Jump to content

Moto Zajednica

Reakcije motociklista na greske vozaca automobila...

Recommended Posts

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

@Žika56

 

Pa upravo iz istog razloga, odsustvo straha i iznenađenja na ovakve stvari, odavno ne nosim ni prangiju niti se upuštma u rasprave te vrste. Pravo da ti kažem, i sam se slatko smejem kad naiđem na takvu situaciju jer sam je doživeo mnogo puta. I slične stvari sam doživeo. Otupeo sam na to. Čas posla bi "regulisao" paklene vozače ali... čemu? Šta ja time dobijam (osim možda batina jer ih je mnogo)? A i to sam doživeo i evo me sad ovde, pametujem. Što ti reče, takve stvari su postale normalne. Nažalost! To je ona moja opaska da to gledamo na Fox Crime.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

I ja se slazem i stvarno si dao lep savet kako postupati i ponasati se... ali jbg, ljudi vec dali pare :)

Svi ste vi u pravu,i ja tako razmišljam i klonim se uvek nevolje,ne dam da mi pokvare vožnju ali treba nekad neko i da snosi posledice svojih postupaka.Neka stoji,u zlu ne trebalo.Pozdrav momci. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3504 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Drugari! Nije mi baš jasno kako to mislite da u realnim uslovima eventualno koristite taj resQme (ili kako se već naziva)? Priđete do auta i "upucate" mu staklo (i sve to u situaciji dok on pokušava da vas obori ili pregazi)? I onda lepo odete.

Bojim se da u ovakvoj "akciji" neko ne završi u crnoj hronici.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Pa vidiš recimo jedan poznanik se posvađao sa nekim likom na trajektu u Kamenarima, pa ga je pojurio da ga namlati a ovaj je pobjegao u auto i zaključao se. Da je imao ovaj resQme mogao je razbit prozor i izvuć ga vani da ga našklepa. Pošto nije, popeo se na haubu, pa krov, iščupao odškrinuti šiber i izvukao ga vani pa ga našklepao. Puno bi lakše bilo sa resQme :D

 

A mislim da ovi momci ne planiraju da idu okolo i lome stakla, jer će prije ili kasnije neko nekome da polomi glavu. Ali u nekoj prilici ova stvar se može pokazati korisnom

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3504 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

arnyman user_popup.png

Postavljeno Danas, 12:46 PM

 

Pa vidiš recimo jedan poznanik se posvađao sa nekim likom na trajektu u Kamenarima, pa ga je pojurio da ga namlati a ovaj je pobjegao u auto i zaključao se. Da je imao ovaj resQme mogao je razbit prozor i izvuć ga vani da ga našklepa. Pošto nije, popeo se na haubu, pa krov, iščupao odškrinuti šiber i izvukao ga vani pa ga našklepao. Puno bi lakše bilo sa resQme :D

Posle ovako očiglednog primera i ja počinjem da verujem kako ne bi trebalo izlaziti iz kuće bez resQme-a!1lol.gif

Mada i dalje smatram da je "Parabelum" sigurnije rešenje (po "rukovaoca").1lol.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Drugari! Nije mi baš jasno kako to mislite da u realnim uslovima eventualno koristite taj resQme (ili kako se već naziva)? Priđete do auta i "upucate" mu staklo (i sve to u situaciji dok on pokušava da vas obori ili pregazi)? I onda lepo odete.

Bojim se da u ovakvoj "akciji" neko ne završi u crnoj hronici.

 

Ne znam za ostale, ali meni je to još jedna zanimljiva igračka :)

 

A može i da se montira umesto tegića na korman, pa se samo nasloniš :D :D :D :D :D :D

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

@arnyman

kako si pravio policijske sirene, neka sema nesto, imam kuci 6 horni (po 3 para bass i high alt) rasturao par tristaca pa mozda mogu nesto da napakujem :stabre::neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

@arnyman

kako si pravio policijske sirene, neka sema nesto, imam kuci 6 horni (po 3 para bass i high alt) rasturao par tristaca pa mozda mogu nesto da napakujem :stabre::neznam:

Imam negdje šemu, pločica je 3cm x 5cm i na njoj možda desetak elemenata, samo da je nađem, davno je to bilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Ljudi vi ste kraljevi vanserijski! :) Baj d vej, trebaju mi zenske lone i jasa malo rabljeni( saaalim se).. Ovaj, sto se tice montiranja na korman dobra ideja samo da ne propadnemo motorom na suvozacko sediste :)

A za jaknu bacajte ponude :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja