sad tek vidim koliko sam dobro prošao! Motor sam čekao 7 dana, papire još 5-6, i za to malo sam bio nestrpljiv. Odakle ljudima hrabrosti da tako lažu kupce? Strašno i neverovatno! I na kraju, naravno, kolegama što dočekaše svoje motore čestitam i želim puno bezbednih kilometara!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

cestitam na motoru!  ;D

 

a sto se tice mjenjaca,mora malo bit kruci to je kvakasaki(probaj malo na onom sarafu na rucici dotjerat)

 

pamet u glavu,a kaciga na njoj!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

Hvala na cestitkama  ;)

 

@fat boyOS sad cu da vidim za taj sraf, jer desava mi se da nekad nece da spusti brzine nanize (a jos malo pa ce na prvi servis tako da ce oni to sigurno srediti).

A kaciga je uvek na glavi vec godinama ;D.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Podgorica

Neka je sa srecom, imam par pitanja za vlasnike...

 

čuli smo koje su mu mane.. neudobrno sjedište, čudan položaj, tanka zadnja guma..

 

e sad...meni se svidja ovaj motor..al mislim da sam previsok za njega .. 188 sam visok.. uporedio sam ga sa xtx 660 kojeg sam vozio i čini mi se tačan. ... i niža je cijelih 8 cm... je li to puno ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

po meni, je bzvz uzimati 4T motor od 250 ccm. ako si pocetnik i imas ispod 18 godina normalno je da ces uzeti neku lepu 2T zujalicu(koja inace tera bolje od ninje 250), a ako ti je bzvz da vozis 125-icu, uzmes lepo 500-tku.nije motor od 500ccm tolika zver da ne moze da je kontrolise pocetnik. ovo od 250ccm(4T) je slabo, smori brzo. lepa je, sto je sigurno sigurno je. ali je vrlo mala(uska), kratka, i dosta niska. iskreno nisam ljubitelj ninje 250, zzr250 i takvih modela. ali naravno o ukusima ne treba raspravljati. u svakom slucaju neka ti je sa srecom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Petrovac na moru

tek sad vidjeh ovu temu i kolko mi se cini rekoste da ovaj motor tek izlazi kod nas,moguce da pricate o nekoj verziji za 2009 ali ja sam ovakav identican motor vidio u Budvi ljetos i bas pricao sa covekom i rekao mi da je 250ccm i kaze da cvaje od 125ccm ne mogu ni da mu se primaknu kolko je brz motor.takodje je bio zelene boje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25
link=topic=11493.msg389379#msg389379 date=1230040589]

tek sad vidjeh ovu temu i kolko mi se cini rekoste da ovaj motor tek izlazi kod nas,moguce da pricate o nekoj verziji za 2009 ali ja sam ovakav identican motor vidio u Budvi ljetos i bas pricao sa covekom i rekao mi da je 250ccm i kaze da cvaje od 125ccm ne mogu ni da mu se primaknu kolko je brz motor.takodje je bio zelene boje

 

Motor se uveliko prodaje i decko je poodavno okacio slike svog novog ljubimca,250ccm 4t.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ma nikad ne bih uzeo cvaju od 125ccm ako vec imam mogucnosti (mislim na godine) za nesto jace. Potrosnja je duplo manja od cvaje, zvuk je odlican i sa nekim pristojnim topovima proizvodi opasnu gramljvinu. Mala registracija, okretan u gradu, lepo izgleda nije prejak ali moze i da se potera ako treba do 180. Po meni naj bolji motor za pocetnike i ne zahtevne korisnike. Moj brat ga uzima sledece godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

Ma nikad ne bih uzeo cvaju od 125ccm ako vec imam mogucnosti (mislim na godine) za nesto jace. Potrosnja je duplo manja od cvaje, zvuk je odlican i sa nekim pristojnim topovima proizvodi opasnu gramljvinu. Mala registracija, okretan u gradu, lepo izgleda nije prejak ali moze i da se potera ako treba do 180. Po meni naj bolji motor za pocetnike i ne zahtevne korisnike. Moj brat ga uzima sledece godine.

 

maksimalna brzina male nindze je oko 155km/h! i ne znam bas kako ce se prodati kasnije. ali ko zna, mozda se i kod nas, kao kod amera pocnu voziti 4T 250-tke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Podgorica

Ma nikad ne bih uzeo cvaju od 125ccm ako vec imam mogucnosti (mislim na godine) za nesto jace. Potrosnja je duplo manja od cvaje, zvuk je odlican i sa nekim pristojnim topovima proizvodi opasnu gramljvinu. Mala registracija, okretan u gradu, lepo izgleda nije prejak ali moze i da se potera ako treba do 180. Po meni naj bolji motor za pocetnike i ne zahtevne korisnike. Moj brat ga uzima sledece godine.

 

maksimalna brzina male nindze je oko 155km/h! i ne znam bas kako ce se prodati kasnije. ali ko zna, mozda se i kod nas, kao kod amera pocnu voziti 4T 250-tke...

ne nego 110km/h...

 

po čemu su bolje cvaje oprosti ? po zvuku ? po izgledu ? po tome što se ne kvare?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Ma nikad ne bih uzeo cvaju od 125ccm ako vec imam mogucnosti (mislim na godine) za nesto jace. Potrosnja je duplo manja od cvaje, zvuk je odlican i sa nekim pristojnim topovima proizvodi opasnu gramljvinu. Mala registracija, okretan u gradu, lepo izgleda nije prejak ali moze i da se potera ako treba do 180. Po meni naj bolji motor za pocetnike i ne zahtevne korisnike. Moj brat ga uzima sledece godine.

 

maksimalna brzina male nindze je oko 155km/h! i ne znam bas kako ce se prodati kasnije. ali ko zna, mozda se i kod nas, kao kod amera pocnu voziti 4T 250-tke...

ne nego 110km/h...

 

po čemu su bolje cvaje oprosti ? po zvuku ? po izgledu ? po tome što se ne kvare?

 

Mislim da je covjek hteo reci da je bolje uzeti nesto jace 4T nego cvaju 125...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

po meni, je bzvz uzimati 4T motor od 250 ccm. ako si pocetnik i imas ispod 18 godina normalno je da ces uzeti neku lepu 2T zujalicu(koja inace tera bolje od ninje 250), a ako ti je bzvz da vozis 125-icu, uzmes lepo 500-tku.nije motor od 500ccm tolika zver da ne moze da je kontrolise pocetnik. ovo od 250ccm(4T) je slabo, smori brzo. lepa je, sto je sigurno sigurno je. ali je vrlo mala(uska), kratka, i dosta niska. iskreno nisam ljubitelj ninje 250, zzr250 i takvih modela. ali naravno o ukusima ne treba raspravljati. u svakom slucaju neka ti je sa srecom!

 

Komso (ZR) al se ti nalupa gluposti, inace imam 21 god. i motor za moje potrebe je odlican, nije uzak, ima mesta koliko voles i za vozaca i za suvozaca, da si ga video uzivo znao bi....

 

Ubrzanje od 0-100 je 5-6 sekundi pa ti vidi dal bi se smorio.... Moja relacija je cesto NS-ZR i za to mi je odlican pre svega zbog potrosnje.

 

A cvaja ni jedna ne moze da mu prismrdi (nadji mi zujalicu koja ce me oprati i imas vopi od mene, mozda MITO uspe ali sumljam), inace vozim motore od 14god (od kerece).

Registracija je 50e, trosi oko 3 - 3,5L, 2 osobe na njemu ni ne oseti a max speed 175 u mom slucaju.

Za ovih par meseci sam prezadovoljan samo sipaj i vozi....

A i ne zaboravite novo je novo a za 3800E (RS 5200) ne moze biti bolje, ja sam mislio da ce nesto zajebati za tu cenu ali ne postoji ni jedna zamerka, ipak je to kawasaki....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

@zlimanZR

Komso uzmi masinu pa se provozaj do centra u subotu. Bas bih voleo da ga vidim,jednom sam te samo  video na motoru ispred muzeja ali je bio mrak. I motor ti je odlican. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

@Titja

Bi rado al mi je ovde u NS-u u garazi (nisam stigao da ga doteram kuci u ZR, posle I servisa) pa je ostao ovde da prezimi...

Ove fabricke gume i nisu bas za mokro a iskreno i zima mi je da ga vozim do ZR-a cim otopli dogov. cemo se nesto...

BTW i tvoj motor je odlican ;D a svidjaju mi se i one torbe iz louisa bas nameravam da ih narucim, kako si zadovoljan?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

Ma nikad ne bih uzeo cvaju od 125ccm ako vec imam mogucnosti (mislim na godine) za nesto jace. Potrosnja je duplo manja od cvaje, zvuk je odlican i sa nekim pristojnim topovima proizvodi opasnu gramljvinu. Mala registracija, okretan u gradu, lepo izgleda nije prejak ali moze i da se potera ako treba do 180. Po meni naj bolji motor za pocetnike i ne zahtevne korisnike. Moj brat ga uzima sledece godine.

 

maksimalna brzina male nindze je oko 155km/h! i ne znam bas kako ce se prodati kasnije. ali ko zna, mozda se i kod nas, kao kod amera pocnu voziti 4T 250-tke...

ne nego 110km/h...

 

po čemu su bolje cvaje oprosti ? po zvuku ? po izgledu ? po tome što se ne kvare?

 

ajd bolje malo procitaj sta sam pisao! rekao sam da ako imas manje od 18 godina, da je normalno uzeti 2T motor do 125ccm! a kasnije da je PO MENI bzvz uzimati 4T 250-tku!! nigde ja nisam toliko hvalio cvaje! i da, PO MENI rs250 ima bolji zvuk i od mog sadasnjeg motora, aprilija rs250 je PO MENI lepsa od ninje250! MOJA misljenja, ako ti se ne svidja, dovidjenja! pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

po meni, je bzvz uzimati 4T motor od 250 ccm. ako si pocetnik i imas ispod 18 godina normalno je da ces uzeti neku lepu 2T zujalicu(koja inace tera bolje od ninje 250), a ako ti je bzvz da vozis 125-icu, uzmes lepo 500-tku.nije motor od 500ccm tolika zver da ne moze da je kontrolise pocetnik. ovo od 250ccm(4T) je slabo, smori brzo. lepa je, sto je sigurno sigurno je. ali je vrlo mala(uska), kratka, i dosta niska. iskreno nisam ljubitelj ninje 250, zzr250 i takvih modela. ali naravno o ukusima ne treba raspravljati. u svakom slucaju neka ti je sa srecom!

 

Komso (ZR) al se ti nalupa gluposti, inace imam 21 god. i motor za moje potrebe je odlican, nije uzak, ima mesta koliko voles i za vozaca i za suvozaca, da si ga video uzivo znao bi....

 

Ubrzanje od 0-100 je 5-6 sekundi pa ti vidi dal bi se smorio.... Moja relacija je cesto NS-ZR i za to mi je odlican pre svega zbog potrosnje.

 

A cvaja ni jedna ne moze da mu prismrdi (nadji mi zujalicu koja ce me oprati i imas vopi od mene, mozda MITO uspe ali sumljam), inace vozim motore od 14god (od kerece).

Registracija je 50e, trosi oko 3 - 3,5L, 2 osobe na njemu ni ne oseti a max speed 175 u mom slucaju.

Za ovih par meseci sam prezadovoljan samo sipaj i vozi....

A i ne zaboravite novo je novo a za 3800E (RS 5200) ne moze biti bolje, ja sam mislio da ce nesto zajebati za tu cenu ali ne postoji ni jedna zamerka, ipak je to kawasaki....

 

Komso, drago mi je da si ti zadovoljan motorom.znam da ima potrosnju vrlo malu, sto je odlicno, i da je reg. prava sitica! jedino sam rekao da ne ide toliko koliko svi govorite! i pri tome ostajem ;). i meni je na mom pisalo da sam isao 205, ali znam da on ne ide toliko! sem ako ga nisi nesto budzio ozbiljno.mali jeste, mozda meni, jer sam i seo bas na takav model. nekome je npr GPZ taman.tu sam pogresio, i izvinjavam se :)!...pozdrav, i ajdeee bre navrati u zr na deda mraza  :)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja