Jump to content

Moto Zajednica

Bajk rok misija 2012

Recommended Posts

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Pozdrav,

Ovo je super akcija,i cini mi se da je mnogo bolji dozivljaj od moto skupa.

Ja vozim Sprint Prince 125ccm,i planiram da idem ove godine,al nisam siguran dal bi bilo pametno krenuti na toliki put sa tim motorom.do sad me nije nigde izdao na putu,isao sam u cugu do 200 km...bez stajanja sa njim.a mozda bih otisao u povratku i do crne gore..pa vas pitam ako je neko iskusniji,dal bi smeo da krenem sa tim motorom na takav put,naravno sa umerenom voznjom i stajanjem svakih 100 km radi mog a i odmora masine.

Hvala puno

 

 

 

 

Samo će nam se kaSti :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Крагујевац
  • Motocikl: Honda cm 125 custom

Људи, немојте се бојати због данашњих инцидената. То се све дешавало у делу Космета где нема Срба (или их има врло мало), значи на путу К. Митровица-Приштина, тамо Шиптари имају потпуну контролу и могу да раде шта желе, али ми тамо не идемо. Ми пролазимо део од Јариња до К. Митровице где живе Срби и где у косовској полицији раде Срби и где Шиптари немају никаквог утицаја тако да ту не може бити никаквих проблема што се Шиптара тиче. Једино ако нас Кфор или Еулекс буду малтретирали, али нема разлога за тако нешто.

 

Него, полази ли неко из Крагујевца да се прикључим?

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Samo da dopunim,sada sam bio sa Mićom,sa nama ide i Neša Galija.

Kao što 007 reče,ne plašite se ovih dešavanja.Mi smo išli i zimus kao podrška našim na barikadama.Prolazimo isključivo kroz čistu srpsku teritoriju.Mi i idemo dole sa gitarama i motorima u pravu Bajk-Rock misiju.

Nadam se da će nas biti dosta da pokažemo našima da nisu zaboravljeni!

Ljudi idemo da podržimo svoj narod!

Videće ko nije bio da oni to znaju da cene.

Pozdrav i vidimo se u subotu.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Još jedan poziv za Šapčane i ljude iz okoline,koji žele da podrže braću:

Kretanje je u subotu ispred prostorija moto kluba "Čivija"(železnička stanica) u subotu u 8:00.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Pozdrav,

Ovo je super akcija,i cini mi se da je mnogo bolji dozivljaj od moto skupa.

Ja vozim Sprint Prince 125ccm,i planiram da idem ove godine,al nisam siguran dal bi bilo pametno krenuti na toliki put sa tim motorom.do sad me nije nigde izdao na putu,isao sam u cugu do 200 km...bez stajanja sa njim.a mozda bih otisao u povratku i do crne gore..pa vas pitam ako je neko iskusniji,dal bi smeo da krenem sa tim motorom na takav put,naravno sa umerenom voznjom i stajanjem svakih 100 km radi mog a i odmora masine.

Hvala puno

 

Svake godine u mojoj grupi ide neki kinez i bez problema nas prati jer vozimo oko 100km/h ... slobodno pali motor i budi bez brige .. ako nesto otkaze stani pored i masi neko ce stati sigurno ... a moz i da te slepamo do dole nikakav problem 1zdravo.gif

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

ma koje spavanje ja ne spavam od juče, puca me adrenalin pa samo ludujem :moto3:

 

 

snimak od prošle godine, ortak moj snimao :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Da još jednom ponovim poziv za sve one koji idu iz Zrenjanina ili Kikinde i okoline da se nađemo na benzinskoj pupmpi NIS na izlazu iz Zrenjanina prema Beogradu (preko puta opelovog prodajnog salona) u 07:45, i da u 08:00 krenemo svi zajedno prema Beogradu.

 

Vidimo se!!! :zdravo::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Najnovije :stabre:

 

BAJK ROK MISIJA

SUBOTA 30. POLAZAK ZA KOSOVSKU MITROVICU SA NISOVE PUMPE ZMAJ 2 (Novi Beograd) očekivana temperatura +35

 

I vest pre toga ko nije video.

 

POLAZAK U SUBOTU 30. JUNA U 10 SATI SA NISOVE PUMPE ''ZMAJ 2'' (pumpa iz pravca Šida ka Nišu na Novom Beogradu) DRUGO SIPANjE JE OKO 14 SATI U KRAGUJEVCU TAKOĐE NISOVA PUMPA ''KRAGUJEVAC 3'' (NASELJE STANOVO) OČEKIVANI DOLAZAK U KOSOVSKU MITROVICU JE OKO 18 SATI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Znači za vikend nas čeka odlično vreme i odlična zabava.

Ko nije išao kada bude video osmeh na licu Srba koji žive u Kosovskoj Mitrovici,neće moći da ostane ravnodušan.Oni osećaju da ih političari polako zaboravljaju,i naši iz centralne Srbije sada mnogo više razmišljaju o svojim problemima,pa tek kada mi dođemo vide da nisu potpuno sami.

Možemo da izdvojimo za svoje ljude,koji dole brane čast našeg naroda,jedan vikend i bar na trenutak osetimo kako oni žive već više od decenije.

Pozdrav i vidimo se ujutru!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Kragujevac

sta nam rade arnauti >:(

Bezpotrebno sra** i na kraju nista, sve sam junak do junaka kad se uhvati flase, trave ili sta vec?

Bacamo majce, bacili nam zastave zato sto izazivamo albance(siptare), a nasi ljudi na kosovu ispastaju neko naredno vreme... Ovi snimci nisu za zezanje! Lepo je otici na kosovo mirnim protestom se provozati motorom.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3500 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Uvek kada je trebalo (i kada je bilo "čupavo") sam se odazivao i išao gde je potrebno. Planirao sam da budem deo ekipe koja će sutra da pokaže svima da nas ima još koji ne prihvatamo "realno stanje na terenu". Nažalost, zbog smrti u porodici (juče sam sahranio oca) i obaveza koje takav događaj nameće, nisam u mogućnosti da (fizički) putujem sa vama. Ali biću uz vas. Srećan put!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda cbr600f 1998

Evo i novih informacija sa zvanicnog sajta:

 

Бајк Рок Мисију ће својим присуством увеличати 1500 до сада пријављених учесника, ово је шеста година од нашег првог заједничког одласка на Косово и Метохију. Полазак је са НИС-ове пумпе ''ЗМАЈ 2'' 30. јуна. 2012. године. у 10 сати. (субота)

 

http://www.bike-rock.com/v-podrska-srbima-na-kim.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Trenutno stanje u kosovskoj Mitrovici je MIRNO, kao i proteklih 10-ak dana. Administrativna linija se prolazi nesmetano uz posedovanje l.karte ili drugog dokumenta sa slikom (pasos ili v.dozvola).

I ovoga puta za nasu bezbednost brinuce pipadnici KPS iz stanice u Severnoj Mitrovici (Srbi).

Oni tzv. navijaci, bez problema su usli na Jarinje, dosli do mosta na Ibru u Mitrovici, popeli se na barikade i poceli da gadjaju kamenjem policajce na drugoj strani mosta. Izgleda da su bili pod dejstvom necega. Nastavili su put prema Gazimestanu, KPS ih je zaustavila u Vucitrnu i zato sto nisu imali "Kosovsko osiguranje" za autobuse, propratila ih je do administrativnog prelaza kod Podujeva- gde je doslo do sukoba.

Sa ove strane Ibra ste bezbedni i ne pokusavajte da eksperimentisete i da prelazite mostove ili da idete na "jug", jer tamo vaze sasvim druga pravila i bezbednost Srba je :stabre::neznam: Ne treba se izlagati riziku i provocirati nikoga bez nevolje, da se to ne bi "obilo o glavu" nama ovde, kada vi odete, a nas je, trenutno, zbog sezone odmora i raspusta u skolama i fakultetima, mnogo malo.

Mitrovcani i drugi Srbi sa KiM jedva cekaju vas dolazak.

 

Vidimo se ;)

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ne brini Deki mi i dolazimo da vama damo podršku.

NIšta osim vas nas ne interesuje.

Dolazimo motorima i nosimo gitare da se svi zajedno lepo provedemo.

Vidimo se sutra! :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Ne brini Deki mi i dolazimo da vama damo podršku.

NIšta osim vas nas ne interesuje.

Dolazimo motorima i nosimo gitare da se svi zajedno lepo provedemo.

Vidimo se sutra! :zdravo:

 

Tako je Saler,neka svima bude jasno da u Mitrovicu idemo da pruzimo podrsku nasoj braci na kosovu,ako nicim drugim ono bar licnim prisustvom,mi smo bajkeri, a ne huligani i nase oruzje na kosovu nek bude zvuk motora,gitara i pesma,vidimo se sutra braco :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Uvek kada je trebalo (i kada je bilo "čupavo") sam se odazivao i išao gde je potrebno. Planirao sam da budem deo ekipe koja će sutra da pokaže svima da nas ima još koji ne prihvatamo "realno stanje na terenu". Nažalost, zbog smrti u porodici (juče sam sahranio oca) i obaveza koje takav događaj nameće, nisam u mogućnosti da (fizički) putujem sa vama. Ali biću uz vas. Srećan put!

Ziko,

primi moje saucesce i Bog da dusu prosti tvojem ocu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja