Jump to content

Moto Zajednica

Bajk rok misija 2012

Recommended Posts

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

ACO610 - realno bi vama više odgovaralo Kraljevo. Verujem da to dosta zavisi od sponzora, bilo je obrazloženo u jednom od postova i zašto se kreće sa pumpe a ne od skupštine - takođe zbog sponzora... Ne znam da li ima ovde neko od organizatora, I'm just a messenger.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U srcu Honda Africa a u ruci BusPlus

ACO610 - realno bi vama više odgovaralo Kraljevo. Verujem da to dosta zavisi od sponzora, bilo je obrazloženo u jednom od postova i zašto se kreće sa pumpe a ne od skupštine - takođe zbog sponzora... Ne znam da li ima ovde neko od organizatora, I'm just a messenger.

 

Kill the Messenger :D

 

 

Verujem da bi bilo dobro da je Kraljevo ali izgleda da se uklapamo prema sponzorima.

 

Voleo bih stvarno da se neko od organizatora obrati. Neozbiljno sa njihove strane da zanemaruju ovako veliki bajkerski forum. Samo znaju da spinuju o broju motora u cifri 1500. Takođe ni reci o programu i ko nastupa u subotu u KM.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Da stvarno. Nigde nema ništa o sadržaju. Šta će se dešavati kad stignemo? Možda je to neko veliko iznenađenje? Najavljivali su i neke bajkere iz Rusije. Šta bi sa tim? Ili je i to samo patka ili spin što reče Durmitor 2000

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

ACO610 - realno bi vama više odgovaralo Kraljevo. Verujem da to dosta zavisi od sponzora, bilo je obrazloženo u jednom od postova i zašto se kreće sa pumpe a ne od skupštine - takođe zbog sponzora... Ne znam da li ima ovde neko od organizatora, I'm just a messenger.

 

Kill the Messenger :D

 

 

 

To je i meni palo na pamet, ali tek kada sam kliknuo "Pošalji" :D

 

 

 

Možda nas na kvarno navlače da odemo u KM, a onda svakom po pušku :lol:

Slažem se da je malo informacija, čuo sam da je bilo dosta poteškoća u organizaciji ove godine, mada nije to bilo teško zaključiti ni ovako jer do pre par dana na sajtu misije su bile prošlogodišnje fotke i informacije http://www.bike-rock.com/

 

Predpostavljam da će biti YU Grupa, ipak su oni članovi HD Srbija :)

 

aj' malo motivacija :)

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1147 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Za sada samo nas dvojica iz bratske Sremske Mitrovice :neznam: ,izgleda da cemo se prislepati komsijama iz Sapca ako nas

 

prime :zdravo:,pozdrav za sve!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

"Данас нама кажу, деци овог века,

Да смо недостојни историје наше,

Да нас захватила западњачка река,

И да нам се душе опасности плаше.

Добра земљо моја, лажу! Ко те воли

Данас, тај те воли. Јер зна да си мати;

Јер пре нас ни поља ни кршеви голи

Не могаше другом свесну љубав дати."

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

 

ova verzija, da se naježiš

 

 

 

 

Ova prva je sa kompilacije Familije Srpskih Navijača, a druga sa poslednjeg albuma, i obe kidaju! :)

 

 

ja čuvam jednu specijalnu za sutra :)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

meni na bočnim stranama stoji znak "bjb mrle", pa kome vidi neka se javlja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

da da, "Znaš li ko te ljubi silno" 357 i "Molitva" od Brejkersa i još dosta stvari, samo se teško probilo po warezima disk nikad nisam ni video, to je izdato sa blagoslovom nekadašnjeg vladike Raško Prizrenskog Artemija, "Pravoslavni rock 'n' roll".

 

 

e i ova se uklapa u temu :)

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Još nismo ni krenuli, ali ipak da pitam: Da li je neko zainteresovan da u povratku odemo do Đuđevih Stupova i oca Gerasima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

ACO610 - realno bi vama više odgovaralo Kraljevo. Verujem da to dosta zavisi od sponzora, bilo je obrazloženo u jednom od postova i zašto se kreće sa pumpe a ne od skupštine - takođe zbog sponzora... Ne znam da li ima ovde neko od organizatora, I'm just a messenger.

 

Generalni sponzor je NIS, a nisovih pumpi ima u savakom mjestu u Srbiji, u Kraljevu, Čačku, Raskoj i drugim mjestima, tako da prica o sponzorstvu nema veze jer nije sponzor pumpa u nekom mjestu nego NIS, a njima nije bitno gdje ce se sipati, ali iza toga stoji nesto drugo ali to vise nije bitno.

 

Ja imam oko 900 km do Kosovske Mitrovice i nazad, sipacu gorivo za svoje pare, zaboli me kurac za neci šićar, samo neka je na čast svakome, ako je uopste neki i imaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2361 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

ACO610 - realno bi vama više odgovaralo Kraljevo. Verujem da to dosta zavisi od sponzora, bilo je obrazloženo u jednom od postova i zašto se kreće sa pumpe a ne od skupštine - takođe zbog sponzora... Ne znam da li ima ovde neko od organizatora, I'm just a messenger.

 

Generalni sponzor je NIS, a nisovih pumpi ima u savakom mjestu u Srbiji, u Kraljevu, Čačku, Raskoj i drugim mjestima, tako da prica o sponzorstvu nema veze jer nije sponzor pumpa u nekom mjestu nego NIS, a njima nije bitno gdje ce se sipati, ali iza toga stoji nesto drugo ali to vise nije bitno.

 

Ja imam oko 900 km do Kosovske Mitrovice i nazad, sipacu gorivo za svoje pare, zaboli me kurac za neci šićar, samo neka je na čast svakome, ako je uopste neki i imaju.

Da li znas sta to drugo stoji iza sipanja u Kragujevcu,ili to kazes samo da bi rekao nesto.Ako znas da se manipulise sa nama kazi pa da svi znamo. Mozda bi svi trebali da sipamo za svoje pare,da se solidarisemo medjusobno. Ili da ne idemo u opste. Eno i na FB prozivanje,Pita kolega bajker ko ce od nas biti Brankovic? Ne razumem cemu sve to?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2848 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Da li znas sta to drugo stoji iza sipanja u Kragujevcu,ili to kazes samo da bi rekao nesto.Ako znas da se manipulise sa nama kazi pa da svi znamo. Mozda bi svi trebali da sipamo za svoje pare,da se solidarisemo medjusobno. Ili da ne idemo u opste. Eno i na FB prozivanje,Pita kolega bajker ko ce od nas biti Brankovic? Ne razumem cemu sve to?

 

 

 

Bože, pa to je stari srpski običaj. Zove se svađa, nesloga. Nisi znao? :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

Mislim da je sipanje benzina na ove 2 pumpe iz prostog razloga sto najveci deo bajkera dolazi iz tog pravca, odnosno prolazi tim putem, da kazemo sigurno nekih 70%, sta bi bilo da stave tocenje na sve strane Srbije zbog 1/4 ostalih bajkera, cela drzava bi odjednom ,,isla,, na Kosovo, i zloupotrebila sponzorstvo nis-a, naravno da mislim da svi treba da budemo JEDNAKI, ali sta je tu je, ja to ne bih gledao kao neku zaveru. I da nece da mi daju tih pisljivih 20l benzina, sipao bih sam, jer odlazak na Kosovo nema cenu. Tako da ne kvarite atmosferu pred put.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Što se tiče sipanja znam nešto iz prve ruke pa da objavim.NIS kao generalni sponzor je zahtevao da sipanje bude isključivo na pumpama koje su urađene(brendirane)po novom NIS-ovom sistemu.

Za sada te dve pumpe na kojima sipamo ispunjavaju uslove.Prva pumpa je pumpa sa koje se polazi a druga je morala biti na nekih 200 km dalje jer dosta motora može da pređe samo 200 km sa rezervoarom.Imao sam prilike da pričam sa Mićom(predsednikom HD-a)o tome u nedelju veče u našem lokalu pa znam.

Kada ti momci nešto organizuju nemamo prava ništa da komentarišemo jer se ja sećam kada je HD Srbija plaćao svo naše gorivo i bendove koji su svirali na Kosovu.

Pozdrav i nadam se da se vidimo u Kosovskoj Mitrovici! :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Da li neko moze da mi odgovori, da li j

e problem, ako imam samo potvrdu o polozenoj A kat. Posto nisam stigao jos da je upisem u dozvolu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

ko svira ove godine mislim nije bitno čisto bi voleo da znam :neznam:

Lokalni Beogradski bendovi.Čuo sam par puta te momke u Čorba kafeu i odlično zvuče.Neće biti zvučnih imena ali veruj da će provod i uz ove bendove biti odličan.Pozdrav Minja i vidimo se u Mitrovici. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja