Jump to content

Moto Zajednica

Bajk rok misija 2012

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Snimao sam sa mosta u M.M Lugu prolazak kolone na izlasku iz Beograda ali ne mogu da postavim video-klip jer ima 58 MBkako da ga postavim?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Ovde u KM pocele su probe i stelovanja ozvucenja pre oko 1/2 sata. Naoblacilo se i mnogo je prijatnije nego jutros. Ne verujem da ce kisa.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Pljusak od 10-ak minuta u KM doneo je malo osvezenje. Nadam se da ce kisa zaobilaziti kolonu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Poceli su da pristizu na Jarinje. Kako su me obavestili skupljaju se ispred prelaza. Dakle za 45 minuta evo ih u KM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Svaku srecu i bezbednost svim bajkerima najiskrenije zelim.

Dobrom i postenom Ziki moje saucesce.

RADOST JE VECA OD TUGE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Sta to bi juce na Gazimestanu, Bajkelu i ostale neshto shipci ( rosa) zezali!? Tipa skidaj majcu boje kluba, pa ih ovi odj.... :care: :care: :care:

 

 

Svekrva išla 28.06......kao i prošle godine u organizaciji naše crkve... maltretirali ih.......tražili da skinu bilo kakvo obeležje pa čak kao i krstiće koje su nosili oko vrata...čak i deci..... 1hmm.gif..............sve to skupili ljudi u jedan čaršav pa kao kad se vrate da uzmu....tamo stigli u 11:30.....počela služba....a rekli im da se spreme da u 12:00 budu u autobusima da krenu nazad....jer neće imati pratnju policije...ma tipično....zaj.....verovatno da bi ljudi iz ovih delova Srbije odustali da dolaze za Vidovdan na Gazimestan .............tako da i meni takođe mnogo drago što su ih odj.... :takoje:

 

 

 

 

Srećan put svim bajkerima neka vas Bog čuva kao i naš narod na Kosovu! Jedva čekam da nama koji nismo mogli poći ovaj put sa vama postavite slike i snimke! :zdravo:

 

518875.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno/vest/zvecan-bajker-iz-zemuna-tesko-povreden-pao-s-motora/45797.phtml

 

Motociklista iz Beograda teško je povređen večeras oko 22 sata u Zvečanu na severu Kosova, kada je pao sa motora.

Dežurni lekar u mitrovičkoj bolnici, ortoped Dragiša Milović, rekao je Tanjugu da pacijent ima teške povrede ekstremiteta.

 

 

Povređenom bajkeru se ukazuje pomoć u mitrovičkoj bolnici, gde je kolima hitne pomoći prebačen.

 

 

Povređeni je M. Ž. iz Zemuna, rečeno je Tanjugu u bolnici.

 

 

Do nesreće je došlo na putu Zvečan-Kosovska Mitrovica u mestu Rudare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno/vest/zvecan-bajker-iz-zemuna-tesko-povreden-pao-s-motora/45797.phtml

 

Motociklista iz Beograda teško je povređen večeras oko 22 sata u Zvečanu na severu Kosova, kada je pao sa motora.

Dežurni lekar u mitrovičkoj bolnici, ortoped Dragiša Milović, rekao je Tanjugu da pacijent ima teške povrede ekstremiteta.

 

 

Povređenom bajkeru se ukazuje pomoć u mitrovičkoj bolnici, gde je kolima hitne pomoći prebačen.

 

 

Povređeni je M. Ž. iz Zemuna, rečeno je Tanjugu u bolnici.

 

 

Do nesreće je došlo na putu Zvečan-Kosovska Mitrovica u mestu Rudare.

sad sam tuda prošao sa motorom i video gužvu ali nisam znao o čemu se radi, bio sanitet nisam ni pomislio da je bayker :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

Povređeni bajker M. Ž. iz Zemuna, koji je sinoć pao s motora na putu u blizini Zvečana, prevezen je na lečenje u Klinički centar Srbije u Beogrdu i njegovo stanje je stabilno, izjavila je upravnica bolnice u Kosovskoj Mitrovici Milena Cvetković

 

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/331002/Povredjeni-motociklista-prevezen-u-beogradski-Klinicki-centar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

@Ugac

Hvala druze,odlicna fotka :takoje: Imas pice od mene ili kad dodjes u Rasku ili ja u Kv,juce sam bio u zurbi ali sledeci put pijemo nesto obavezno :zdravo:,inace da kazem da smo se Ugac i ja upoznali bukvalno minut pre nego sto je nastala fotografija.

 

Inace bilo je fenomenalnooooo,odlicno raspolozenje,dobro drustvo,zezanje,vreme nas posluzilo,bilo je malo i padova ali valjda su svi dobro,bice i od mene neka slicica samo da malo odmorim.Veliko hvala Maxxi sa foruma sto nas je otpratio do Zmajeve pumpe,pozdrav naravno i za kolege sa foruma Rne i Durmitor2000 koje sam upoznao na skupu :zdravo:

 

@Brki82

Hvala za rukavice,juce su mi odradile posao vrhunski :takoje:

 

@Niksloter

Hvala sto si se ponudio da kolegi i meni pokazes put,nismo hteli da te cimamo jer je Maxxa ujedno isao u tom pravcu pa nam je on pokazao,hvala u svakom slucaju :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

@Ugac

Hvala druze,odlicna fotka :takoje: Imas pice od mene ili kad dodjes u Rasku ili ja u Kv,juce sam bio u zurbi ali sledeci put pijemo nesto obavezno :zdravo:,inace da kazem da smo se Ugac i ja upoznali bukvalno minut pre nego sto je nastala fotografija.

 

Inace bilo je fenomenalnooooo,odlicno raspolozenje,dobro drustvo,zezanje,vreme nas posluzilo,bilo je malo i padova ali valjda su svi dobro,bice i od mene neka slicica samo da malo odmorim.Veliko hvala Maxxi sa foruma sto nas je otpratio do Zmajeve pumpe,pozdrav naravno i za kolege sa foruma Rne i Durmitor2000 koje sam upoznao na skupu :zdravo:

 

@Brki82

Hvala za rukavice,juce su mi odradile posao vrhunski :takoje:

nema na cemu drugar,to ti je nagrada za uspesno odvezenu endurijadu u Kraljevu :zdravo:

Vidim da si se lepo proveo i uzivao i drago mi je zbog toga,jer znam koliko ti bajk-rock misija znaci,pozz drugar

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 636 03'

Malo pre stigo u NS,bio sam prvi put i mogu reci samo da mi je krivo sto nisam isao i prosle godine.Nikakvih neprijatnosti nije bilo ni na granici ni na Kosovu.

Ko je bio otice opet,ko nije bio mora otici :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3127 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Mi dođosmo pre pola sata. Prepuni pozitivnih utisaka. Kada se malo slegne napisaću još koju.

 

Ko nije bio, zajebao se.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja