Jump to content

Moto Zajednica

Honda Varadero 1000 VA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Treba da te brine ali najbolje da probas. Uzmi u obzir da je 250kg suv i da je dosta visi od bandita.

Ima ljudi tvojih gabarita koji voze varadera i potvrdice ti da je crashbar najbolja investicija.

Sve ostalo je super.

 

Kapiram da bi bilo najbolje da probam, samo ne znam nikog ko ima varadera 1000 :) ili kad budem gledao oglase, pogledam probam pa ako je sve ok uzecu najverovatnije. A vidim da si iz NS - kakav je po gradu? Verujem da nema provlacenja, ali jel predstavlja problem voznja po NS ili je ok s obzirom da je sve ravno i sve pravo? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Napiši PP našem članu Quasar, Davoru, on ima Varadera, iz N. Sada je i sigurno će ti pomoći :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19

Sto se mene tice mozemo se naci da pogledas motor. Pusti mi PM ako hoces posto sam na poslu bajkom.

Provlacenje je diskutabilno pogotovo zbog kulture saobracaja kakvu mi imamo mada nije nemoguce.

Meni je on po gradu lak za voznju jer mi je motor knap. Da je malo veci bi bilo bolje :D

Ja imam suprotan problem od tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ja sam visok 175cm i imam oko 75kg

 

Sa obe strane mi stopala na pola dodiruju kada stojim... t.j. po pola tabana. Nemam nikakvih problema sa stajanjem sa voznjom, sa provlacenjen... sa 3 kofera i suvozacem, tezinom, nisacim.

 

Mnogi pricaju da je pretezak, prekabast, da je tezak u manevrisanju pri malim brzinama... ja tvrdim da nista od toga nije istina. Vozim ga vec nekoliko godina na putovanjima i po NS-u na posao. Provlacim se u saobracaju u spicevima koliko mogu, ali zbog nase saobracajne kulture je to veoma ograniceno... Kakvo je stanje u spicu u gradu tesko se i sa skuterom provuci dobrano.

 

Generalno meni je Vara laksa za voznju i manevrisanje, i deluje lakse od Afrike. Udoban, pokretljiv i ima mnogo rezerve snage kada zatreba. Veoma sam zadovoljan motorom.

 

Ako zelis da probas, testiras, cimni me na 063/506-461 da se dogovorimo nesto. Radnim danima sam na poslu od 8-16h a posle mozemo da se vidimo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 818 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

190 cm i 90 / 92 kg , meni bi odgovaralo da je sjediste visocije par santimetara.

Varadero nije motor za grad, i ako ja sa njim idem na posao i provlacim se bez problema kroz guzvu, ipak je on namijenjen za putovanja.

 

Za tvoju visinu bih ti preporucio Yamahu Fazer 8, koja bi te super sluzila i za put i po gradu.

 

Mozda i da pokusas da spustis sjediste na Varaderu, a i ako vec hoces tu klasu motora onda ni Strom 1000 nije los izbor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ja sam sad shvatio da sam napisao visinu 168. :D Neka bude 178, promasio sam tipku! :) Jel to menja situaciju?

 

Ja imam 175 i nemam nikakvih problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Ja sam sad shvatio da sam napisao visinu 168. :D Neka bude 178, promasio sam tipku! :) Jel to menja situaciju?

Menja sigurno,... onda nemaš problema 0takoje.gif, samo navali na konja!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honada Varadero XL1000V

cisto jedan savet, nikad ne staj ni na najmanju nizbrdicu ako ne mozes da krenes prema napred... ja sam 187cm i 110kg ali odgurivanje u nazad je velik problem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Herceg-Novi
  • Motocikl: Honda XL 1000 V

Pazario preko Milosa na E bay.Izaslo 28 e kuci.

Pa valjda SD 01 2001. je godiste.

 

Миљане,сад право доље код нас да пробаш платине...чекамо те1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 336 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Mislim da ce biti tako.Za 1. maj smo na Tari pa bi valjalo se provozati dole do tebe neki dan.Javljam ti se ranije samo da se dogovorimo nas 4 motora sa sve zenama.Moramo nesto dolje bukirati to se sad tako kaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19

Lepo lepo. Kazi mi jel ti taj X-screen resava problem kratkog vizira ? Koliko si visok ?

Fin asfalt. Jel moze neka ruta ture ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW 1200 GS Adventure

Zdravo druze! X-screen sam na motor postavio pred onu nasu turu od prosle godine, 7.300 km. SVIH 7.300 km sam prevezao otvorene kacige! Visok sam 185. Sto se vizira tice, stabilan i do nekih 250 km/h sto je i vise nego dovoljno, pri bilo kakvoj brzini nema neprijatnog fijukanja vetra. Sve u svemu nije promasaj vec odlican komad opreme! Sto se voznjice tice, samo jedna kratka vikend voznja, ali sa pravim drustvom, Valjevo-Divcibare-Valjevo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja