Jump to content

Moto Zajednica

Reakcije motociklista na greske vozaca automobila...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Znaci svako sa spiska uplati na koji ziro racun 1290 din?

Ziro racun :?

 

1.Laki_90,

2.mvSHOEI,

3.saler,

4.LuckyVladano,

5.nikola92,

6.AlexBGD,

7.Čeh,

8.Mina,

9.Nensy,

10.Andreja.

 

Samo da ne bude neka falserica :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Javicu vam na pp ziro racun ujutru, a bilo bi dobro da svi uplatite ili dostavite novac u sto kracem roku, jer sto pre porucimo, pre ce da stigne, i moci cemo da :moto3: , i iskaljujemo >:(:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Javicu vam na pp ziro racun ujutru, a bilo bi dobro da svi uplatite ili dostavite novac u sto kracem roku, jer sto pre porucimo, pre ce da stigne, i moci cemo da :moto3: , i iskaljujemo >:(:)

 

Taman posla da ce to da sluzi za iskaljivanje besa ili nesto ne daj boze slicno :zvizduk:

To ce da sluzi prvobitnoj nameni a to je spasavanje u slucaju nesrece :takoje:

 

Samo pusti svima na PP broj ziro racuna da uplatimo svi polako!

 

mvSHOEI jel ti porucujes....da znam kome dajem novce?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Izvinite drugari ako može neko meni da pošalje sms-om na mobilni,jer sutra najverovatnije neću biti u prilici da pregledam bilo šta na internetu.Moj telefon je :064/11-88-103.Unapred zahvalan. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Ne porucujem ja, vec sam se dogovorio sa clanom ebay da on poruci, ali cu ja skupljati novac,primiti posiljku i naravno svima javiti kada stigne i podeliti (poslati).

 

@saler javljam ti br ziro racuna

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Zainteresovan sam i ja za razbijac, pa ako bude moglo turite me na spisak. :D

 

Ja sam inace zaista mirna osoba i imam jako veliki prag tolerancije ali kad bas neko resi da me ubije i kad u tome ne uspe i nastavi da mi skace po glavi, onda samo u sekundi planem, proradi mi adrenalin i ne znam sta radim. U saobracaju za 5000km koliko sam presao sa prethodnim motorom sam imao 5 okrsaja i to 3 sa taksistima.Primer, isece me taksista kod Hrama u ulici u kojoj ja imam prednost i ja zavrsim na trotoaru u autobuskoj stanici. Mislite da je dosao da vidi da li sam ceo? Jok, baja iskocio napolje i krenuo da mlati rukama i da se dere kako sam mu izleteo. Ja stojim zaprepscen i ne verujem sta se desilo a baja mi prilazi i krece da me gurka jer misli da ga kuliram. Tu je bio kraj, samo se secam neke zene koja je krenula da vristi, i lika koji izlazi iz automobila iza i pokusava da me skloni... Da ne pominjem da mi je takodje uvredjeni taksista otvorio vrata na gazeli i zabranio prolaz izmedju kolona... >:( >:(>:(

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

... Da ne pominjem da mi je takodje uvredjeni taksista otvorio vrata na gazeli i zabranio prolaz izmedju kolona... >:( >:(>:(

 

Dosta si se ti okrsio za tih 5000. Ja to ne dozivim ni u 50000.

LM, ovo zadnje ocigledno vise nije "saobracajno pitanje" vec cist bezobrazluk.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3504 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Do pre desetak godina nosio sam sa sobom na putovanjima pištolj (Luger-Parabelum P-08). I par puta je njegovo "prisustvo" zaista "smirilo strasti" i omogućilo da ne dođe do okršaja.

Međutim u međuvremenu se meni dosta "skratio fitilj", a namnožilo se i baraba na putu, pa sam (iz straha da ne dođem u poziciju da oružje upotrebim), pištolj ustupio jednom prijatelju (kolekcionaru).

A evo događaja od pre desetak dana: Putujem motorom kasno noću iz Niša prema Aleksincu (lokalni put). U selu Tešica prvo čujem glasnu muziku ("Basovi") a zatim, sa sporednog puta, a neposredno ispred mene izlaze četiri automobila! Svi imaju uključena sva četiri migavca. Kočim i pustim ih da se uključe (jer mi drugo ne preostaje). Kroz naselje idu oko 80-100km/h, a na izlasku usporavaju na 30-40. Pokušavam par puta da ih preteknem, ali mi ne dozvoljavaju (prelaze na moju stranu i "zatvaraju me"). Momci iz automobila (neki kroz zadnje staklo, a neki su "izašli" i kroz bočne prozore) prikazuju mi ceo "arsenal" (srednji prst, lakat, .....), a tip iz zadnjeg auta me u jednom trenutku kroz otvoren prozor gađa nečim (mislim da je bila narandža). Odgovorio sam im jedino tako što sam sledećih desetak kilometara išao iza njih sa upaljenim dugim svetlima (xenon). Nijedan auto nije imao registarsku tablicu. Isključili su se sa ovog puta nakon izlaska iz Žitkovca i otišli prema selu Suhotno.

U automobilima je bilo ukupno petnaestak osoba (očigledno ili pijanih ili drogiranih).

Upravo zbog ovakvih situacija ne nosim sa sobom bilo kakvo "sredstvo" koje bi mi omogućilo da se obračunavam sa nasilnicima i barabama na putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12250 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Mile, nemo'š da upoređuješ koliko - toliko uređenu državu i saobraćaj sa ovim divljacima i džunglom u Bgd :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ***, 162 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: R1200GSA

Da mi predjemo na stvar.

U jednoj posiljci moze biti najvise 10 Resqume-ca. Ukupna suma bi bila oko 113eura ili 12880 dinara, sto bi podelili na 10 jednakih delova.

Suma mora da se uplati unapred u celokupnom iznosu a rok dospeca je 25-30 radnih dana od dana porucivanja.

 

Predlazem da se izvrsi porudzbina za prvih 10 clanova sa spiska , ostali da li se slazu sa tim?

 

A jel znate da se za poklone preko 70e, odnosno komercijalne posiljke preko 50e placa carina? Ne znam da li je jos uvek tako, ali ako kupujete vise od 1 kom, to je znaci za dalju prodaju. Onda mora spediter, firma, komplikacije. Malo se raspitajte pre neko sto porucite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

 

 

A jel znate da se za poklone preko 70e, odnosno komercijalne posiljke preko 50e placa carina? Ne znam da li je jos uvek tako, ali ako kupujete vise od 1 kom, to je znaci za dalju prodaju. Onda mora spediter, firma, komplikacije. Malo se raspitajte pre neko sto porucite.

 

Ne znam koliko ste me razumeli, posiljku ce poruciti Milos sa foruma, nick "ebay". Decko se bavi time i kaze da te sitne posiljke ne podlezu carini, stoga sam i zainteresevanima napisao krajnju(njegovu) cenu sa postarinom do Srbije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Do pre desetak godina nosio sam sa sobom na putovanjima pištolj (Luger-Parabelum P-08). I par puta je njegovo "prisustvo" zaista "smirilo strasti" i omogućilo da ne dođe do okršaja.

Međutim u međuvremenu se meni dosta "skratio fitilj", a namnožilo se i baraba na putu, pa sam (iz straha da ne dođem u poziciju da oružje upotrebim), pištolj ustupio jednom prijatelju (kolekcionaru).

A evo događaja od pre desetak dana: Putujem motorom kasno noću iz Niša prema Aleksincu (lokalni put). U selu Tešica prvo čujem glasnu muziku ("Basovi") a zatim, sa sporednog puta, a neposredno ispred mene izlaze četiri automobila! Svi imaju uključena sva četiri migavca. Kočim i pustim ih da se uključe (jer mi drugo ne preostaje). Kroz naselje idu oko 80-100km/h, a na izlasku usporavaju na 30-40. Pokušavam par puta da ih preteknem, ali mi ne dozvoljavaju (prelaze na moju stranu i "zatvaraju me"). Momci iz automobila (neki kroz zadnje staklo, a neki su "izašli" i kroz bočne prozore) prikazuju mi ceo "arsenal" (srednji prst, lakat, .....), a tip iz zadnjeg auta me u jednom trenutku kroz otvoren prozor gađa nečim (mislim da je bila narandža). Odgovorio sam im jedino tako što sam sledećih desetak kilometara išao iza njih sa upaljenim dugim svetlima (xenon). Nijedan auto nije imao registarsku tablicu. Isključili su se sa ovog puta nakon izlaska iz Žitkovca i otišli prema selu Suhotno.

U automobilima je bilo ukupno petnaestak osoba (očigledno ili pijanih ili drogiranih).

Upravo zbog ovakvih situacija ne nosim sa sobom bilo kakvo "sredstvo" koje bi mi omogućilo da se obračunavam sa nasilnicima i barabama na putu.

Žiko ja njih ne razumem,ti divljaci u automobilima(uglavnom klinci) su se zadnjih par godina baš nešto "napalili" na nas motoriste.Da li to leče komplekse što nemaju motor ili se dokazuju pred devojkama koje se i dalje radije voze na motoru nego u automobilu bez obzira koliko auto košta ne znam.Ako neko od njih čita neka zna da tako neće rešiti ništa već samo pravi probleme i sebi(neko će ga prebiti) i nama(pašćemo) nego neka kupi motor a mi ćemo im polako prenositi iskustva.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3504 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

saler user_popup.png

Postavljeno Danas, 15:34 PM

 

snapback.pngzika56, on 18 April 2012 - 12:48 PM, said:

 

Do pre desetak godina nosio sam sa sobom na putovanjima pištolj (Luger-Parabelum P-08). I par puta je njegovo "prisustvo" zaista "smirilo strasti" i omogućilo da ne dođe do okršaja.

Međutim u međuvremenu se meni dosta "skratio fitilj", a namnožilo se i baraba na putu, pa sam (iz straha da ne dođem u poziciju da oružje upotrebim), pištolj ustupio jednom prijatelju (kolekcionaru).

A evo događaja od pre desetak dana: Putujem motorom kasno noću iz Niša prema Aleksincu (lokalni put). U selu Tešica prvo čujem glasnu muziku ("Basovi") a zatim, sa sporednog puta, a neposredno ispred mene izlaze četiri automobila! Svi imaju uključena sva četiri migavca. Kočim i pustim ih da se uključe (jer mi drugo ne preostaje). Kroz naselje idu oko 80-100km/h, a na izlasku usporavaju na 30-40. Pokušavam par puta da ih preteknem, ali mi ne dozvoljavaju (prelaze na moju stranu i "zatvaraju me"). Momci iz automobila (neki kroz zadnje staklo, a neki su "izašli" i kroz bočne prozore) prikazuju mi ceo "arsenal" (srednji prst, lakat, .....), a tip iz zadnjeg auta me u jednom trenutku kroz otvoren prozor gađa nečim (mislim da je bila narandža). Odgovorio sam im jedino tako što sam sledećih desetak kilometara išao iza njih sa upaljenim dugim svetlima (xenon). Nijedan auto nije imao registarsku tablicu. Isključili su se sa ovog puta nakon izlaska iz Žitkovca i otišli prema selu Suhotno.

U automobilima je bilo ukupno petnaestak osoba (očigledno ili pijanih ili drogiranih).

Upravo zbog ovakvih situacija ne nosim sa sobom bilo kakvo "sredstvo" koje bi mi omogućilo da se obračunavam sa nasilnicima i barabama na putu.

Žiko ja njih ne razumem,ti divljaci u automobilima(uglavnom klinci) su se zadnjih par godina baš nešto "napalili" na nas motoriste.Da li to leče komplekse što nemaju motor ili se dokazuju pred devojkama koje se i dalje radije voze na motoru nego u automobilu bez obzira koliko auto košta ne znam.Ako neko od njih čita neka zna da tako neće rešiti ništa već samo pravi probleme i sebi(neko će ga prebiti) i nama(pašćemo) nego neka kupi motor a mi ćemo im polako prenositi iskustva.Pozdrav.

Grešiš prijatelju! Baraba ostaje baraba u svakoj situaciji. Takav bi se isto tako ponašao i kada vozi motor. Uostalom, imamo često situaciju da vidimo i takve motocikliste, a isto tako se i na ovom forumu povremeno javljaju kolege "bajkeri" koji opravdavaju slično ponašanje (kada su u pitanju motociklisti-nasilnici).

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

U pravu si druže,ali ja još živim u iluziji da samo ne znaju šta rade.Misle da postaju frajeri takvim ponašanjem.Doduše velikom broju takvih smo mi iz "Čivije"pričali,učili,davali primer ali teško da smo nekoga urazumili.A opet sa druge strane i jedan koji se urazumi daje do znanja da je trud uložen u njih vredeo.Pozdrav i nadam se da se vidimo negde na jugu ove godine. :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: Beograd

Meni se desilo da vozim autoputem u desnoj traci iz pravca Gazele ka Autokomandi i da jedan debil u Golf dvojci hoce naprosto da me izgura sa puta, sto je najgore ja ga i nebh ni primetio da mi devojka nije skrenula paznju na njega, pa sam uspeo malo da se sklonim u stranu a malo je falilo da me pogodi u koleno desnim krilom. A sto je najbolje kreten mi pokazuje rukom kao da se sklonim jer mu smetam! >:( Pedercina je hteo da skrene ka kruznom toku u bul. oslobodjenja ali kad sam ga pretekao i stao ispred njega i krenuo da silazim sa motora pacijent je odlucio da se vrati na auto-put i pobegne.

Jedva me je devojka smirila da ga ne stignem(nece motor da ide bez kljuceva)

A sigurno bi dobio slomljenu vilicu i potom bi mu prevrnuo auto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Jedno vrjeme sam na autu imao pandursku sirenu. Na bjelom golfu 1 sa spojlerima, nije mogao da prodje kao pandurski auto ni u crtanom filmu. Ali u strahu su velike oci. Pusti je da zajauce 2-3sekunde i svi bahati i samouvjereni se tope ko popisani snesko. Nema parkiranja na sred ceste sa sva 4 zmigavca, nema dugih razgovora kroz prozor, nema gasiranja i blokiranja, nema svih onih slucajeva bahatosti a nisu ni pogledali koga zajebavaju. Doduse ne moze da spasi od oduzimanja prednosti i slicnih kamikaza, ali moze da uozbilji mnoge neozbiljne. Ne mogu da prezalim sto sam ostao bez te sirene, ali posto je bila kucna radinost, cim nadjem neku dobru i kompaktnu hornu pravim je opet :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Jedno vrjeme sam na autu imao pandursku sirenu. Na bjelom golfu 1 sa spojlerima, nije mogao da prodje kao pandurski auto ni u crtanom filmu. Ali u strahu su velike oci. Pusti je da zajauce 2-3sekunde i svi bahati i samouvjereni se tope ko popisani snesko. Nema parkiranja na sred ceste sa sva 4 zmigavca, nema dugih razgovora kroz prozor, nema gasiranja i blokiranja, nema svih onih slucajeva bahatosti a nisu ni pogledali koga zajebavaju. Doduse ne moze da spasi od oduzimanja prednosti i slicnih kamikaza, ali moze da uozbilji mnoge neozbiljne. Ne mogu da prezalim sto sam ostao bez te sirene, ali posto je bila kucna radinost, cim nadjem neku dobru i kompaktnu hornu pravim je opet :D

Na motoru bi to bilo prava stvar.Sad imaš ove presretače i mnogi i ne znaju koji su to modeli,pa bi se mnogi nesavesni automobilisti upecali. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Vrlo dobro se sećam devedesetih (mator pa se seća mnogo :D ). Tada smo za klince koji su maltretirali Žiku govorili da je kriva ulica, društvo, politika, ratovi... bla bla bla. Nema se para, sirotinja, sankcije, panduri koji te bez ikakvog razloga legitimišu i mašu i dugim i kratkim cevima, maltretiraju... sve je to uticalo da se mladež "pokvari".

 

Sad imamo potpuno drugu garnituru na vlasti, druge su situacije, lepše se živi, nema sankcija, ratova... a na ulici ista pesma. Policija ne mrda qrcem kad je u pitanju običan građanin, "rutinska kontrola" (najidiotskiji izraz za čist policijski maltretman) je i dalje normalna pojava, opet raznorazni mašu cevima, klinci su isti kakvi su bili i pre 20 godina.

 

Kako to da je danas ista pesma? Ko je sad kriv za takvo ponašanje mladih? Možda očevi koji su se u mladosti isto tako ponašali? Društvo? Pa gde je ta "civilizovana" Evropa da to popravi? Škola? Opet ulica? Ratovi? Somalija? Tamilski tigrovi? Ne ulazim u to. Ono što je bitno je da na Fox Crime gledamo zapravo našu stvarnost samo nam je potreban titl.

 

Prosto, ljudi su se toliko ostrvili da se međusobno ubijaju bez nekog vidljivog razloga. Just for the fun. Koliko vidim, organizuje se nabavka sredstava za spasavanje iz zapaljenih kola. Promovišu se svećice u šoferku. Neću da palamudim, i ja sam to radio kao mlad. I lupao sam dandare. I mlatio ko besan. I sad bih, verujte. Mrtav ladan bih nekoj barabi okrenuo labrnju na potiljak. Trepnuo ne bih.

 

Problem je što su se barabe nakotile u tolikom broju da je takva moja reakcija isto što i gaženje jedne bubašvabe. Zgaziš jednu, ugasiš svetlo u kujni, i za deset minuta ih je milion. Pobeđuju me brojem. Nemam više ni toliko snage (fizičke) ni toliko municije za tetku da popravim svet. Nemam ni za moju ulicu. Ni za moj ulaz. Džabe je trošiti snagu i nerve na barabe.

 

Ne kažem, kad preliju vnago, najbolje je skloniti se od mene, kao i od većine nas. Ali najgore je što će policija, koju zabole ceo qrac za bezbednost saobraćaja, da nađu tog jednog koji je 100% u pravu i da mu se najebu svega živog što mu se za kvaku vata, a barabe će i dalje mirno živeti kao i bubašvabe. Džabe nama i ordenje, i znanje i iskustvo i pamet i šta god oćete. Baraba je baraba i tačka.

 

Desert Eagle je meni veliki za šaku i zato ga nemam. Nemam više ni moju milu Tetku jer sam ukapirao da bih kad-tad nekoga izbušio. I bez lažne skromnosti, bio bih 1000% u pravu a robijao bih ga isto kao i čoveka. E zato, man'te svađu i resqume i svećice. Naći će se neka budalčina bez grama mozga i roknuće nekoga isto kao što bih ja to uradio dok sam bio mlad. Razlika je samo u tome da više nemam čime da roknem nekoga jer sam ipak pametniji od budala i na vreme sam shvatio da od te rabote nema leba.

 

Naviknimo se na to da loše spavamo jer smo nekom idiotu bez mozga dozvolili da bude jači, brži, da nas iseče, da nas napravi idiotima. Nisam ni ja niti bilo ko ovde idiot ako me/nas idiot pravi "idotom". To je isto kao kad bi se ljutili na bubašvabe jer nas prave idiotima. Mi ih gazimo a one i dalje postoje. Duže ćemo ostati normalni ako uložimo malo truda u svoju pamet i popustimo nekad pred nižim bićima koja ne umeju drugačije jer nemaju mozga. Treba mi da sačuvamo nas i naše mozgove a ne da se kačimo sa višećelijskim organizmima, sisarima, koji imaju pameti isto koliko i Paramecijum (jednoćelijski organizam koji nastanjuje bare i stajaću vodu).

 

Raspisao sam se i izvinjavam se na ovolikom litaniju ali me je ponela priča. Razumite matorca :D Budala te prvo spusti na svoj nivo a onda te pobedi iskustvom. Treba reagovati i ne dozvoliti da te jebe ko kako oće ali to treba raditi oprezno. Možda taj neko ima dovoljno veliku šaku za Desert Eagle. I šta ćemo onda? Treba da budemo pametniji od baraba. Ne kačiti se ako nisi jači, ne bacati svećice ako može da te stigne i resqume držati u džepu ako ima svedoka. Naša pamet u toj situaciji treba da bude najjače oružje i ako nema druge, treba se u to ime i povući pred ološem sa dugom devetkom jer je to pametnije. Zato uvek treba raditi na svojoj pameti i biti pametniji a kad si primoran da se povučeš pred cevkom, i tada si pametniji.

 

 

p.s. scuba = đunta2 :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Raspisao sam se i izvinjavam se na ovolikom litaniju ali me je ponela priča. Razumite matorca :D Budala te prvo spusti na svoj nivo a onda te pobedi iskustvom. Treba reagovati i ne dozvoliti da te jebe ko kako oće ali to treba raditi oprezno. Možda taj neko ima dovoljno veliku šaku za Desert Eagle. I šta ćemo onda? Treba da budemo pametniji od baraba. Ne kačiti se ako nisi jači, ne bacati svećice ako može da te stigne i resqume držati u džepu ako ima svedoka. Naša pamet u toj situaciji treba da bude najjače oružje i ako nema druge, treba se u to ime i povući pred ološem sa dugom devetkom jer je to pametnije. Zato uvek treba raditi na svojoj pameti i biti pametniji a kad si primoran da se povučeš pred cevkom, i tada si pametniji.

 

 

p.s. scuba = đunta2 :D :D :D

 

Druže, potpuno se slažem sa tobom....nema smisla se raspravljati sa budalom, jer niko neče primetiti razliku, a uz to i sebe praviš budalom što se uopšte raspravljaš sa budalom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3504 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

scuba user_popup.png

Postavljeno Danas, 19:41 PM

 

Vrlo dobro se sećam devedesetih (mator pa se seća mnogo :D ). Tada smo za klince koji su maltretirali Žiku govorili da je kriva ulica, društvo, politika, ratovi... bla bla bla............................

Prijatelju, napisao si upravo ono što sam i ja hteo da napišem. Međutim nije poenta u tome da sam postao pametniji i oprezniji (naprotiv), nego me plaši upravo to što me ovakvi događaji više uopšte ne iznenađuju. Postalo mi potpuno normalno! Vozim lagano iza budala i razmišljam da li su uopšte svesni šta može "da ih snađe" zbog toga što rade. I smešno mi! A da nije tako lako bih ja još iste večeri znao ko su "pakleni vozači", pa već ujutru ne bi imali u čemu da se voze ubuduće, a možda ne bi ni bili u stanju da voze duže vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja